Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy moze ktos podpowiedziec jak wymontowac przycisk ESP ? :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czy moze ktos podpowiedziec jak wymontowac przycisk ESP ? :hi:

musisz zdjąć tą osłonkęod tunelu co jest nad kubkiem i tymi innymi prezyciskami i wtedy zejdzie:wink:

Opublikowano

tak zrobilem ale przycisk " siedzi twardo "

mam nowy na wymiane i widze, ze ma 2 " blaszki zapadajace " itp. moze jest jakis mniej " fizyczny " patent aby latwiej wyszedl ?

przecinak ? :polew:

uffff dobra poszedl :banan: dzieki za info. :hi:

a teraz czas na MECZ :wink:

Opublikowano

Remik a komu kibicujesz bo Ty w polowie anglik :wink:

Opublikowano

:grin: co ty jade z nimi jak z fura gnoju :wink: zapytaj moich sasiadow :polew:

1:1 :thumbup1: szkoda, ze nie wiecej ale WYRAZNIE bylo widac kto lepiej gra !!!

Opublikowano

Remik a gdzie Ty się podziewałeś - chwilę Cię nie było

Opublikowano
Haha poczekaj rozbiore donkonca i mozemy walic w sciane ale ty kierujesz :grin:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Jak ma poduchę z B6 to OK :polew:

Opublikowano

Panowie jaki numer ma przegub zewnętrzny (ten przy kole) do przedniej lewej półosi do mojego furacza?

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ziomble jaki jest najwyzszy MCE w b7 ? Chyba pykne swapa na taki w bialasie :decayed: I dowale troche szajsu :)

Opublikowano
Powiedzcie mi jaka jest różnica między VAGiem 312, 409 a najnowszym VCDSem?

I kluczowe pytanie, kupiliście vaga? :decayed:

Ponawiam..

Opublikowano
Powiedzcie mi jaka jest różnica między VAGiem 312, 409 a najnowszym VCDSem?

I kluczowe pytanie, kupiliście vaga? :decayed:

Ponawiam..

Mniej więcej taka sama jak między Windowsami xp, nt a 7. W 409 połączysz się z kanałami z którymi 312 sobie nie radzi. Do tych programów wystarczy Ci kabel OBD II, vcds obsługuje juz k-linie....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Remik a gdzie Ty się podziewałeś - chwilę Cię nie było

tu i tam :decayed: ale juz jestem :wink: doszlo pare gratow... ale wszystko w swoim czasie. POZDROWIENIA :hi:

Opublikowano

A skąd 409 działającą bez problemów dorwać?

Opublikowano
A skąd 409 działającą bez problemów dorwać?

Jeszcze takiej nie spotkalem. Juz lepiej vcds lite 1.0 z witaminka zainstalowac

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
Ziomble jaki jest najwyzszy MCE w b7 ? Chyba pykne swapa na taki w bialasie :decayed: I dowale troche szajsu :)

N

Opublikowano
  • Autor

Bart wlasnie ty mi pewnie podpowiesz :) chcialem dowalic modul z b7 , pod wlacznik auto z paska i lustro z b7 :) Zreszta zadzwonie jutro do Ciebie bo mam jeszcze jedna sprawe a pewnie mi rozjasnisz :)

Opublikowano
Bart wlasnie ty mi pewnie podpowiesz :) chcialem dowalic modul z b7 , pod wlacznik auto z paska i lustro z b7 :) Zreszta zadzwonie jutro do Ciebie bo mam jeszcze jedna sprawe a pewnie mi rozjasnisz :)

OK. Telefon włączę dopiero o 14:00 więc wcześniej nawet nie próbuj :wink:

Opublikowano
  • Autor

Spoko i tak moze sie zdarzyc ze zapomne ze chcialem pogadac bo ladnie latam zabiegany :/

Opublikowano
Panowie jaki numer ma przegub zewnętrzny (ten przy kole) do przedniej lewej półosi do mojego furacza?

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Nie wiem czy np nie Ruville to bedzie 75717S :wink: Jak coś to mam takiego za 90zł

Opublikowano
Panowie jaki numer ma przegub zewnętrzny (ten przy kole) do przedniej lewej półosi do mojego furacza?

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Nie wiem czy np nie Ruville to bedzie 75717S :wink: Jak coś to mam takiego za 90zł

Ori u Gajosa

8E0498099A -- cena zabija 1.794 zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.