Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pierwsze co zrobiłem to zerknąłem czy to znowu nie Ty sprzedajesz Wojtku :polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie sprzedam zderzak tył s-line na dwie rury ideał, kolor czarny zwykły, lub zamienie na s4 z pdc, jak cos na pw walic :good:

AVANT

aż wy i te wasze trumniaki :decayed: Nie ma nic do sedana :thumbdown:

Opublikowano
pierwsze co zrobiłem to zerknąłem czy to znowu nie Ty sprzedajesz Wojtku :polew:

Gdybym mial b7 juz bym po nie jechal.

Nie widzialem jeszcze w takim zestawieniu.

O stanie nie wspomne.... :shocked:

Opublikowano

Panocki ma ktoś sprawdzone linki do programu AESIS?

Opublikowano
pierwsze co zrobiłem to zerknąłem czy to znowu nie Ty sprzedajesz Wojtku :polew:

Gdybym mial b7 juz bym po nie jechal.

Nie widzialem jeszcze w takim zestawieniu.

O stanie nie wspomne.... :shocked:

a co to za materiał w środku :mysli:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:33_________________________________________________http://speedhunters.com/archive/2009/05/26/retrospective-gt-gt-quattro-firepower-the-imsa-audi-90-gto.aspx :naughty:
Opublikowano
pierwsze co zrobiłem to zerknąłem czy to znowu nie Ty sprzedajesz Wojtku :polew:

Gdybym mial b7 juz bym po nie jechal.

Nie widzialem jeszcze w takim zestawieniu.

O stanie nie wspomne.... :shocked:

a co to za materiał w środku :mysli:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:33_________________________________________________http://speedhunters.com/archive/2009/05/26/retrospective-gt-gt-quattro-firepower-the-imsa-audi-90-gto.aspx :naughty:

Ja pier.... :slina: :slina: 720KM :shocked:

Opublikowano

Glowa mnie boli czy cena za Recaro poszla o tysiaka do gory? :rolleyes:

Opublikowano

ceni się :gwizdanie:

Opublikowano

zobaczył ze dużo dzwoni zainteresowanych i podbił, a wiadomo ze mało kto w ciagu minuty wyda prawie 5 koła za fotele, zanim przemysli i zadzwoni.... a chłopina zachłanny to podniosł ...

Opublikowano

s-line łądniejszy, tutaj zrąbali z tymi halogenami ze tak widac ten plastik, tylko w czarnym dobrze wyglada bo gubi sie z kratkami.... ale kwestia gustu

Opublikowano

zobaczył ze dużo dzwoni zainteresowanych i podbił, a wiadomo ze mało kto w ciagu minuty wyda prawie 5 koła za fotele, zanim przemysli i zadzwoni.... a chłopina zachłanny to podniosł ...

Uwierz mi, ze je sprzeda nawet po podwyzce :wink4:

Opublikowano

jak dla mnie najbardziej oplaca sie ten za 1000 zl[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:12_________________________________________________co prawda ja ostatnio taki zestaw sprzedalem na forum za 750 :naughty:

Opublikowano

Jezeli ori to bardzo dobra cena :shocked:

Ale ja juz mam S4 :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:59_________________________________________________A tak w ogóle czemu ciagle Ci sami na liscie i nie ma nikogo nowego :mysli:

Co to tyle aut na forum i nikt nie modzi :cool1:

Opublikowano

Bo to jest tylko ELITA :):polew: :polew:

Opublikowano

Bo to jest tylko ELITA :):polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Bo to jest tylko ELITA :):polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Jaka cena?

...ma ktoś przedni zderzak do S4 B6 w wariancie pod spryski i PDC?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.