Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.mototok.pl/Audi-RS4-ponownie-tylko-jako-kombi-g1544-9364

ciekawe czy mu poduszka wystrzeli jakby co :polew: :polew:

Pewnie nie tak samo jak u Ciebie :naughty: :naughty:

a skąd ta Twoja pewność :mysli: coś mi się wydaje, że nie możesz się pogodzić z tym modem...

Opublikowano

Panowie czy przednie amortyzatory z b5 podejda do b6 ( mam gwint super sporta i dowiedzialem sie ze wystarczy zalozyc wahacz od b5 i podejdzie Racja?)?

Który wahacz?? :cool1: Bo obydwa dolne niestety od b5 nie podejdą bo mają wiekszę sworznie :wink4:

Opublikowano

Panowie czy przednie amortyzatory z b5 podejda do b6 ( mam gwint super sporta i dowiedzialem sie ze wystarczy zalozyc wahacz od b5 i podejdzie Racja?)?

Który wahacz?? :cool1: Bo obydwa dolne niestety od b5 nie podejdą bo mają wiekszę sworznie :wink4:

Wandej pamiętasz ? :angry:
Opublikowano
coraz bardziej się przekonuję do tych kół chociaż są tak samo oklepane jak moje ErEsy :gwizdanie:
Opublikowano

gość w tle swoich zdjęć ma nie mało chyba turbosprężarek

Opublikowano

2124257170_4

stoi na allegro za 42 tysie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kogos ponioslo :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie czy przednie amortyzatory z b5 podejda do b6 ( mam gwint super sporta i dowiedzialem sie ze wystarczy zalozyc wahacz od b5 i podejdzie Racja?)?

u

Który wahacz?? :cool1: Bo obydwa dolne niestety od b5 nie podejdą bo mają wiekszę sworznie :wink4:

Wand ej pamiętasz ? :angry:

ta ale drożej niż np u dzika więc nie pisalem :kwasny:
Opublikowano

Wandej właź na GG :tongue4:

Opublikowano

Wandej właź na GG :tongue4:

z tel pisze w robocie jestem :tongue4:
Opublikowano

Wandej właź na GG :tongue4:

z tel pisze w robocie jestem :tongue4:

Masz te tłumiki jeszcze?
Opublikowano

Hura, zdalem egzaminy :banan3: :banan3:

Opublikowano

Wandej właź na GG :tongue4:

z tel pisze w robocie jestem :tongue4:

Masz te tłumiki jeszcze?

no niby prawy w rezerwacji do wieczora ale lewy mozesz brac:
Opublikowano

Wandej właź na GG :tongue4:

z tel pisze w robocie jestem :tongue4:

Masz te tłumiki jeszcze?

no niby prawy w rezerwacji do wieczora ale lewy mozesz brac:

Komplet bym potrzebował daj znać jak nie sprzedaż ich.
Opublikowano

Wandej właź na GG :tongue4:

z tel pisze w robocie jestem :tongue4:

Masz te tłumiki jeszcze?

no niby prawy w rezerwacji do wieczora ale lewy mozesz brac:

Komplet bym potrzebował daj znać jak nie sprzedaż ich.

oki :good:
Opublikowano

Pany, sprawdzi mi ktoś te numery w ETCE - plastiki-spinki, zaślepki pod kanapą ?

Bo jutro bym jechał do ASO zamówić a zawsze lepiej co tam jest, bo oni tam nie wiedzą co sprzedają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.