Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

...ma ktoś przedni zderzak do S4 B6 w wariancie pod spryski i PDC?

również przyłączam się do pytania. Wczoraj na alledrogo była jedna sztuka pod PDC i spryki w cenie <500zł ale poszła migiem i żałuje że nie kliknąłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj całe alle przejrzałem i był jeden za 600 ale bez PDC

http://allegro.pl/audi-s4-b6-zderzak-przod-oryginal-i2039802152.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zderzak na allegro juz ponad rok wisi ale widze ze sprzedający w koncu cene zmniejszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montował takie coś ktoś u Ciebie ??

jestem tym zaninteresowany...ale nie wiem czy to się sprawdza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takie coś u siebie co prawda robione na zamówienie ale podobne do tego z allegro, ok rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś sprzedawałem zderzak S4 i za 300zł nikt nie chciał. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 00:52_________________________________________________

zobaczył ze dużo dzwoni zainteresowanych i podbił, a wiadomo ze mało kto w ciagu minuty wyda prawie 5 koła za fotele, zanim przemysli i zadzwoni.... a chłopina zachłanny to podniosł ...

Uwierz mi, ze je sprzeda nawet po podwyzce :wink4:

Niby dlaczego ? Sam sprzedawałeś podobne za 3,5 tyś więc 5,5 tyś to spora przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś sprzedawałem zderzak S4 i za 300zł nikt nie chciał. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 00:52_________________________________________________

zobaczył ze dużo dzwoni zainteresowanych i podbił, a wiadomo ze mało kto w ciagu minuty wyda prawie 5 koła za fotele, zanim przemysli i zadzwoni.... a chłopina zachłanny to podniosł ...

Uwierz mi, ze je sprzeda nawet po podwyzce :wink4:

Niby dlaczego ? Sam sprzedawałeś podobne za 3,5 tyś więc 5,5 tyś to spora przesada.

Czester - nie zgadzam się z Tobą. To, że Wojtek sprzedawał w takiej cenie to jego sprawa... ponad 3tyś to średnia cena za porządny zestaw S line. Recaro jest rzadkością (a tym bardziej w takim stanie) więc wyższa cena jest jak najbardziej uzasadniona. 4,5-5,5k to i tak tanio w porównaniu z ebay-em gdzie za taki zestaw musisz położyć niemcowi 10tyś... Ja swoje przywiozłem z DE dwa lata temu za 1300EUR i jak na tamten czas była to mega okazja (na pozostałych aukcjach nic nie schodziło poniżej 2300EUR a czaiłem się przez 1,5 roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale np. ja swoje ledwo za 4tyś sprzedałem, i w cale ludzie się nie zabijali o nie. Te są faktycznie rzadkością, i cena jaka była na początku myślę, że była ok, założę się że nikt ich nie kupie za takie pieniądze. Twoje fotele to na prawdę rarytasik, a ceny zagraniczne faktycznie są duże wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takie coś u siebie co prawda robione na zamówienie ale podobne do tego z allegro, ok rozwiązanie

czyli jeśli EGR mi cieknie to warto sobie takie coś sprawić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takie coś u siebie co prawda robione na zamówienie ale podobne do tego z allegro, ok rozwiązanie

czyli jeśli EGR mi cieknie to warto sobie takie coś sprawić ??

Jak wywalisz EGR to dłuzej autko bedzie sie nagrzewać oraz bedzie lekkie telepniecie przy gaszeniu :wink4: tylko takie minusy to ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :cool1:

Heloł :decayed:

Jestem właśnie po wymianie licznika z mono na kolor. Jak się okazało, sprawa jest prosta. Teraz jest mi łatwo powiedzieć :kox: .

Podstawa to licznik z rocznika naszego samochodu (starsze/nowsze powinny działać ale to już jest loteria), ważne jest czy

samochód bierze impulsy do prędkościomierza z absu czy z czujnika skrzyni; Liczników tego typu nie da się stosować zamiennie,

mimo różnych figofago przy aucie nie będzie taka konfiguracja działała dobrze. Po wymianie licznika, należy zakodować wszystkie kluczyki -- ten czarny serwisowy też :bag:.

No i oczywiście przyuczenie VINu różnych komponentów: powyzwala tego trochę.

Różnica w użytkowaniu jest ogromna na korzyść kolorowego fisa :afro: Małym bonusem jest teraz możliwość obsługi czujnika ciśnienia w kołach/webasto na fisie.

Fotki:

a4fiscolor.jpg

Jak ktoś zabiera się za tego moda polecam Patryka: 606-924-343, działa na terenie Kielc i Krakowa. :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...