Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam na ostrym zakręcie w prawo dziwne bicie jak na moje odczucia w tylnym lewym kole.taki odgłos jakby była jakaś bania na oponie ale zaznaczam że to nie wina feli i opony.pytałem znajomego mechaniora i nawet ze mna autem jechał i stwierdził że to łożysko.dzisiaj je wymieniłem i dalej napierdala coś.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aaaa to ci nie pomogę u mnie w B5 poprostu taki szum robiło.

Panowie nie chce ktoś listew z napisem S-line tych progowych

Opublikowano
Aaaa to ci nie pomogę u mnie w B5 poprostu taki szum robiło.

Panowie nie chce ktoś listew z napisem S-line tych progowych

ile za listwy ?

Opublikowano

Pytanie: wymienione amory przód i wahacze są ok a coś stuka z lewej strony- co to mozę być?

Opublikowano
Aaaa to ci nie pomogę u mnie w B5 poprostu taki szum robiło.

Panowie nie chce ktoś listew z napisem S-line tych progowych

ile za listwy ?

300zł + 20kw

Opublikowano
Pytanie: wymienione amory przód i wahacze są ok a coś stuka z lewej strony- co to mozę być?

wahacz:decayed: skad wiesz ze sa ok?

Opublikowano
Pytanie: wymienione amory przód i wahacze są ok a coś stuka z lewej strony- co to mozę być?

przekładnia

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

jakie znacie opinie na temat silnika 2,0 tdi CFH 16 V montowane w skodach ?

Opublikowano

Miśki - potrzebny zderzak S line przód do mojej :facepalm:

...jak coś zwęszycie dajcie znać proszę :wink:

Opublikowano
Miśki - potrzebny zderzak S line przód do mojej :facepalm:

...jak coś zwęszycie dajcie znać proszę :wink:

A co się stało?

Opublikowano
Pytanie: wymienione amory przód i wahacze są ok a coś stuka z lewej strony- co to mozę być?

wahacz:decayed: skad wiesz ze sa ok?

Sprawdzane 2 raz

PrZekładnia? Aż strach pytać ile wymiana? A poduszka amortyzatora może być? Bije tylko jak,wjade w ddziurę

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Pytanie: wymienione amory przód i wahacze są ok a coś stuka z lewej strony- co to mozę być?

wahacz:decayed: skad wiesz ze sa ok?

Sprawdzane 2 raz

PrZekładnia? Aż strach pytać ile wymiana? A poduszka amortyzatora może być? Bije tylko jak,wjade w ddziurę

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

W:thumbdown::thumbdown: coś wjechałes ?

U mnie pytanie zawsze jest jedno co ci znowu przed maskę wyskoczyło ?

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

W:thumbdown::thumbdown: coś wjechałes ?

U mnie pytanie zawsze jest jedno co ci znowu przed maskę wyskoczyło ?

Opublikowano

zna ktoś może kogoś, kto mi zegary przełoży na s4 w zachodniopomorskiem, ewentualnie lubuskie...???

Opublikowano
Miśki - potrzebny zderzak S line przód do mojej :facepalm:

...jak coś zwęszycie dajcie znać proszę :wink:

A co się stało?

W coś wjechałes ?
W:thumbdown::thumbdown: coś wjechałes ?
U mnie pytanie zawsze jest jedno co ci znowu przed maskę wyskoczyło ?

Wracałem z Poznania i wyskoczył mi kot :facepalm: Zderzak i spojler z zewnątrz są całe ale mocowanie halogenu i kratki z prawej strony połamane (nowej kratki nie da się zamocować bez "trytytkopodobnej" rzeźby a takich napraw nie uznaję :wink:).

Opublikowano

Kotkowi nic sie nie stało ? :grin:

Też kiedyś trzepłem sierściucha, no i zgubiłem (bo sie nawet nie zatrzymałem ) środkowy grill ale to przy standardowym zderzaku.

Opublikowano

Mi ostatnio kupeł sierści został w kratce halogenu a kot dalej pobiegł ale jak daleko zabiegł to nie wiem :decayed:

Opublikowano

Niestety ale zwierzak raczej nie miał szans - na jednym pasie ja a na drugim tir. Biorąc pod uwagę wgniot w osłonie pod silnikiem - wyrzuciło go moją prawą stroną na drugi pas...

Opublikowano

Mi kiedyś sierściuch urwał termometr w A2 (wiecie jakie to koszta... hahahaha) i tak sie zakręcił pod kołami że przejechał pół kilometra na tylnym zawieszeniu jakoś, nie wiem, uczepił się jakoś na tylnym kole czy co :facepalm:

Opublikowano

Bartek kup zwykły zderzak i donituj ramę od s-lina ,będzie jak orginał

Opublikowano
Bartek kup zwykły zderzak i donituj ramę od s-lina ,będzie jak orginał

Nie umiem tak :decayed:

Opublikowano
Bartek kup zwykły zderzak i donituj ramę od s-lina ,będzie jak orginał

Nie umiem tak :decayed:

zrobiłem już kilka zderzaków w ten sposób i nie widać różnicy między ori ,a przeróbką ważne tylko żeby twoja rama mocowania dokładki s-line nie była uszkodzona

http://imageshack.us/photo/my-images/411/44975088.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/593/74515349.jpg/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.