Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pogoń to drewno, a jak nie to do kominka

poszły. Wzial za 6 paczek. Chyba niezle jak na boazejro, tym bardziej ze nie liczyłem na to, ze w ogole sie to sprzeda.

Dzisiaj bylem w ASO po szuflady z paskami chrom i inne dupce i dostałem z palca rabat 12%, co mnie zszokowało bo wcześniej mimo ze regularnie zamawiałem części głównie do VW skąpili i max urywali 3-5%.

BTW Sufit z S-line pod szyber chętnie przygarne. Kto ma?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słuchaj szkoda że nie pisałeś bo mam uchwyt na kubek z chromem podświetlany igiełkę

Opublikowano
słuchaj szkoda że nie pisałeś bo mam uchwyt na kubek z chromem podświetlany igiełkę

po fakcie :( Zamówienie juz poszło. Przy okazji pomęczyłem sprzedawcę o nr lampek środkowych z diodami ambiente bo w etce nie mogę namierzyć i facet poległ ... Jutro jadę do Seata obejrzeć na żywca kilka Exeo bo coś mi świta że tam takowe montowali

Opublikowano

a jak trafisz na sufit z lampkami takimi jak szukasz?? popytam o sufit z szybrem, odezwę się

Opublikowano

Panowie może ktoś miał podobny problem, wycieraczki nie zatrzymują mi się w miejscu w którym powinny, trzpienie chodzą lużno w puszkę silniczka też zaglądałem i nie widać nic niepokojącego,

Opublikowano
Panowie może ktoś miał podobny problem, wycieraczki nie zatrzymują mi się w miejscu w którym powinny, trzpienie chodzą lużno w puszkę silniczka też zaglądałem i nie widać nic niepokojącego,

sprawdź przekaźnik i manetkę kiedyś miałem w oplu i winna była manetka

Opublikowano

czytałem ze a b6 nie ma przekaznika oddzielnego do wycieraczek, dodam ze gdy wlacze wycieraczki na max predkosc to jest efekt jakby przepalil sie bezpiecznik, nic nie działa, jednak po przekreceniu zaplonu znow wycieraczki chodza na 3 pierwszych ustawieniach

Opublikowano

może coś z manetką jest nie tak(w oplu wytarły się ścieżki i tak głupiały ) lub modułem za kierownicą jakieś zimne luty bo jakby ci się przepalił bezpiecznik to wcale by nie chodziły spróbuj podmienić manetkę

Opublikowano

Problem rozwiazany, uszkodzony był silniczek wycieraczek, gdyby ktoś miał podobny problem służe pomocą.

Opublikowano

8d0615302d co to za tarcze?? Może ktoś w etce sprawdzić plis?

Opublikowano
Problem rozwiazany, uszkodzony był silniczek wycieraczek, gdyby ktoś miał podobny problem służe pomocą.

Masz drugi?? Jak coś to mam na zbyciu za 30zeta :wink4:

Opublikowano

Panowie pytanie mam. Sprawa tyczy się awx-a. Słychać z okolic silnika głośne cykanie zależne od obrotów. Możliwe że to pompka tak robi jak się będzie kończyć? W czasie jazdy słychać to jeszcze głośniej

Opublikowano
Masz drugi?? Jak coś to mam na zbyciu za 30zeta :wink4:

no wziąłem od kumpla , jeszcze mi nie powiedział ile chce, więc może sie odezwe

Opublikowano

potrzebuje pomocy, zmieniając zwykle zderzak na s-line muszę zmienić przymusowo kierownice powietrza czy mogą zostać stare?

Opublikowano
potrzebuje pomocy, zmieniając zwykle zderzak na s-line muszę zmienić przymusowo kierownice powietrza czy mogą zostać stare?

Nic nie zmieniasz - wszystkie graty zostają stare...

Opublikowano
potrzebuje pomocy, zmieniając zwykle zderzak na s-line muszę zmienić przymusowo kierownice powietrza czy mogą zostać stare?

Nic nie zmieniasz - wszystkie graty zostają stare...

dzięki.

Opublikowano

Kto mi poleci jakies dobre dystatnse 10mm? czy do felgi 18 8' ET 35 i oponach 225/40/18 moge zapodac dystans 10mm?

Opublikowano

Panowie który to bezpiecznik od wycieraczek- plizzz jakiegoś foto i jak wyciągnąć silniczek tylnej wycieraczki ? jak się do niego dostać? j**any sam się włączył-zablokował i spalił :rant: smród w całym samochodzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.