Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wybrac 4 osobowa komisje,ktora bedzie weryfikowac zgloszenia do batalionu.

A nasz dywizjon znowu zostanie nie tkniety :polew:

Też już mi się nie chce czekać... Wybierzcie kilka osób które będą decydować i możemy ruszyć z tematem już dziś.

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

...jedyna sugestia co do wybierania - szukałbym osób które udzielają się w tym dziale :wink:

mogę być pierwszy :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Powiedz mi ktoś, czy to normalne, żeby RNS tak w uja leciał? Takie cyrki dzisiaj odwalał GPS, że głowa mała. Teoretycznie ciągle jeździłem po bezdrożach, rzekach i polach itd. po Szczecinie :facepalm:

Zresetuj navi - niech się sat skalibrują od nowa.

Opublikowano

Przytrzymaj dłużej gałke głośności aż puknie w głośnikach zrobisz twardy reset:thumbup:

Opublikowano
Wybrac 4 osobowa komisje,ktora bedzie weryfikowac zgloszenia do batalionu.

A nasz dywizjon znowu zostanie nie tkniety :polew:

Też już mi się nie chce czekać... Wybierzcie kilka osób które będą decydować i możemy ruszyć z tematem już dziś.

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

...jedyna sugestia co do wybierania - szukałbym osób które udzielają się w tym dziale :wink:

mogę być pierwszy :grin:

ja chetnie 2, Bartek bezapelacyjnie 3

no to juz 4 i jedziemy z programem...

Opublikowano

Żeby ktos był w komisji musi juz byc w divisionie.

Moge sie tym zająć.

Opublikowano
Żeby ktos był w komisji musi juz byc w divisionie.

Moge sie tym zająć.

no to juz sa 3 osoby, jesli nie liczyc Jozka...jeszcze jeden i bedzie (ale ja bym Józka liczył)!!

Opublikowano

Młody D albo Wrc dobrze rezaja i już sa wDYW jeżeli się zgodzą oczywiście.

Opublikowano
Żeby ktos był w komisji musi juz byc w divisionie.

Moge sie tym zająć.

no to juz sa 3 osoby, jesli nie liczyc Jozka...jeszcze jeden i bedzie (ale ja bym Józka liczył)!!

Dzięki :thumbup1:

Opublikowano

czyloi co:

1. Barts

2. WRCLaguna

3. Artur82

4. Bieniek

5. Józek726

I komisja gotowa!!

Opublikowano

Dajcie 5 osób - niech będzie nieparzyście.

Opublikowano

osobiście jestem za :thumbup1:

Opublikowano

No to super... bo ja specjalnie założyłem 18'' pod wymogi Divisionu. :grin:

I to było bardzo dobre posunięcie bo auto sie lepiej prowadzi.

Opublikowano
czyloi co:

1. Barts

2. WRCLaguna

3. Artur82

4. Bieniek

5. Józek726

I komisja gotowa!!

A Młody_drog?

Opublikowano

Dajcie też Młodego D chłopak sprzedał furke niech chociaż się pocieszy że będzie jeszcze mógł się wykazać:D

Opublikowano

wladiego do komisji!!!!!!!!!!

przeca to największy rezacz na polskim pypciu

Opublikowano

Hehe Antonio nie świruj Domina rezacza trzeba wsiąść;)

Opublikowano

oooo racja

Opublikowano
Powiedz mi ktoś, czy to normalne, żeby RNS tak w uja leciał? Takie cyrki dzisiaj odwalał GPS, że głowa mała. Teoretycznie ciągle jeździłem po bezdrożach, rzekach i polach itd. po Szczecinie :facepalm:

Zresetuj navi - niech się sat skalibrują od nowa.

A dlaczego takie cyrki z tymi GPSem dzisiaj mi robiła?

Wcale tras nie mogła znaleźć chociaż w centrum Szczecina byłem :decayed: Jeszcze lepszy numer był jak 1km od domu byłem, to pokazywało, że 66 km do domu mam :grin:

Przytrzymać gałkę od głośności aż puknie w głośnikach tak?

Opublikowano

Tak zrobisz twardy reset i się okaże czy coś się przywiesiło czy trzeba szukać gdzie indziej problemu;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.