Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a mi dzis padla jedna dioda w lampce oswietlajacej rejestracje...nie ukrywam ze myslalem ze jak ori to pochodzi :kwasny:

a ile chodziła??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a mi dzis padla jedna dioda w lampce oswietlajacej rejestracje...nie ukrywam ze myslalem ze jak ori to pochodzi :kwasny:
No co Ty ori padła tak szybko:facepalm:
Opublikowano
a mi dzis padla jedna dioda w lampce oswietlajacej rejestracje...nie ukrywam ze myslalem ze jak ori to pochodzi :kwasny:

a ile chodziła??

od września

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

a mi dzis padla jedna dioda w lampce oswietlajacej rejestracje...nie ukrywam ze myslalem ze jak ori to pochodzi :kwasny:
No co Ty ori padła tak szybko:facepalm:

tez sie zdenerwowałem ze tak szybko :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

PS. W B6D są już dodani wszyscy, którzy zostali przyjęci :decayed:

Opublikowano
PS. W B6D są już dodani wszyscy, którzy zostali przyjęci :decayed:
No i gucio niech inni zazdroszczą:naughty::decayed:
Opublikowano

Artur będziesz w BT ? :decayed:

Opublikowano

Panowie czy do a4 b6 z 2001 r chcac zalozyc hidy musze szukac dedykowanych zeby nie bylo problemu z bledami ?

Opublikowano
Artur będziesz w BT ? :decayed:

raczej tak tzn. na 99% tak

a dlaczego??

Opublikowano
Panowie czy do a4 b6 z 2001 r chcac zalozyc hidy musze szukac dedykowanych zeby nie bylo problemu z bledami ?

Jak masz kontrole zarowek to tak, ale tak czy inaczej najlepiej z jakims filtrem bo rozne dziwne rzeczy sie dzieja pozniej, u mnie np wyskakiwal blad abs przy zapalaniu swiatel...

Sent from my GT-I9100

Opublikowano
Czekamy na nastepne zgłoszenia :hi:
Grzesiu a jak tam z naklejkami będzie coś:naughty:
Opublikowano
Artur będziesz w BT ? :decayed:

raczej tak tzn. na 99% tak

a dlaczego??

bo ja tak samo na 99% lece :wink:

będzie okazja aby wypić kielicha :decayed:

Opublikowano
Czekamy na nastepne zgłoszenia :hi:
Grzesiu a jak tam z naklejkami będzie coś:naughty:

Myslę ze będą :wink:

Opublikowano

Pali mi się airbag i błąd wyskoczył taki

1 Fault Found:

01739 - Crash Sensor for Front Airbag; Pass. Side (G284)

011 - Open Circuit - MIL ON

:eusathink:

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Nikt nie pomoże? :kwasny:

Opublikowano

Sprawdz polacznie pod fotelem pasazera.Mozesz tez schowek sciagnac i zobaczyc czy wszystko ok.

Gdzie jest obwod przerwany/wypieta wtyczka.

Opublikowano

u mnie kiedyś przelutowanie pomogło na stałe :decayed::decayed:

Opublikowano

Oki w sumie nic nie grzebałem no ale może coś się poluzowało

Opublikowano

:hi:

Wczoraj w aucie odezwało się sprzęgło :kwasny: Właściwie już kończy swój żywot - ślizga się na każdym biegu. Biegi wchodzą bez problemów, przy ruszaniu szarpie autem. Teraz pytanie: czy na jego wymianę mogę dojechać bez obaw, że coś jeszcze się popsuje (skrzynia itp), czy lepiej nie ryzykować i posłużyć się lawetą?? Dystans do przejechania do aso to ok 80 km...

Opublikowano

No brać Pany bo to towar deficytowy:naughty: jak coś można zawsze pomalować ja tak zrobiłem póki nie dorwałem ori czarnego:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.