Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Waski, bedziesz zamawial jakos niedlugo te kratki, czy tylko rozeznanie na chetnych robiles?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na moje oko to slajn

Opublikowano

http://allegro.pl/lotka-daszek-spojler-na-klape-audi-s4-b6-avant-ori-i1943814495.html

gosciu odda za 400, tylko ze to chyba nie jest S-line, z tego co @marcin_o23 mówił a on ma wprawione już oko. :wink4:

Jak nie sline to co ? [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 22:30_________________________________________________Ok jest jak byk na foto; MS Design

Opublikowano

s-line ma śruby ten jest chyba przyklejany

Opublikowano

A s-line na te śruby to jak sie montuje ? Zostają dziury po tym ?

Opublikowano

Waski, bedziesz zamawial jakos niedlugo te kratki, czy tylko rozeznanie na chetnych robiles?

Zrobiłem i powiem że nie ma zbyt wielu chętnych

ale dla Ciebie zawsze mogę zamówić osobno :wink4: wystarczy magiczne słowo :wink4:

Opublikowano

A s-line na te śruby to jak sie montuje ? Zostają dziury po tym ?

musisz wywiercić dziury w klapie

Opublikowano

Panowie sa jakieś szanse na dokładkę s-line do avanta na 2 wydechy? używaną gdzies bo aso :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

A ta wyżej co jest ? Ma jakieś magnesy i na klej tak ?

Opublikowano

chłopaki mam pytanko..mój kumpel ma audi a6 c6.niedawno kupil.ma tam bixenon i jedna lampa mu fajnie tak lekko niebieskawo swieci a druga tak jakos dziwnie żółto.wymienił oba żarniki na nowe i jest to samo.czy to przetwornica pada czy co innego?

Opublikowano

chłopaki mam pytanko..mój kumpel ma audi a6 c6.niedawno kupil.ma tam bixenon i jedna lampa mu fajnie tak lekko niebieskawo swieci a druga tak jakos dziwnie żółto.wymienił oba żarniki na nowe i jest to samo.czy to przetwornica pada czy co innego?

Niech sprawdzi taki trick: niech zamieni miejscami same przetwornice (tak na próbę), żarników z lamp nie rusza. Jeśli "żółte światło" podaży za przetwornicą to będzie miał odpowiedź ;)

Opublikowano

chłopaki mam pytanko..mój kumpel ma audi a6 c6.niedawno kupil.ma tam bixenon i jedna lampa mu fajnie tak lekko niebieskawo swieci a druga tak jakos dziwnie żółto.wymienił oba żarniki na nowe i jest to samo.czy to przetwornica pada czy co innego?

Niech sprawdzi taki trick: niech zamieni miejscami same przetwornice (tak na próbę), żarników z lamp nie rusza. Jeśli "żółte światło" podaży za przetwornicą to będzie miał odpowiedź ;)

oki dzięki..musi tylko dojsc do tego jak tam w tym lampy wybebeszyc z budy

Opublikowano

chłopaki mam pytanko..mój kumpel ma audi a6 c6.niedawno kupil.ma tam bixenon i jedna lampa mu fajnie tak lekko niebieskawo swieci a druga tak jakos dziwnie żółto.wymienił oba żarniki na nowe i jest to samo.czy to przetwornica pada czy co innego?

przetwornice już padają :wink4:

Opublikowano

wygląda na s-line bo z tego co zauwazyłem to w s4 te pionowe listewki są jakby gubsze i ''wyrazniejsze''

Opublikowano

Ma ktoś jakieś sprężyny obniżające do avanta?

Opublikowano

ja mam -45

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.