Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po ile chodzą panowie Listwy S4 na drzwi (stan do pomalowania)?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za s4 ja dałem 800 razem z wysyłką dałem :gwizdanie:

Opublikowano

Po ile chodzą panowie Listwy S4 na drzwi (stan do pomalowania)?

800-1000zł za używki to ceny wg mnie do zakceptowania. Jeśli są w dobrym stanie.

Powyżej tych kwot nie opłaca się kupować używek, bo za ok 450zł/szt masz pachnące nowością u dealera

Ja dałem za komplet ok 900zł- nowe ori z ASO, z tym że tylne upolowałem na allegro 99zł/szt a przednie kupiłem w ASO audi(85€/szt)

Opublikowano

No to jak by ktoś był chętny to proszę o PW bo może będę miał i jak nie założę do siebie to je sprzedam.

Opublikowano

Gdzie mogę poczytać o różnicach wersji USA względem europejskiej jeśli chodzi o A4 B6?

Myślę nad przednimi lampami - wiem, że xenony USA występowały, natomiast nie mogę znaleźć info o bixach.

Avant też występował w USA?

Opublikowano

Gdzie mogę poczytać o różnicach wersji USA względem europejskiej jeśli chodzi o A4 B6?

Myślę nad przednimi lampami - wiem, że xenony USA występowały, natomiast nie mogę znaleźć info o bixach.

Avant też występował w USA?

Do USA wysyłano zarówno sedana (Saloon) jak i avanty (Wagoon). Tyle tylko, że ograniczono się do kilku jednostek benzynowych (1.8T, V6 3.0 i S4 V8 4.2).

Jeśli chodzi o wyposażenie to na pewno tunel konsoli środkowej jest inny (uchwyty na kubki).

konsolaUS.jpg

Wyposażeniem standardowym była bodajże deaktywacja poduszki pasażera oraz przycisk zamka centralnego pod tylną popielniczką. Bardzo często auta US mają też Homelinka czyli pilota bramy/garażu (nie pamiętam czy w standardzie czy za dopłatą). Lampa tylna też jest inna ale i tutaj nie znam dokładnej różnicy.

Reflektor na rynek US występował w tych samych wersjach co w Europie (halogenowy, ksenon, biksenon).

Odróżnisz go po pomarańczowym kierunkowskazie...

reflektorUS.JPG

Opublikowano

Thx Bart-S za wyczerpanie tematu :)

Z moich poszukiwań i rozeznawania tematu jeśli chodzi o lampy tył to różnica względem lamp EU jest marginalna - nieco inny odblask. Poza tym jako ciekawostkę podam fakt, że lampy do B6 Avant na rynek USA są Made in Poland :)

Gdyby kogoś interesowały nr teili do wersji B6 USA Sedan/Avant

http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=US+Teilenummern+B6

Ja osobiście jestem za montażem bixów z wersji USA i zaczynam poszukiwania tunelu z miejscem na napoje :)

Opublikowano

bixy usa są super ale to znaleźć :gwizdanie:

Opublikowano

o i wersja USA ma kierę z poducha, która nie wystrzeli :naughty:

Opublikowano

o i wersja USA ma kierę z poducha, która nie wystrzeli :naughty:

Decyzja zapadła Artur?

Opublikowano

Panowie jak ktoś ma jakieś dystanse do sprzedania to zapraszam na PW

Opublikowano

Za młody jesteś na dystanse :polew: :polew: Naucz się jeździć najpierw a potem zakładaj duże koła i dystanse :blink:

:polew:

Opublikowano

Za młody jesteś na dystanse :polew: :polew: Naucz się jeździć najpierw a potem zakładaj duże koła i dystanse :blink:

:polew:

A ja tak myślę co ty masz taką Kozę i małe ET :mysli: :mysli:

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Za młody jesteś na dystanse :polew: :polew: Naucz się jeździć najpierw a potem zakładaj duże koła i dystanse :blink:

:polew:

:polew:

Opublikowano

Czekaj do marca :gwizdanie: :polew:

Niestety static u mnie nie przejdzie bo ma uczelni i tak trę przy tej 'kozie' więc tylko air wchodzi w grę :)

Opublikowano

o i wersja USA ma kierę z poducha, która nie wystrzeli :naughty:

Decyzja zapadła Artur?

tak decyzja zapadła będzie MF z b8

Opublikowano

nie orientuje się ktoś czy rurki klimy od b7 2.0tdi podejdą do b6 1.9tdi (chodzi mi o te co idą od podszybia jedna do parownika cienka ,druga do chłodnicy)

Opublikowano

nie orientuje się ktoś czy rurki klimy od b7 2.0tdi podejdą do b6 1.9tdi (chodzi mi o te co idą od podszybia jedna do parownika cienka ,druga do chłodnicy)

wydaje mi się że jest to samo co w b6

Opublikowano

Czekaj do marca :gwizdanie: :polew:

Niestety static u mnie nie przejdzie bo ma uczelni i tak trę przy tej 'kozie' więc tylko air wchodzi w grę :)

Będę obserwować temat jeżeli zapowiada się tak ciekawie.
Opublikowano

ktoś tu u nas prócz dealerów typu Dzik i TOm miał jakoś tanio wachacze- przyznać się szybko który to :kox: :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 13:06_________________________________________________

Czekaj do marca :gwizdanie: :polew:

Niestety static u mnie nie przejdzie bo ma uczelni i tak trę przy tej 'kozie' więc tylko air wchodzi w grę :)

to nie sprzedajesz parcha jednak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.