Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieee, decyzja o zostawieniu parcha zapadła już przed nowym rokiem :cool1: Trzeba rezać :ad:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nieee, decyzja o zostawieniu parcha zapadła już przed nowym rokiem :cool1: Trzeba rezać :ad:

:good:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 14:11_________________________________________________Pany macie kto Hidy w przeciwmgielnych?
Opublikowano

Dopisany: 10 Luty 2012, 14:11_________________________________________________Pany macie kto Hidy w przeciwmgielnych?

No mamy a czemu?

Opublikowano

Dopisany: 10 Luty 2012, 14:11_________________________________________________Pany macie kto Hidy w przeciwmgielnych?

No mamy a czemu?

I co tam ciekawego wsadziłeś?
Opublikowano

Zabij mnie nie powiem Ci szczegółów, ale jakieś chińczyki to były za 200 parę złoty 6000K świecą trochę bardziej niebiesko niż ksenon w lampie ale ogólnie jest ok błędów nie walą przetwornice mam zamontowane do zderzaka jeżdżę tak już 2 lata i nic się nie dzieje.

Opublikowano

Zabij mnie nie powiem Ci szczegółów, ale jakieś chińczyki to były za 200 parę złoty 6000K świecą trochę bardziej niebiesko niż ksenon w lampie ale ogólnie jest ok błędów nie walą przetwornice mam zamontowane do zderzaka jeżdżę tak już 2 lata i nic się nie dzieje.

:good:
Opublikowano

Pomału przestaje mi sie chcieć rezać :facepalm: Teraz te furki coraz fajniejsze, a b6 juz spada pomału :confused4:

Wkładasz kase w to auto, a jak policze wszystko to kupiłby za to coś nowszego...

Pewnie mnie zaraz tutaj :bicz: za taką wypowiedz ale troche chyba tak jest..

A tak poważnie to jest choroba ---- Nazywa się A4 B8 :kox:

Opublikowano

Pomału przestaje mi sie chcieć rezać :facepalm: Teraz te furki coraz fajniejsze, a b6 juz spada pomału :confused4:

Wkładasz kase w to auto, a jak policze wszystko to kupiłby za to coś nowszego...

Pewnie mnie zaraz tutaj :bicz: za taką wypowiedz ale troche chyba tak jest..

A tak poważnie to jest choroba ---- Nazywa się A4 B8 :kox:

Mierzyłeś temperaturę?
Opublikowano

http://moto.allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q7-i2106580554.html

Ma ktos?[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:15_________________________________________________Nie chce mi sie szukac :decayed: :decayed:

Ma ktos linka do sprawdzonych ledow postojowych do bixa,czyli h6w? :cool1:

Założyłem :good: Faktycznie na fisie cisza :naughty: A barwa pasuje do xenonów i ładnie lampę podświetlają :good: Zobaczymy kiedy padną :decayed:

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

Nie oszukujmy sie Pasja Pasją, tez lubie rezać, ale trzeba tez LICZYĆ :cool1:

A poza Tym Puma Ty jeszcze jesteś mlody i bogaty mozesz wydawac;))

A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał.....

Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze....

Wiem ze gdyby nie tacy jak my Forum by nie istaniało i CHWAŁA ZE JESTEŚMY.... ale Liczby nie kłamia... :hi:

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał.....

Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze....

Nic mi nie mów :facepalm:

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał.....

Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze....

Nic mi nie mów :facepalm:

Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś?

A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model?

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał.....

Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze....

Nic mi nie mów :facepalm:

Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś?

A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model?

Nie opłaca się jej sprzedawać - nie żałuję inwestycji, przyszła z nią wiedza. Ale gdybym zdecdydował się na sprzedaż to w chwili obecnej dostanę tylko ochłap tego ile to auto kosztowało.

Felgi są od A5.

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał.....

Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze....

Nic mi nie mów :facepalm:

Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś?

A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model?

Nie opłaca się jej sprzedawać - nie żałuję inwestycji, przyszła z nią wiedza. Ale gdybym zdecdydował się na sprzedaż to w chwili obecnej dostanę tylko ochłap tego ile to auto kosztowało.

Felgi są od A5.

Ja o sprzedaży na razie nie myślę auto kupiłem z myślą o tym żeby nim długo jeździć. Na nowsze mi się nie pali bo zbieram też na coś innego.

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał.....

Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze....

Nic mi nie mów :facepalm:

Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś?

A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model?

Nie opłaca się jej sprzedawać - nie żałuję inwestycji, przyszła z nią wiedza. Ale gdybym zdecdydował się na sprzedaż to w chwili obecnej dostanę tylko ochłap tego ile to auto kosztowało.

Felgi są od A5.

Ja o sprzedaży na razie nie myślę auto kupiłem z myślą o tym żeby nim długo jeździć. Na nowsze mi się nie pali bo zbieram też na coś innego.

No widzisz. Ja swoją już mam 4 lata - o zmianie myślę, ale z uwagi na to co działo się w ubiegłym roku, po prostu mnie nie stać.

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

A Pomyśl jak bedziesz sprzedawał.....

Co wrocisz do serii, kto zapłaci nam zatą Ciezka prace, i setki godzin spedzonych na forum, za naszą wiedze....

Nic mi nie mów :facepalm:

Czyżbyś Bartek policzył ile w swoją zainwestowałeś?

A pro pos twojej; te Twoje felgi 17" jaki to model?

Nie opłaca się jej sprzedawać - nie żałuję inwestycji, przyszła z nią wiedza. Ale gdybym zdecdydował się na sprzedaż to w chwili obecnej dostanę tylko ochłap tego ile to auto kosztowało.

Felgi są od A5.

Ja o sprzedaży na razie nie myślę auto kupiłem z myślą o tym żeby nim długo jeździć. Na nowsze mi się nie pali bo zbieram też na coś innego.

No widzisz. Ja swoją już mam 4 lata - o zmianie myślę, ale z uwagi na to co działo się w ubiegłym roku, po prostu mnie nie stać.

Ciebie to akurat rozumiem ale na twoim miejscu wolał bym nazbierać na drugie auto bo szkoda tego się pozbywać :)
Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

No widzę :disgust: Ja z brak funduszy nie myślę o żadnej innej maszynie a jak rezam to mi się cały czas od nowa B6 bardziej podoba :kox: Za jakieś 2 lata będzie albo b7 albo C6 :wink4:

Opublikowano

ja jeżdżę na tym podświetleniu rok i spokój, kolega w a3 ma jeszcze dłużej także bez obaw

cool506 powiem ci że masz rację :good:

No następny :wallbash: :wallbash:

Wandej widzisz co tutaj się dzieje? :decayed:

No widzę :disgust: Ja z brak funduszy nie myślę o żadnej innej maszynie a jak rezam to mi się cały czas od nowa B6 bardziej podoba :kox: Za jakieś 2 lata będzie albo b7 albo C6 :wink4:

B7 to to samo co B6 nie warto a jak potrzebujesz większe to A6 najlepsze rozwiązanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.