Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja moge naklejki zrobic ale czekam od roku na zatwierdzenie projektu ktoru widac u góry

Arturo fajnie jak byś dał rade.

ja juz mam nawet zrobiona ta z gory tylko nie wiem czy czekac na decyzje władzy czy rozprowadzac nie legalnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge naklejki zrobic ale czekam od roku na zatwierdzenie projektu ktoru widac u góry

Arturo fajnie jak byś dał rade.

ja juz mam nawet zrobiona ta z gory tylko nie wiem czy czekac na decyzje władzy czy rozprowadzac nie legalnie :wink4:

Ja biore na lewo. Musze na kask przykleić. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś na zbyciu srebrną ramkę grilla w b6. Jak myślicie jak zrobić żeby pomalowany na czarno dolny grill znów był srebrny. Myślałem papierem wodnym ale sie boje że sie zdrapie ta chromowa farba co jest oryginalnie. Ewentualnie mogę się zamienić na srebrny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie Ecu na nowy <bo po tym jak ja kupilem w niemcowni była juz po chipie i miała blad p0601 _ wywalona pamiec eprom>mimo ze blad byl i mieszanka czasem wariowała to zapierdzielał, ale zalozylem gazownie nowke za 3500 i nie dawali rady z ustawieniem przez ten blad, wiec kupiłem kompa o tych samych ori nr i seria mnie nie kreci :sick3:(gaz ok) Umowiłem sie teraz na 18 stego do Roberta do Gdanska na chip. Myslicie ze daje on rade był ktos moze?? słyszałem ze jest dobrze;) ja teraz nie moge jezdzic jak przesiadłem sie z mniej wiecej 170 km na 150 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki kabel jak poniżej pasuje do ori zmieniarki [8e0 035 111] i radia chorus 2 ?

http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-mini-iso-12pin-5m-p170.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki kabel jak poniżej pasuje do ori zmieniarki [8e0 035 111] i radia chorus 2 ?

http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-mini-iso-12pin-5m-p170.html

pasuje :good:

A jak chcesy sie upewnic to na allegro jest uyztkownic navic)chyba :decayed:

i on Ci dobierze odpowiedni jak napiszesz do czego chcesz :good: Z Legionowa jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos z Was moze blende rejestracji do zderzaka s line b7 na zbyciu? :embarrassed:

Kerczi ma -ale czy od S :mysli: zapytaj jego [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 09:09_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,121,title,Policja-nowe-radiowozy-i-wideorejestratory,wid,13873541,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool moze byc problem booo : ten program co miales pewnie zapetlal wtryski , nowy beda musieli zrobic bardzo slabiutki zeby tego uniknac ( ale jak wiedza o co chodzi to dadza rade ) . Jaka masz instalacje? Nie mow ze staga za ta kase ? :) BTW na chuY zes wymienial ecu ? :) Wystarczylo wgrac ori mapy ;)

Panowie a co do naklejek : wybierzemy/zrobmy wspolnie jakis wzor i wtedy bedziemy naklejac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co do naklejek : wybierzemy/zrobmy wspolnie jakis wzor i wtedy bedziemy naklejac :)

Mnie Pasuje. To niech ktoś zaprezentuje jakieś projekty najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...