Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Daniels, znowu nie będę mógł spać po nocach :polew:
:decayed:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:12 ----------

daniels1980 ale musiałeś coś rzeźbić czy podszedł P&P ten znaczek ??
na grillu S4 mała rzeźba była,zdjąłem te blaszki nawierciłem 2 otwory,jeden w jednym uchwycie drugi w drugim i dajesz kawałek plastiku od spodu grilla z dwoma otworami na nity zrywalne/żeby nikt nie pożyczył/ i po operacji :wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja wyciągam cały tunel w 25minut i se możesz odkręcić co chcesz zapslniczka jest przykrecona od dołu moze ktoś nie miał jej wogole przykreconej to i szybko poszlo

Też tak będę robił, ale już na wiosne, bo będę cały środek wywalał i prał. Nawet jak nie miał jej przykręconej to i tak się nie da wyciągnąć.

Opublikowano

Byly rozne lampy xenonowe w B6?

W sensie moja ma chyba ciemniejsze wklady ?

Bi Xenon?

Spryski sa takie same w zderzaku s line jak i zwyklym?

Kurde troche nie wiedzy w temacie B6:facepalm:

Opublikowano

xenon z jasnym środkiem, z s4 z ciemnym i bixy

Opublikowano

No to mam Bixy:wink:

Marcin a jak ze spryskami?

Opublikowano
No to mam Bixy:wink:

Marcin a jak ze spryskami?

Masz bixy a nie masz sprysków:eusathink:
Opublikowano

spryski pasują ze zwykłego zderzaka, z s-line i z s4, różnią się tylko zaślepki, tzn pasują ze zwykłego tylko z s4 są inne

Opublikowano

Wojtek to te same zderzaki tylko dokładną inna czyli będzie pasował.

Opublikowano
No to mam Bixy:wink:

Marcin a jak ze spryskami?

Masz bixy a nie masz sprysków:eusathink:

Auto ma stluczony lekko naroznik zderzaka i sprysk dostal po d*pie.

Zbieram graty i wole dopytac :wink:

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Dzieki Marciny za pomoc :decayed:

Opublikowano

Wojtek kupiłes b6 po co:decayed::decayed:

Opublikowano
Wojtek kupiłes b6 po co:decayed::decayed:

Nie wiem :grin:

Opublikowano

żeby mieć do czego recaro wrzucić :grin:

Opublikowano

Ostatnie pytanie na szybko.

Duzo zabawy jest z zalozeniem dokladki s line ( bo ta sie zachowala ) do gory seryjnego zderzaka ?

Opublikowano
Ostatnie pytanie na szybko.

Duzo zabawy jest z zalozeniem dokladki s line ( bo ta sie zachowala ) do gory seryjnego zderzaka ?

Jak masz mocowania przy dokładce to nie ma dużo rezania:wink:
Opublikowano

Dokladka ocalala bez skazy:wink:

Opublikowano

Panowie poszukuje tego czegoś czym się reguluje lampę góra-dół...chodzi o sam ten biały plasticzek w który wkłada się śrubokręt lub coś tam.

ma ktoś takie cudo

img1714og.jpg

Opublikowano
Panowie poszukuje tego czegoś czym się reguluje lampę góra-dół...chodzi o sam ten biały plasticzek w który wkłada się śrubokręt lub coś tam.

ma ktoś takie cudo

http://s9.postimage.org/nbii401fz/img1714og.jpg

Ja także :decayed:

Opublikowano

Uderzajcie do Gwertiego powinien mieć za parę złotych pewnie odda:wink:

Opublikowano

Artur na kiedy to potrzebujesz? musiałbym podskoczyć na działkę zobaczyć czy przy lampie od A3 nie zostało mi to coś :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.