Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...ma ktoś przedni zderzak do S4 B6 w wariancie pod spryski i PDC?

również przyłączam się do pytania. Wczoraj na alledrogo była jedna sztuka pod PDC i spryki w cenie <500zł ale poszła migiem i żałuje że nie kliknąłem :(

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kratki?? bo chyba nie z siatexu :polew:

Opublikowano

Gdzie mogę dostać flanszę do usunięcia EGR?

Opublikowano

montował takie coś ktoś u Ciebie ??

jestem tym zaninteresowany...ale nie wiem czy to się sprawdza :mysli:

Opublikowano

ja miałem takie coś u siebie co prawda robione na zamówienie ale podobne do tego z allegro, ok rozwiązanie

Opublikowano

Ja tez to mam u siebie dokladnie to z 1 aukcji. Sprawdza sie dobrze. Gosc dorobil tez ta zaslepke kolektora.

Opublikowano

Ja kiedyś sprzedawałem zderzak S4 i za 300zł nikt nie chciał. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 00:52_________________________________________________

zobaczył ze dużo dzwoni zainteresowanych i podbił, a wiadomo ze mało kto w ciagu minuty wyda prawie 5 koła za fotele, zanim przemysli i zadzwoni.... a chłopina zachłanny to podniosł ...

Uwierz mi, ze je sprzeda nawet po podwyzce :wink4:

Niby dlaczego ? Sam sprzedawałeś podobne za 3,5 tyś więc 5,5 tyś to spora przesada.

Opublikowano

Ja kiedyś sprzedawałem zderzak S4 i za 300zł nikt nie chciał. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 00:52_________________________________________________

zobaczył ze dużo dzwoni zainteresowanych i podbił, a wiadomo ze mało kto w ciagu minuty wyda prawie 5 koła za fotele, zanim przemysli i zadzwoni.... a chłopina zachłanny to podniosł ...

Uwierz mi, ze je sprzeda nawet po podwyzce :wink4:

Niby dlaczego ? Sam sprzedawałeś podobne za 3,5 tyś więc 5,5 tyś to spora przesada.

Czester - nie zgadzam się z Tobą. To, że Wojtek sprzedawał w takiej cenie to jego sprawa... ponad 3tyś to średnia cena za porządny zestaw S line. Recaro jest rzadkością (a tym bardziej w takim stanie) więc wyższa cena jest jak najbardziej uzasadniona. 4,5-5,5k to i tak tanio w porównaniu z ebay-em gdzie za taki zestaw musisz położyć niemcowi 10tyś... Ja swoje przywiozłem z DE dwa lata temu za 1300EUR i jak na tamten czas była to mega okazja (na pozostałych aukcjach nic nie schodziło poniżej 2300EUR a czaiłem się przez 1,5 roku).

Opublikowano

Może i masz rację, ale np. ja swoje ledwo za 4tyś sprzedałem, i w cale ludzie się nie zabijali o nie. Te są faktycznie rzadkością, i cena jaka była na początku myślę, że była ok, założę się że nikt ich nie kupie za takie pieniądze. Twoje fotele to na prawdę rarytasik, a ceny zagraniczne faktycznie są duże wyższe.

Opublikowano

Tylko nie ma boczkow do nich

Opublikowano

ja miałem takie coś u siebie co prawda robione na zamówienie ale podobne do tego z allegro, ok rozwiązanie

czyli jeśli EGR mi cieknie to warto sobie takie coś sprawić ??

Opublikowano

Ja tak właśnie zrobię

Opublikowano

ja miałem takie coś u siebie co prawda robione na zamówienie ale podobne do tego z allegro, ok rozwiązanie

czyli jeśli EGR mi cieknie to warto sobie takie coś sprawić ??

Jak wywalisz EGR to dłuzej autko bedzie sie nagrzewać oraz bedzie lekkie telepniecie przy gaszeniu :wink4: tylko takie minusy to ma

Opublikowano

Ale z plusów to 'dfieście kunia' i fajny chromik pod maską no i brak wycieku :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :cool1:

Heloł :decayed:

Jestem właśnie po wymianie licznika z mono na kolor. Jak się okazało, sprawa jest prosta. Teraz jest mi łatwo powiedzieć :kox: .

Podstawa to licznik z rocznika naszego samochodu (starsze/nowsze powinny działać ale to już jest loteria), ważne jest czy

samochód bierze impulsy do prędkościomierza z absu czy z czujnika skrzyni; Liczników tego typu nie da się stosować zamiennie,

mimo różnych figofago przy aucie nie będzie taka konfiguracja działała dobrze. Po wymianie licznika, należy zakodować wszystkie kluczyki -- ten czarny serwisowy też :bag:.

No i oczywiście przyuczenie VINu różnych komponentów: powyzwala tego trochę.

Różnica w użytkowaniu jest ogromna na korzyść kolorowego fisa :afro: Małym bonusem jest teraz możliwość obsługi czujnika ciśnienia w kołach/webasto na fisie.

Fotki:

a4fiscolor.jpg

Jak ktoś zabiera się za tego moda polecam Patryka: 606-924-343, działa na terenie Kielc i Krakowa. :audi:

Opublikowano

Ja tak właśnie zrobię

to jak wymienisz to zrób jakiś opis co i jak...może jakieś fotki :evil:

Opublikowano

no problemo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.