Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartek a mógłbyś mi zobaczyćile to u gajosa kosztuje? jestem w pracy a tu takie stro poblokowane

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U Danelczyka 162zł (niezależnie od koloru).

Opublikowano

muszę to przemyśleć :kox:

Dzięki Bartek- czego Ci jeszcze w Twojej B6 brakuje?

Opublikowano

muszę to przemyśleć :kox:

Dzięki Bartek- czego Ci jeszcze w Twojej B6 brakuje?

- solar, dwuwarstowe szyby, webasto, grzana przednia szyba, LCD w zagłówkach (w planach)

- telematic, hak, quattro, półka na kasety w tunelu, listwy ochronne zderzaków (tego nie będzie)

Opublikowano

a telematic co to takiego? :bag:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 17:58_________________________________________________http://allegro.pl/lampka-podsufitki-audi-a4-b6-oryginal-szara-i1872204467.html brać

Opublikowano

Działa tylko z niemieckimi sieciami telefonii komórkowej (w chwili obecnej nawet już tego nie wkładają do Audi). Miałeś w panelu podsufitki dwa przyciski - jeden od pomocy drogowej a drugi na pogotowie. W przypadku usterki lub wypadku, wciskałeś dany przycisk - GPS podawał Twoją pozycję i ktoś pędził Ci z pomocą :polew: Oprócz tego, złącze RJ45 w tunelu środkowym, aby podłączyć laptopa lub fax i umożliwić połączenie z netem i takie tam pierdoły, których już nie wykorzystasz. Zestaw głośnomówiący był bodajże standardem w tym systemie...

telematic.jpg

Opublikowano
http://allegro.pl/audi-a4-03-rok-mieszek-z-galka-i1872679572.html [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 18:19_________________________________________________a z innej beczka- da się wyminić klapę w schowku od str pasażera?
Opublikowano

Da sie.

Opublikowano

WRC dekielki do lamp bixenonowych kupisz w ASO bo ja ostatnio kupowałem sobie...w Krakowie na Zakopiance 52 zł...trzeba podać numer lampy

Opublikowano

Witam koledzy :)

Pytanko z innej beczki ^^ mianowicie

jeśli w kodach jest oznaczenie 0GZ wg. tej stronki http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

0GZ = Koncepcja spalin: eu3 to znaczy ze DPF jest czy go nie ma ?

jest to silnik 1.9tdi AFV 2004r.

Opublikowano

Nie masz napewno DPF-a [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:14_________________________________________________Mam to samo w kodach , a DPF-a nie ma :naughty:

Opublikowano

W niektorych B6 byly zakladane ( czy tam doposazane w DPF ) zywotnosc byla chyba do 60000 km a pozniej wymianka :)

Opublikowano

dziękuję za szybką odpowiedz :D

ulżyło mi :decayed:

Opublikowano

muszę to przemyśleć :kox:

Dzięki Bartek- czego Ci jeszcze w Twojej B6 brakuje?

- solar, dwuwarstowe szyby, webasto, grzana przednia szyba, LCD w zagłówkach (w planach)

- telematic, hak, quattro, półka na kasety w tunelu, listwy ochronne zderzaków (tego nie będzie)

bedziesz Bartek rezal quatrro?? Nie wyobrazam sobie Ciebie bez MULTITRONICA:....... Reklama dzwignią handlu :polew: :polew:

Opublikowano

muszę to przemyśleć :kox:

Dzięki Bartek- czego Ci jeszcze w Twojej B6 brakuje?

- solar, dwuwarstowe szyby, webasto, grzana przednia szyba, LCD w zagłówkach (w planach)

- telematic, hak, quattro, półka na kasety w tunelu, listwy ochronne zderzaków (tego nie będzie)

bedziesz Bartek rezal quatrro?? Nie wyobrazam sobie Ciebie bez MULTITRONICA:....... Reklama dzwignią handlu :polew: :polew:

Nie doczytałeś :tongue4: Quattro w tym dupowozie nie będzie :decayed:

Opublikowano

Nie ma ktoś na sprzedanie sprawnego pasa bezpieczenstwa lewy przod o nr 8E0857705G ??

Opublikowano

Nie ma ktoś na sprzedanie sprawnego pasa bezpieczenstwa lewy przod o nr 8E0857705G ??

na allegro poszukaj z rozbitków powinni mieć :cool1:

Opublikowano

muszę to przemyśleć :kox:

Dzięki Bartek- czego Ci jeszcze w Twojej B6 brakuje?

- solar, dwuwarstowe szyby, webasto, grzana przednia szyba, LCD w zagłówkach (w planach)

- telematic, hak, quattro, półka na kasety w tunelu, listwy ochronne zderzaków (tego nie będzie)

bedziesz Bartek rezal quatrro?? Nie wyobrazam sobie Ciebie bez MULTITRONICA:....... Reklama dzwignią handlu :polew: :polew:

Nie doczytałeś :tongue4: quattro w tym dupowozie nie będzie :decayed:

sorry rzeczywiscie, bylem po paru glebszych :buhaha:

Opublikowano

chyba z et 30 oro nie wychodzily :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.