Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie czy czarne dekory były tylko piano czy jakieś inne też ?:decayed:

Wg mnie tylko piano jesli mowimy o takich czarno czarnych:decayed:

aha, ok , dzięki :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byly tez szare co z daleka moga wygladac jak czarne....

Ale osobiscie odradzalbym czarne, chyba zeby je pomalowac u lakiernika tak zeby sie rysy nie robily, bo jak sie czysci czesto to pozniej widac pod sloncem...

Opublikowano

wydech na dwie strony z 1,8T sedana do 1,9 tdi avant podejdzie??

Opublikowano
wydech na dwie strony z 1,8T sedana do 1,9 tdi avant podejdzie??
No raczej nie podejdzie:kwasny:
Opublikowano

szkoda :kwasny:

Opublikowano

Chociaż wiesz co teraz mi się przypomniało że Domin mówił mi że właśnie z 1.8T podejdzie P&P :wink:

Opublikowano

no o 1,8t się nie martwie ale czy z sedana :eusathink:

Opublikowano
wydech na dwie strony z 1,8T sedana do 1,9 tdi avant podejdzie??
No raczej nie podejdzie:kwasny:

a dlaczego ma nie pasować jedynie może być ok 10 cm za krótki ale to nie jest problem ,środek tłumika raczej wielkich różnic nie ma między benz., a tdi ,tu masz od 2.5tdi cena dobra

AUDI A4 B6 2,5 TDI UKŁAD WYDECHOWY TŁUMIK (2692296503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

dzięki za linka, ja mam od sedana praktycznie na miejscu więc mógłbym sobie odebrac osobiście a z wrocławia to przesyłka wchodzi w grę a z tym nie jest prosto chyba że tniemy wydech na kawałki :wink:

Opublikowano
dzięki za linka, ja mam od sedana praktycznie na miejscu więc mógłbym sobie odebrac osobiście a z wrocławia to przesyłka wchodzi w grę a z tym nie jest prosto chyba że tniemy wydech na kawałki :wink:
Napisałem Ci wyżej:wink:
Opublikowano

Jak by co to mam 2 tłumiki końcowe z 2.5 TDi jak by ktoś swapa wydechu robił

Opublikowano

Naprawia ktoś może Mechanizm popielniczek :whistling:

Opublikowano
no o 1,8t się nie martwie ale czy z sedana :eusathink:

sedan avant nie ma różnicy oby nie był pod q a podchodzi bez problemowo ja mam taki u siebie :decayed:

Opublikowano
Byly tez szare co z daleka moga wygladac jak czarne....

Ale osobiscie odradzalbym czarne, chyba zeby je pomalowac u lakiernika tak zeby sie rysy nie robily, bo jak sie czysci czesto to pozniej widac pod sloncem...

no właśnie słyszałem o tym, ale black piano jest fajne :jerk:

Opublikowano

Siema Recacze :banan::banan:

:banan3::banan3:

Opublikowano
Siema Recacze :banan::banan:

:banan3::banan3:

Skąd taki entuzjazm :decayed:

Opublikowano

no właśnie z samego rana w niedziele :grin:

Opublikowano
Siema Recacze :banan::banan:

:banan3::banan3:

Skąd taki entuzjazm :decayed:

byłem na weselu wczoraj i jestem w stanie się wysłowić że o pisaniu nie powiem :banan::banan::banan::banan:
Opublikowano

Panowie powiedzcie przy jakiej temperaturze załącza się grzanie świec ? Chodzi mi w tym sensie ze dłużej się grzeją :decayed:

Opublikowano
wydech na dwie strony z 1,8T sedana do 1,9 tdi avant podejdzie??
No raczej nie podejdzie:kwasny:

Jak nie jak tak:doh:Nie ma róznicy czy avant czy sedan byle był od FWD:wink:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Siema Recacze :banan::banan:

:banan3::banan3:

Skąd taki entuzjazm :decayed:

byłem na weselu wczoraj i jestem w stanie się wysłowić że o pisaniu nie powiem :banan::banan::banan::banan:

Ja byłem na takim niby kawalerski z kobietami:facepalm: Połowy nie pamiętam + bajerownie laski znajomego:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.