Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany mam standardowa kierownice 4 ramienna B6, planuje zmienic na 3 ramienna B6. Wystarczy ze kupie sama kierownice z poduszka, a tasma i okablowanie bedzie pasowac z 4 ramiennej :?: Czy musze do tego miec tasme i okablowanie z 3 ramiennej :?:

potrzebna Ci tylko kiera i poduszka do tego modu :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:notworthy:

PS. nie sprzedajesz swojej :?:

Opublikowano

:notworthy:

PS. nie sprzedajesz swojej :?:

tak jak Ci kiedyś mówiłem nie jest na sprzedaż

Opublikowano

OK, dzieki za pomoc

Opublikowano

Pany mam standardowa kierownice 4 ramienna B6, planuje zmienic na 3 ramienna B6. Wystarczy ze kupie sama kierownice z poduszka, a tasma i okablowanie bedzie pasowac z 4 ramiennej :?: Czy musze do tego miec tasme i okablowanie z 3 ramiennej :?:

Nie zapomnij zmienic kodowania kierownicy z standardu na sportową. Ważne z uwagi na poduszkę powietrzną.

Opublikowano

Pany mam standardowa kierownice 4 ramienna B6, planuje zmienic na 3 ramienna B6. Wystarczy ze kupie sama kierownice z poduszka, a tasma i okablowanie bedzie pasowac z 4 ramiennej :?: Czy musze do tego miec tasme i okablowanie z 3 ramiennej :?:

Nie zapomnij zmienic kodowania kierownicy z standardu na sportową. Ważne z uwagi na poduszkę powietrzną.

?

Opublikowano

Andy w kodowaniu kiery masz wybór: 4ramiona, 4ramiona+multi i sportowa. PRAWDOPODOBNIE jest to istotne; lepiej przekodować tak jak ma być niż przekonać się w razie wypadku, ze poducha nie działa tak jak powinna. :gwizdanie:

Opublikowano

Mijasz się z prawdą. Poduszka kierowcy nie ma nic wspólnego z modułem kierownicy.

Opublikowano

Mijasz się z prawdą. Poduszka kierowcy nie ma nic wspólnego z modułem kierownicy.

ale poprawnie zrobic moda nie szkodzi :wink4:

Opublikowano

Być może. W każdym razie miałem na myśli to kodowanie:

Coding

0?xxx: Steering Wheel

0 = Standard (without Multifunction)

1 = 3-Spoke Steering Wheel (Sport Steering Wheel)

Z jakiegoś powodu jest wyraźny podział na typy kierownic. :mysli:

Opublikowano

u mnie mimo, ze fabrycznie Audi wyjechało z 3-ramienną sportową kierownica kodowanie na 2 bicie ma wartość 0 , także to chyba nie ma większego znaczenia

Opublikowano

u mnie mimo, ze fabrycznie Audi wyjechało z 3-ramienną sportową kierownica kodowanie na 2 bicie ma wartość 0 , także to chyba nie ma większego znaczenia

Jedyne co ewentualnie przychodzi mi do głowy to... grzanie. 3-ramienna kiera tego nie ma. Ale to tylko spekulacja...

Opublikowano

jak zerwać listwy progowe?

Opublikowano

Siema all :hi:

Szukam , szukam , szukam i szukam , wiem że gdzieś było bo kiedyś czytałem ale kurcze teraz nie mogę znaleźć .

Chodzi mi o to jak dołożyć elektrykę na tylne szyby , bardzo bym był wdzięczny jak by ktoś zarzucił linkiem bo ja jakoś nie mogę znaleźć , no i ta nasza szukajka na forum to trochę lipna jest.

Opublikowano

Siema all :hi:

Szukam , szukam , szukam i szukam , wiem że gdzieś było bo kiedyś czytałem ale kurcze teraz nie mogę znaleźć .

Chodzi mi o to jak dołożyć elektrykę na tylne szyby , bardzo bym był wdzięczny jak by ktoś zarzucił linkiem bo ja jakoś nie mogę znaleźć , no i ta nasza szukajka na forum to trochę lipna jest.

Nic nie jest lipne tylko widocznie zle szukasz... Wpisz licht pakiet

Opublikowano

Siema all :hi:

Szukam , szukam , szukam i szukam , wiem że gdzieś było bo kiedyś czytałem ale kurcze teraz nie mogę znaleźć .

Chodzi mi o to jak dołożyć elektrykę na tylne szyby , bardzo bym był wdzięczny jak by ktoś zarzucił linkiem bo ja jakoś nie mogę znaleźć , no i ta nasza szukajka na forum to trochę lipna jest.

Nic nie jest lipne tylko widocznie zle szukasz... Wpisz licht pakiet

Tego właśnie szukałem

Wielkie THANKS

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Dzisiaj brat dostał decyje że załapał się do progamu unijnego i dostanie 50k zł na warsztacik :naughty: Więc w okolicach wakacji zapraszam do serwisowania audiczek :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.