Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pomoże mi ktoś poszukać tematu o swapie przełączników szyb ze zwykłych na chromowe bo nie mogę znaleźć :doh:
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

dzieki, no włąśnie tak nieraz jest ze ne można go poszukać :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ktoś mi powie jakie jest napięcie na lampkach od kratek nawiewów przy maksymalnej jasności? 12V? Nie chce mi się do samochodu dymać :decayed:

EDIT: Dobra już sprawdziłem :P

Nie wiem jaka tam jest dioda, ale nie sądzę, żeby było 12V... Bo żaden LED tyle nie wytrzyma

jest dwanascie Volt.

Do diody rezystor jeden K.ohm lub normalnie w sprzedaży sa diody led na dwanascie Volt.

Opublikowano

No dokładnie, chłop się rozpisał a wystarczy luknąć do środka i ....cienizna:decayed:

Opublikowano

Pany i panie jaka jest normalna cena za taką samą używaną kierownice z 2010r tylko że bez poduszki?

$(KGrHqN,!pMFBn9NrMk5BQkQ8t)Dmg~~60_58.JPG

Dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano
Pany i panie jaka jest normalna cena za taką samą używaną kierownice z 2010r tylko że bez poduszki?

http://i.ebayimg.com/t/Audi-TT-TTS-TTRS-R8-A3-S3-RS3-A4-S4-RS4-A5-S5-A6-RS6-Q7-STEERING-WHEEL-AIRBAG-/00/s/MTIwMFgxNjAw/$(KGrHqN,!pMFBn9NrMk5BQkQ8t)Dmg~~60_58.JPG

Dzięki za pomoc :hi:

Wszytsko zalezy od stanu.

Widzialem i za 600 ale stan byl sredni.

Cena gorna zalezy od fantazji sprzedajacego:wink:

Opublikowano

Czy ktoś od nas sprzedaje może B6 z 1.8T w roczniku 01/02 (koniecznie sedan) - szukam sprawdzonej furki dla znajomego.

Opublikowano
  • Autor

bart mamy cos ale po przekladce :whistling:

Opublikowano
bart mamy cos ale po przekladce :whistling:
Jak jest dobrze zrobiona to jest szansa że będzie ok, ja kiedyś miałem passata po przekładce i nie miałem z nim większych problemów:wink:
Opublikowano
bart mamy cos ale po przekladce :whistling:

???

Opublikowano

a coz to :) jak dobre auto to i po przekladce bedzie dobre...

Opublikowano

ja tam wolę bez przekładki :wink:

Opublikowano

W dziale hamulce wkleilem foto felg jakie chciałbym założyć pod heble 320mm zetknąłby ktoś i podpowiedział :decayed:

Opublikowano

Za to w środku biiidaaaaa.... :grin:

auto od Guardiania z forum:wink:

Opublikowano
Pany i panie jaka jest normalna cena za taką samą używaną kierownice z 2010r tylko że bez poduszki?

http://i.ebayimg.com/t/Audi-TT-TTS-TTRS-R8-A3-S3-RS3-A4-S4-RS4-A5-S5-A6-RS6-Q7-STEERING-WHEEL-AIRBAG-/00/s/MTIwMFgxNjAw/$(KGrHqN,!pMFBn9NrMk5BQkQ8t)Dmg~~60_58.JPG

Dzięki za pomoc :hi:

900-1000 PLN w wersji S LINE :wink:

Opublikowano

Nie ma ktoś do sprzedania 15stek ori. alu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.