Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest 19

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak to jest z malowaniem szarych progow i listew drzwiowych? są z tym jakieś problemy czy cos ?

Opublikowano

Nima :decayed::decayed:

Opublikowano
mlody_drog ma sedana a nie jakiś trumnowóz :decayed:

I ja też mam sedana:decayed: Za 100zł oddaje jak ktoś mi swoje wyśle:wink:

Opublikowano

Jak nie ma to dobrze, bo byłem się wczoraj pytać i usłyszałem od lakiernika że może nie trzymać :facepalm:

Opublikowano
Panowie jak to jest z malowaniem szarych progow i listew drzwiowych? są z tym jakieś problemy czy cos ?

Musi Ci to zrobić dobry lakiernik. Kwestia dobrego przygotowania przed malowaniem. Dobre sfrezowanie plastików. Bo bez dobrego przygotowania materiału farba będzie odpryskiwać

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Jak nie ma to dobrze, bo byłem się wczoraj pytać i usłyszałem od lakiernika że może nie trzymać :facepalm:

To ...ujowy lakiernik:doh: nie maluj u niego:kwasny:

Opublikowano

Właśnie szukam dobrego w poznaniu...

Opublikowano

u mnie sie zaczeło delikatnie wycierac od wystajacych kół, teraz jak będe malował to nakleje jakąś folie przezroczystą w tym miejscu w którym woda, kamienie itp uderzają i powinno byc ok

Opublikowano

widze ze cos zmieniacie z divisionem kiedy mozna zglaszac kandydature?:decayed:

Opublikowano

Nie pytaj kiedy zgłaszać, tylko pytaj co jeszcze wyrezać.

hahahahaah

pablo_ua4, musimy sie kiedyś zderzyć na mieście. pasowałoby na żywo oblukać.

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Nie pytaj kiedy zgłaszać, tylko pytaj co jeszcze wyrezać.

hahahahaah

pablo_ua4, musimy sie kiedyś zderzyć na mieście. pasowałoby na żywo oblukać.

Opublikowano

spoko mozemy sie gdzies styknac np w kluczach :decayed:

Opublikowano

kto mnie podpisal jako Remik :facepalm::grin: pozatym trzeba moja miniaturke zmienic bo jest tak ze 2 lata nie aktualna :whistling:

Opublikowano

Bartek, niebieski XXX to Stolkien a czarny to Magic :wink:

Opublikowano
Bartek, niebieski XXX to Stolkien a czarny to Magic :wink:

Spoko - zacząłem dłubać wczoraj i nie skończyłem (MAGIC-a już wyhaczyłem, ze Stolkienem był problem bo już wcześniej był podwieszony w pierwszym 2x). Teraz już wszystko jasne...

---------- Post dopisany at 06:57 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ----------

Nie wiem co zrobić z Mustim - auto sprzedane...

---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

kto mnie podpisal jako Remik :facepalm::grin: pozatym trzeba moja miniaturke zmienic bo jest tak ze 2 lata nie aktualna :whistling:

Już poprawione. Jak chcesz nowego avatara to przygotuj foto (150x120) i podeślij mi linka...

Opublikowano

Bart-s a kiedy przyjdzie czas na nowych??:decayed:

Opublikowano

Jak rozkminię temat ankiety i jej opcji (nie jest to taki pikuś w VB, sprawa w toku).

Opublikowano
Jak rozkminię temat ankiety i jej opcji (nie jest to taki pikuś w VB, sprawa w toku).

ok no to nic nam kotom nie pozostaje jak tylko czekac :polew:

Opublikowano
spoko mozemy sie gdzies styknac np w kluczach :decayed:

No może być ciężko bo rzadko się tam zapuszczam.

Opublikowano
spoko mozemy sie gdzies styknac np w kluczach :decayed:

No może być ciężko bo rzadko się tam zapuszczam.

no to chyba ze w olkuszu :decayed:

Opublikowano

panowie, bylby ktos chetny na gwinta KONI z regulacja twardosci ? wedlug mnie jest w stanie bardzo dobrym i chce za niego 2,5 tys :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.