Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli chodzi o posty w tym temacie to jestem bardzo wysoko:naughty::naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeżeli chodzi o posty w tym temacie to jestem bardzo wysoko:naughty::naughty:

Jeśli chodzi o ogólny spam na forum to też jesteś w czołówce :decayed:

Opublikowano
Łukasz - to nie do końca tak. To może być ważne kryterium gdy np. pojawi się osoba, która kupiła auto już bdb wyposażone (np. S4). Wtedy jeśli ktoś taki jest aktywny (również tutaj) jak i dba o auto - z pewnością będzie mile widziany w dywizjonie...

I z tym się w 100% zgadzam ja kupowałem samochód myślą żeby było to s-line można było kupić taniej i dorezać na jedno by wyszło ale co ori to ori.

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Jeżeli chodzi o posty w tym temacie to jestem bardzo wysoko:naughty::naughty:

Jeśli chodzi o ogólny spam na forum to też jesteś w czołówce :decayed:

Zaraz za tobą:naughty::naughty:

Opublikowano
Sam decydować nie mogę. Poczekajmy niech reszta się wypowie (także przeciwnicy :wink:).

Jeśli chodzi o aktualną listę DVB6 (lecę po fotkach):

- Nosb

- Młody_drog

- Thom4s

- Badboy

- ArturB6

- ?

- ?

- Wrclaguna

- Stolkien

- Waski

- Bieniek

- David

- Bart-S

- Musti

Ze znakami zapytania musicie mi pomóc :decayed:

virus :wink: ....i chyba słynny RemikA4 :kox:

Opublikowano

no to Pany robic ankiete

Opublikowano

Możemy na próbe dać moją kandydaturę heheh

Dorezałem właśnie w tym tyg. pakiet S-line zew.

Tak na próbe a jak mi sie uda to zastanę hihihi

Opublikowano

dawać ankietę i głosujemy, potem pójdzie już jak z płatka:wink:

Opublikowano

julo a dokładkę tylną też masz s-line?? bo jak nie to twoja kandydatura zagrożona :decayed::grin::tongue4:

Opublikowano

to ja tez sie pisze na kandydata do divisionu B6:decayed:

Opublikowano

Jo tyż chca:decayed:

Opublikowano

ja zglaszam tez kandydature marcina:decayed:( marcin_o23 ) bo on cos sie wstydzi widze hehehe

Opublikowano

hehehe :polew: ja jestem za cienki

Opublikowano

Dajmy sobie jeszcze jedną dobę - jutro forum będzie miało przerwę od 16:00 (ponoć 3h). Wieczorem wrócimy do tematu - OK?

Opublikowano
Dajmy sobie jeszcze jedną dobę - jutro forum będzie miało przerwę od 16:00 (ponoć 3h). Wieczorem wrócimy do tematu - OK?

Ołkej

Opublikowano

no ja tez poczekam ..nie pali sie.cierpliwość jest cnotą:decayed:

Opublikowano
julo a dokładkę tylną też masz s-line?? bo jak nie to twoja kandydatura zagrożona :decayed::grin::tongue4:

No tego mi brakuje...

Ale może sie jeszcze trafi tylna dokładka zderzaka.

Pasowałoby od razu na 2 rurki zrobić ale wahom się.

Póki co chyba w jakieś dystanse się zaopatrze. Taki mini mod...

Opublikowano
Może ktoś ma dystanse 15mm ? Drażni mnie to koło schowane.

mam kolego ale bez śrub

Jak nie znajdziesz nic ciekawego to 10 śrub mam zbędnych pod dystanse 20mm.

Opublikowano

Stożek czy kula ?

Właśnie 20mm chyba bym brał w razie czego, żeby później nie żałować że mało :D

Opublikowano
Sam decydować nie mogę. Poczekajmy niech reszta się wypowie (także przeciwnicy :wink:).

Jeśli chodzi o aktualną listę DVB6 (lecę po fotkach):

- Nosb

- Młody_drog

- Thom4s

- Badboy

- ArturB6

- ?

- ?

- Wrclaguna

- Stolkien

- Waski

- Bieniek

- David

- Bart-S

- Musti

Ze znakami zapytania musicie mi pomóc :decayed:

A ja to Co?:decayed:

:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 02:15 ---------- Poprzedni post napisany at 02:14 ----------

:naughty:

Opublikowano

Panowie czym się różni zawieszenie w quattro a fwd. Czy gwint z Quattro można założyć w FWD?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.