Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Domin zmienił furę chyba :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łeee no poważnie

ale zielsko też dobre trochę klepie zawory :grin:

Opublikowano
Domin zmienił furę chyba :polew:
Mówisz o Pikaczento:polew:
Opublikowano

:hi:Panny,

Nim zacznę pytać się w technicznym szybkie pytanie tutaj. AWX - od paru dni mam tak, że jak depnę do dechy to przez 1 sekundę nie ma absolutnie żadnej reakcji, dopiero potem ciągnie, obojętnie jaki bieg. Dziś robiłem dużo prób i wydaje mi się, że po 2200 RPM jest ok lub tylko sporadycznie. Czyli jadę sobie, mam dwójkę, powiedzmy 3000 RPM wrzucam trójkę z butem w podłogę, nie dzieje się absolutnie nic przez około, zaczyna ciągnąć "normalnie" jak na trójkę przystało. Odpuszczam cały pedał naciskam do dechy i znów to samo :kwasny:

Opublikowano

fura mustafy zgineła :decayed:

Opublikowano
fura mustafy zgineła :decayed:

A Twojąchyba musti ukradł :polew:

daroo, może N75?

Opublikowano
fura mustafy zgineła :decayed:
gdzieś się kręci w moich okolicach ten delfin :kox:
Opublikowano
fura mustafy zgineła :decayed:

W B6D i w rzeczywistości:decayed:Domin dobrze z tymi modułami pisałem? Bo tyle tutaj zdań że już sam nie wiem:co:

Opublikowano
fura mustafy zgineła :decayed:

A Twojąchyba musti ukradł :polew:

daroo, może N75?

i mam tera czarnego sedana:grin:

Opublikowano
fura mustafy zgineła :decayed:

W B6D i w rzeczywistości:decayed:Domin dobrze z tymi modułami pisałem? Bo tyle tutaj zdań że już sam nie wiem:co:

modył Q nie obsłuży grzanej kiery:wink: zaś grzana kiera występuje tylko jako 4-ramienna:kwasny: co do dołożenia modułu Q do kiery multi i grzanej z B6 to niebędzie to hukać i na odwrót , czyli kiera multi z B6 nie zabangla z modułem od kiery B7:wink:

Opublikowano
fura mustafy zgineła :decayed:

A Twojąchyba musti ukradł :polew:

daroo, może N75?

i mam tera czarnego sedana:grin:

o można tak powiedzieć bośmy pare zimnych dni nocy spędzili przy tym sedanie :doh:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

i bądź mądry i idź spać :facepalm:

Chyba bądź tu mądry i nie pójdź do kibelka:jerk::polew:

już byłem od razu z lapkiem poleciałem :kox::kox:

Opublikowano

Haha no widzisz od razu uszy miętkie:grin:

Opublikowano
fura mustafy zgineła :decayed:

W B6D i w rzeczywistości:decayed:Domin dobrze z tymi modułami pisałem? Bo tyle tutaj zdań że już sam nie wiem:co:

modył Q nie obsłuży grzanej kiery:wink: zaś grzana kiera występuje tylko jako 4-ramienna:kwasny: co do dołożenia modułu Q do kiery multi i grzanej z B6 to niebędzie to hukać i na odwrót , czyli kiera multi z B6 nie zabangla z modułem od kiery B7:wink:

no i git, tzn musi być i kiera i moduł :decayed:

Opublikowano
fura mustafy zgineła :decayed:

W B6D i w rzeczywistości:decayed:Domin dobrze z tymi modułami pisałem? Bo tyle tutaj zdań że już sam nie wiem:co:

modył Q nie obsłuży grzanej kiery:wink: zaś grzana kiera występuje tylko jako 4-ramienna:kwasny: co do dołożenia modułu Q do kiery multi i grzanej z B6 to niebędzie to hukać i na odwrót , czyli kiera multi z B6 nie zabangla z modułem od kiery B7:wink:

no i git, tzn musi być i kiera i moduł :decayed:

si:wink:

Opublikowano

A taśmy innej nie potrzebujemy?

Opublikowano
A taśmy innej nie potrzebujemy?
No tak ale powinna być z poduchą:naughty:
Opublikowano
A taśmy innej nie potrzebujemy?

Też.Pisał już ktoś o tym:wink:Taśma , zwijak i moduł:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.