Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://img339.imageshack.us/img339/761/57905310151249105394395.jpg

nie wiem jak wy ale ja uwielbiam wydzierana laski :jerk::jerk::jerk::jerk:

Pewnie ale musi to być ze smakiem a nie jakieś hieroglify wydziargane:wink:

A ja lubie je dziargać:decayed:

Opublikowano
http://img339.imageshack.us/img339/761/57905310151249105394395.jpg

nie wiem jak wy ale ja uwielbiam wydzierana laski :jerk::jerk::jerk::jerk:

Pewnie ale musi to być ze smakiem a nie jakieś hieroglify wydziargane:wink:

A ja lubie je dziargać:decayed:

lubię to :good:

Opublikowano

pokaż jakieś Twoje prace ? :kox:

Opublikowano
http://img339.imageshack.us/img339/761/57905310151249105394395.jpg

nie wiem jak wy ale ja uwielbiam wydzierana laski :jerk::jerk::jerk::jerk:

Pewnie ale musi to być ze smakiem a nie jakieś hieroglify wydziargane:wink:

A ja lubie je dziargać:decayed:

Poślad jakiś ładny albo cyc dziargałeś??:kox:

Opublikowano
http://img339.imageshack.us/img339/761/57905310151249105394395.jpg

nie wiem jak wy ale ja uwielbiam wydzierana laski :jerk::jerk::jerk::jerk:

Pewnie ale musi to być ze smakiem a nie jakieś hieroglify wydziargane:wink:

A ja lubie je dziargać:decayed:

Poślad jakiś ładny albo cyc dziargałeś??:kox:

Samego poślada nie ale blisko:wink:

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

ma ktoś może lub ktoś z Was widział boczki przód EU skóra czornaja :naughty::eusathink:

Opublikowano

fotele kupione ?? :naughty:

Opublikowano
fotele kupione ?? :naughty:

i nie tylko :jerk: potrzebuje boczków przednich teraz :decayed:

Opublikowano

hehehe, czarne tak jak chciałeś??

Opublikowano
hehehe, czarne tak jak chciałeś??

czarne fotele grzane kubełki w pełnym pakiecie swiatło i boczki i fotele, komplet z końca 04' teraz czeka mnie jeszcze przerobienie składanej kanapy z tyłu :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

a jeszcze schowki ,mcdonald i siateczki z tyłu no foteliki na wypasie :wink: a cena śmieszna :grin:

Opublikowano

no kolega też by chciał to wyrezać bo ma w sedanie blachę ale nie wie jak się za to zabrac, no to gratki zakupu :thumbup1:

Opublikowano
Siemka Pany :hi:

ma ktoś może lub ktoś z Was widział boczki przód EU skóra czornaja :naughty::eusathink:

Ja będę miał takie na sprzedaż, ale dopiero wiosną

:whistling:

Czekam aż zima minie i zrobi się elektrykę z tyłu - wtedy komplet boczków bd szukał nowego właściciela :wink:

Opublikowano

do wiosny nie wytrzymam :kox:

Opublikowano

Prędzej nie dam rady tego raczej zrobić... Zresztą przy takiej pogodzie komu chciałoby się rezać :decayed:

Jak się ociepli to napiszę jeszcze raz do Dominika w tej sprawie, jakbyś szukał jeszcze to mógłbyś moje zabrać :wink:

Opublikowano
Prędzej nie dam rady tego raczej zrobić... Zresztą przy takiej pogodzie komu chciałoby się rezać :decayed:

Jak się ociepli to napiszę jeszcze raz do Dominika w tej sprawie, jakbyś szukał jeszcze to mógłbyś moje zabrać :wink:

ja kiedyś z Dominikiem rzeźbiłem przy -27 i nie narzekał :naughty:

Opublikowano
Prędzej nie dam rady tego raczej zrobić... Zresztą przy takiej pogodzie komu chciałoby się rezać :decayed:

Jak się ociepli to napiszę jeszcze raz do Dominika w tej sprawie, jakbyś szukał jeszcze to mógłbyś moje zabrać :wink:

ja kiedyś z Dominikiem rzeźbiłem przy -27 i nie narzekał :naughty:

:shock3: nie ma rzeczy niemożliwych dla Was :decayed:

Opublikowano
Prędzej nie dam rady tego raczej zrobić... Zresztą przy takiej pogodzie komu chciałoby się rezać :decayed:

Jak się ociepli to napiszę jeszcze raz do Dominika w tej sprawie, jakbyś szukał jeszcze to mógłbyś moje zabrać :wink:

ja kiedyś z Dominikiem rzeźbiłem przy -27 i nie narzekał :naughty:

:doh: pamietam to jak dziś:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.