Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaciski nie powinny być oczojebne wg mnie.

Polecam srebrny zacisk i czerwone jarzmo:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zaciski nie powinny być oczojebne wg mnie.

Polecam srebrny zacisk i czerwone jarzmo:naughty:

poka fotkę takiego zestawienia

Opublikowano

Ja u siebie na czarno maznąłem, ale to tylko 288 :grin:

Opublikowano

Jakby ktoś potrzebował to mam do sprzedania 2 łożyska przód - SKF VKBA 3536 - nówki z InterCarsu.

Z checia sprzedam po kosztach.

Niestety nie moge dodac ogloszenia do odpowiedniego dzialu ;/

Opublikowano

poka fotkę takiego zestawienia

Tutaj jeszcze pachnie nowością, teraz już nie jest tak czysto i po zimie trzeba będzie odświerzyć lakier.

Opublikowano
Jakby ktoś potrzebował to mam do sprzedania 2 łożyska przód - SKF VKBA 3536 - nówki z InterCarsu.

Z checia sprzedam po kosztach.

Niestety nie moge dodac ogloszenia do odpowiedniego dzialu ;/

Jak po kosztach ? Taniej to rozumiem, po kosztach to mogę sobie od ręki w Intercarsie kupić i nie płacić za przesyłkę :wink:

Zresztą i tak potrzebuje tylko 1 sztukę... :decayed:

Opublikowano
Jakby ktoś potrzebował to mam do sprzedania 2 łożyska przód - SKF VKBA 3536 - nówki z InterCarsu.

Z checia sprzedam po kosztach.

Niestety nie moge dodac ogloszenia do odpowiedniego dzialu ;/

Jak po kosztach ? Taniej to rozumiem, po kosztach to mogę sobie od ręki w Intercarsie kupić i nie płacić za przesyłkę :wink:

Zresztą i tak potrzebuje tylko 1 sztukę... :decayed:

Julo w IC drogo jest:wink: Jesli potrzebujesz ten sam indeks co Pinczi pisał to Ci jutro sprawdzę cenę:wink:

Opublikowano

Właściwie to mam 1 sztuke z FAG.

Zobacz jak możesz po ile te chodzą.

Opublikowano
Właściwie to mam 1 sztuke z FAG.

Zobacz jak możesz po ile te chodzą.

FAG 205zł A SKF 220zł. Jest jeszcze ruville za 200zł:wink:

Opublikowano
Witam panowie, tak z innej beczki, wie ktoś co to za felgi ?? :P

http://img15.hostingpics.net/pics/435202Projet4.png

Zapytaj w B5 batallionie tam beda wiedziec:wink:Ladna ale szału nie robi:wink:

Opublikowano

Panowie czy w ori kierze mf z B6 da się odbierać telefon? czy obsługuje bt?

Opublikowano
Panowie czy w ori kierze mf z B6 da się odbierać telefon? czy obsługuje bt?

jak najbardziej :wink:

Opublikowano

którym guziczkiem ?

2682458787

Opublikowano

Zakładasz tą kierę?

Opublikowano

Ktoś chętny na zaciski z 3.0 tdi i dekory 1nk z B7?

Opublikowano
Witam panowie, tak z innej beczki, wie ktoś co to za felgi ?? :P

http://img15.hostingpics.net/pics/435202Projet4.png

coś z oferty ADV.1 ale nie wiem dokładnie które, cena odstrasza:decayed:

Opublikowano
Zakładasz tą kierę?

zastanawiam się :decayed: wiadomo że z mf z b7 biją tą z b6 na głowę ale odstrasza mnie brak poduchy :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
Zakładasz tą kierę?

zastanawiam się :decayed: wiadomo że z mf z b7 biją tą z b6 na głowę ale odstrasza mnie brak poduchy :thumbdown::thumbdown:

Hmm a jesteś na stówe pewny że Twoja wypali w razie "W":eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.