Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja pisałem, że mogę się tym zająć :whistling:

Ale tu nie chodzi o to co Wy możecie zrobić. Temat wymaga przygotowania od strony technicznej forum - jak to zostanie załatwione to można ruszyć pełną parą. Udało mi się porozmawiać z Darkiem - kolejne podejście ok. połowy października...

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

O dzięki Wandej a lewa z czego?

ta nad przepływomierzem?? taką to i ja u siebie mam więc to chyba standard:wink:

Standard w 2.0 ALT :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja pisałem, że mogę się tym zająć :whistling:

Ale tu nie chodzi o to co Wy możecie zrobić. Temat wymaga przygotowania od strony technicznej forum - jak to zostanie załatwione to można ruszyć pełną parą. Udało mi się porozmawiać z Darkiem - kolejne podejście ok. połowy października...

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

O dzięki Wandej a lewa z czego?

ta nad przepływomierzem?? taką to i ja u siebie mam więc to chyba standard:wink:

Standard w 2.0 ALT :wink:

Kurcze ciekawe dlaczego nie było tego w dieslach skoro tak mówisz:eusathink: Może dodawali dla otuchy użytkownikom z moim super silnikiem:decayed:

Opublikowano

Panowie jakiś namiar na osłoby hamulowe pod 320mm?? albo numery katalogowe

Opublikowano
Panowie jakiś namiar na osłoby hamulowe pod 320mm?? albo numery katalogowe

Osłona lewa 320: 8E0 615 311 A

Osłona prawa 320: 8E0 615 312 A

Osłona lewa 288: 8E0 615 611 P

Osłona prawa 288: 8E0 615 612 P

Przód jest tani, tył bez rabatu ponad 100zł :kwasny:

Jutro zamawiam więc jak chcesz to poczekam z wysyłką palników i puszczę Ci paczkę w przyszłym tygodniu z osłonami.

Opublikowano

Z rabatami za bardzo nie poszaleję bo to tanie części

Przednie mam po 35zł

Tył po 100zł

Opublikowano

A mechanizmu otwierania przedniej szyby nie znalazbys z rabatem :wink:

Myslalem ze od Seata bedzie taniej ale gowno :kwasny: - nawet numery takie same:decayed:

Opublikowano
A mechanizmu otwierania przedniej szyby nie znalazbys z rabatem :wink:

Myslalem ze od Seata bedzie taniej ale gowno :kwasny: - nawet numery takie same:decayed:

W intercarsie jest za okolo 140zl.

U Tomeksa jezdzi od roku i ma sie dobrze.

Opublikowano

Kupilem na alledrogo juz jedna :kwasny: i miesiac pochodzila, montowalem znajomemu taki zestaw - kompletny ze slizgami i q... jak slyszalem jak to pracuje to podziekowalem i nie bede wiecej sie wq... jak w deszcz bede musial wychodzic z auta i szybe do gory podnosic :kwasny:

Wole juz kupic uzywke z angola (a mam do nich rzut beretem :decayed:) niz kupic to badziewie

Opublikowano

Dziwne.

Nasza dziala bezproblemowo.

Opublikowano

A bo ty masz koze :grin:

Za cene zamiennika bede mial ori uzywana wiec :kox:

Zaczynam rozgladac sie za aku bo jeszcze od nowosci siedzi i juz rano zaczyna leniwie podchodzic do rozruchu a mozna powiedziec ze codziennie uzywany

Opublikowano
A mechanizmu otwierania przedniej szyby nie znalazbys z rabatem :wink:

Rafał masz gdzieś pod ręką numer to zaraz zerknę :wink:

Opublikowano

8E0837461c - lewy przod - chyba ten :decayed:

8E0837462c - prawy przod

Opublikowano
8E0837461c - lewy przod - chyba ten :decayed:

8E0837462c - prawy przod

8E0837461C - 493.2/393.2

8E0837462C - 493.2/393.2

Na czerwono cena z moim rabatem :hi:

Opublikowano

Bartek spoko...dziękuje za numerki...wysyłaj planiki...rabat w ASO bydgoscz już wypracowany :decayed:

Opublikowano

Panowie na jaki kolor pomalować zaciski?? biorę na przód 320

Opublikowano
Panowie na jaki kolor pomalować zaciski?? biorę na przód 320

sinokoperkowy róż :polew: .....wal coś pod kolor twojej budy..jakiś odcien szarości...robiłeś ta fotke dla mnie?

Opublikowano

Srebrne bum dał :decayed:

Opublikowano

Ja mam czerwone i ten sam kolorek mam co ty. Ale ja mam 345/300:decayed:

Opublikowano

A macie gdzies foty jak sie prezentują poszczególne kolory zacisków w B6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.