Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja wiedzialem,ze bedzie jeczenie o członkostwo:grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bieniek :facepalm: Czego ja bym nie napisał to zawsze ci nie pasuje:thumbdown:

Opublikowano

Juz Ci kiedys napisales co mi nie pasuje.

Opublikowano

Właśnie zapomniałem że miałem to do Hugo wysłać dzięki za przypomnienie:thumbup1:

Opublikowano

Dawaj:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

Daj koniecznie znac co CI odpowiedzial:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Wojna północ-południe:decayed:

Opublikowano

Nic śmiesznego Wandej jak cie "KLUBOWICZ" obraża na PW:thumbdown:

Opublikowano
Nic śmiesznego Wandej jak cie "KLUBOWICZ" obraża na PW:thumbdown:

Uuu:kwasny: Nie znam okoliczności(i znać nie chce) ale nie ładnie:thumbdown:

Opublikowano

PUMA ///list poszedł

Opublikowano
PUMA ///list poszedł

Gończy? :decayed:

Opublikowano
PUMA ///list poszedł

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ----------

Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę?

Ma ktoś nr części tych 2 bocznych?

Zdjęcie Bart-S

enginecovers.JPG

Opublikowano
PUMA ///list poszedł

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ----------

Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę?

Ma ktoś nr części tych 2 bocznych?

Zdjęcie Bart-S

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/enginecovers.JPG

Znaczy tylko ta prawa tak?? to z 3.0 ASN chyba:wink:

Opublikowano

O dzięki Wandej a lewa z czego?

Opublikowano
O dzięki Wandej a lewa z czego?

ta nad przepływomierzem?? taką to i ja u siebie mam więc to chyba standard:wink:

Opublikowano

chyba nie standard bo ja nie mam :decayed:

Opublikowano
PUMA ///list poszedł

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ----------

Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę?

Ma ktoś nr części tych 2 bocznych?

Zdjęcie Bart-S

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/enginecovers.JPG

Jakie lenistwo :tongue:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/

Opublikowano
PUMA ///list poszedł

:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ----------

Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę?

Ma ktoś nr części tych 2 bocznych?

Zdjęcie Bart-S

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/enginecovers.JPG

Jakie lenistwo :tongue:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/

Ooo właśnie dzięki bardzo:hi:

Opublikowano
Bartek pisal ze Hugo musi cos ogarnac z tym

Już powoli rok się to ogarnia.:kwasny:

Jak masz za dużo wolnego czasu to do boju. Ja go niestety nie posiadam.

Opublikowano
Bartek pisal ze Hugo musi cos ogarnac z tym

Już powoli rok się to ogarnia.:kwasny:

Jak masz za dużo wolnego czasu to do boju. Ja go niestety nie posiadam.

no to by bylo na tyle jesli chodzi o nowych czlonkow :whistling: moze Divisionem zajmie sie ktos kto np siedzi w pracy na kompie :grin:

Opublikowano

Ja pisałem, że mogę się tym zająć :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.