Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to kuźwa jest?? do czego to Ci potrzebne??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nie wiesz to po co się pytasz :whistling: potrzebuję żeby zaadaptować kolorowy licznik:naughty:

Opublikowano

pytam się aby Ci pomóc, chyba że nie chcesz.....:kox:

nie ma czegoś takiego, jak PIN samochodu...

do wymiany licznika potrzebujesz PIN immobilisera, aby wgrać go do nowego licznika... Immo siedzi w liczniku. Inaczej nie odpalisz samochodu...

porządny elektronik samochodowy powinien Ci to zrobić, jak coś mam namiary na gościa w Szczecinie ale podobno w Gdańsku też jest...

Nie ma za co...:grin:

Opublikowano
Jak nie wiesz to po co się pytasz :whistling: potrzebuję żeby zaadaptować kolorowy licznik:naughty:

Wladi a Domin nie ogarnie tego? jak nie to u nas Grzanek ogarnia temat wymiany licznika :wink:

Opublikowano
Potrzebuje pin samochodu podobno z silnika można wyciągnąć?

barrowiec1 dobrze podpowiada - do wymiany/adaptacji nowego licznika potrzebujesz PIN do immo. Jak kupowałeś auto, poprzedni właściciel powinien przekazać Ci plastikową kopię grotu Twojego klucza - do niego doczepiona jest plakietka z wydrukowanym numerem (ciąg 11 znaków).

Opublikowano

senks Bart-as, tylko przy mojej wymianie był 4-ro cyfrowy PIN :eusathink:

Opublikowano

z innej beczki, GENIALNE :

:jerk:
Opublikowano
Ciekawe jak by wyglądał na aucie:naughty: powiedzcie mi lepiej jak wyciągnąć pin z mojego auta?

Arturb6 ma zderzak ABT

Opublikowano
Jak nie wiesz to po co się pytasz :whistling: potrzebuję żeby zaadaptować kolorowy licznik:naughty:

Wladi a Domin nie ogarnie tego? jak nie to u nas Grzanek ogarnia temat wymiany licznika :wink:

No właśnie sęk w tym że Grzanek mi już ogarnął i wszystko porobił że licznik jest gotowy do zaadoptowania ale powiedział mi że muszę mieć pin auta:eusathink: czyli tak jak Bartek mówi to ten 11 cyfrowy kod tak?
Opublikowano
Jak nie wiesz to po co się pytasz :whistling: potrzebuję żeby zaadaptować kolorowy licznik:naughty:

Wladi a Domin nie ogarnie tego? jak nie to u nas Grzanek ogarnia temat wymiany licznika :wink:

No właśnie sęk w tym że Grzanek mi już ogarnął i wszystko porobił że licznik jest gotowy do zaadoptowania ale powiedział mi że muszę mieć pin auta:eusathink: czyli tak jak Bartek mówi to ten 11 cyfrowy kod tak?

Yep. Jeśli nie masz zawieszki - podpytaj w ASO.

Opublikowano

No mam tą zawieszkę ale tu jest coś takiego:

12 A 04710

potem

A 325608

i to wszystko:kwasny:

Opublikowano

Yep. Jeśli nie masz zawieszki - podpytaj w ASO.

A nie idzie tego sczytać jakimś vag commanderem?

Opublikowano

Yep. Jeśli nie masz zawieszki - podpytaj w ASO.

A nie idzie tego sczytać jakimś vag commanderem?

No właśnie tak mi też Olek z AZ powiedział że powinno dać:whistling:
Opublikowano

Yep. Jeśli nie masz zawieszki - podpytaj w ASO.

A nie idzie tego sczytać jakimś vag commanderem?

No właśnie tak mi też Olek z AZ powiedział że powinno dać:whistling:

Włodek Ty luju - podajesz pin do immo publicznie :facepalm:

Na pw wysyłam Ci to czego szukasz...

Jeszcze gwoli wyjaśnień - zawieszki mają różny format zapisu. Interesuje nas ciąg 5 znaków zaczynających się od 0 - to nasz pin.

Opublikowano

No rzeczywiście ale jestem wczorajszy i nie skumałem:facepalm:

Opublikowano

Tak ja mam zderzak od ABT i zggadzam się z tym, że nie kążdemu musi on sie podobać...mi osobiście się widzi bo jest inny niż s-line i s4

Opublikowano

Tomku gdzie czasy jak poz był modem :grin:

Opublikowano

Dokładnie:hi::naughty:

Opublikowano

Nawet na demotywatorach znajdę a4 b6 :naughty:

Zasnąć obok kogoś, kto prowadzi

Opublikowano

W regulaminie nic nie pisze o tym że "tylko" ja nie mogę zapytać czy ktoś zainteresowany częściami.

Jak by to napisał Bart czy WRC to byś nic nie napisał. A że ja ci nie pasuje co mi dałeś do zrozumienia już raz na PW to ciągle masz do mnie jakieś problemy.

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

PS. Beniek ty możesz się pytać kolegów tutaj czy chcą coś kupić?

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

W takim razie jak ktoś zainteresowany hamulcami 320/288 to zapraszam na PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.