Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

STIG na co sobie przykleisz?? na kask??

:polew:

Pochwal sie wkoncu;))

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

STIG na co sobie przykleisz?? na kask??

:polew:

Pochwal sie wkoncu;))

Kurde czytasz moje myśli :naughty:

Opublikowano

ja moge naklejki zrobic ale czekam od roku na zatwierdzenie projektu ktoru widac u góry

Arturo fajnie jak byś dał rade.

ja juz mam nawet zrobiona ta z gory tylko nie wiem czy czekac na decyzje władzy czy rozprowadzac nie legalnie :wink4:

Opublikowano

ja moge naklejki zrobic ale czekam od roku na zatwierdzenie projektu ktoru widac u góry

Arturo fajnie jak byś dał rade.

ja juz mam nawet zrobiona ta z gory tylko nie wiem czy czekac na decyzje władzy czy rozprowadzac nie legalnie :wink4:

Ja biore na lewo. Musze na kask przykleić. :naughty:
Opublikowano

macie jakiś link do postojówek które warto kupić do B6 :mysli:

Opublikowano

wczoraj pozbyłem się kata i powiem że lekka jada się zrobiła :naughty:

Opublikowano

a co wstawiłes zamiast ?? sa np jakieś gotowce do 1.8 t? :mysli:

Opublikowano

Mam pytanie czy tylna dokładka sline pasuje do zwyklego zderzaka ? czy sa jakies różnice ? :mysli:

Opublikowano

pasuje

Opublikowano

Panowie, czy stalówki audi 16" ET42 wejdą na zacisk 320mm?

Opublikowano

Ma ktos z Was moze blende rejestracji do zderzaka s line b7 na zbyciu? :embarrassed:

Opublikowano

Panowie ma ktoś na zbyciu srebrną ramkę grilla w b6. Jak myślicie jak zrobić żeby pomalowany na czarno dolny grill znów był srebrny. Myślałem papierem wodnym ale sie boje że sie zdrapie ta chromowa farba co jest oryginalnie. Ewentualnie mogę się zamienić na srebrny

Opublikowano

Po wymianie Ecu na nowy <bo po tym jak ja kupilem w niemcowni była juz po chipie i miała blad p0601 _ wywalona pamiec eprom>mimo ze blad byl i mieszanka czasem wariowała to zapierdzielał, ale zalozylem gazownie nowke za 3500 i nie dawali rady z ustawieniem przez ten blad, wiec kupiłem kompa o tych samych ori nr i seria mnie nie kreci :sick3:(gaz ok) Umowiłem sie teraz na 18 stego do Roberta do Gdanska na chip. Myslicie ze daje on rade był ktos moze?? słyszałem ze jest dobrze;) ja teraz nie moge jezdzic jak przesiadłem sie z mniej wiecej 170 km na 150 :wallbash:

Opublikowano

Czy taki kabel jak poniżej pasuje do ori zmieniarki [8e0 035 111] i radia chorus 2 ?

http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-mini-iso-12pin-5m-p170.html

pasuje :good:

A jak chcesy sie upewnic to na allegro jest uyztkownic navic)chyba :decayed:

i on Ci dobierze odpowiedni jak napiszesz do czego chcesz :good: Z Legionowa jest :wink4:

Opublikowano

Dzięki :good:

Opublikowano

Ma ktos z Was moze blende rejestracji do zderzaka s line b7 na zbyciu? :embarrassed:

Kerczi ma -ale czy od S :mysli: zapytaj jego [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 09:09_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,121,title,Policja-nowe-radiowozy-i-wideorejestratory,wid,13873541,wiadomosc.html
Opublikowano
  • Autor

Cool moze byc problem booo : ten program co miales pewnie zapetlal wtryski , nowy beda musieli zrobic bardzo slabiutki zeby tego uniknac ( ale jak wiedza o co chodzi to dadza rade ) . Jaka masz instalacje? Nie mow ze staga za ta kase ? :) BTW na chuY zes wymienial ecu ? :) Wystarczylo wgrac ori mapy ;)

Panowie a co do naklejek : wybierzemy/zrobmy wspolnie jakis wzor i wtedy bedziemy naklejac :)

Opublikowano

Panowie a co do naklejek : wybierzemy/zrobmy wspolnie jakis wzor i wtedy bedziemy naklejac :)

Mnie Pasuje. To niech ktoś zaprezentuje jakieś projekty najlepiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.