Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtryski zapętlone :

a wtedy leje sie jak z kranu z 10szt. :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wtryski zapętlone :

a wtedy leje sie jak z kranu z 10szt. :)

:polew::polew::polew:

ale na stacji nie do śmiechu :facepalm:

Opublikowano

moje 1.8T jak mialem problemy z przeplywką potrafił zapetlic wtryski do tego stopnia ze palil 30l prze mocniejszej jezdzie :)

Opublikowano
moje 1.8T jak mialem problemy z przeplywką potrafił zapetlic wtryski do tego stopnia ze palil 30l prze mocniejszej jezdzie :)

A tak normalnie, ile Ci pali? Z silnikiem nie masz jakiś większych problemów? Olej przepala?

Opublikowano
to fajkt. na początku to strzał ze sprzegla na kazdych swiatlach byl.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

to powiedz mi jak jezdzic RS4 4.2 fsi

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

a do tego np. kup nowe tarcze ham.

Nosb mówił mi ile kosztują, nie potrafie teraz przytoczyc ile tysięcy ale DUŻO...

Jedna tarcza 16tyś.

Opublikowano
moje 1.8T jak mialem problemy z przeplywką potrafił zapetlic wtryski do tego stopnia ze palil 30l prze mocniejszej jezdzie :)

A tak normalnie, ile Ci pali? Z silnikiem nie masz jakiś większych problemów? Olej przepala?

pisalem o swoim poprzednim aucie b6 1.8T teraz mam 2.0tfsi i nie mam ogolnie zadnych problemów po za tym jednym bledem w ecu...7

Bartek napisz to słownie bo niedowidze..!!!!

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

j...ana ceramika może Cersanit by to taniej wykonał\???? :)

Opublikowano

Zwykła 2600zł za sztukę.

Ceramika 16 000 a po modyfikacji 20 000 za sztukę.

Opublikowano

Stolkien no właśnie chodziło mi o to teraz co masz :wink:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Zwykła 2600zł za sztukę.

Ceramika 16 000 a po modyfikacji 20 000 za sztukę.

No właśnie, tak mi się wydawało, ale ceny :kox:

Opublikowano

...a i z tego co pamiętam, nie ma zamiennika (do S4 jest ale RS4 z tego co pamiętam tylko ori).

Opublikowano

Tomek to tak jak napisalem. problemów generalnie brak. codziennie odpala i jedzie :)

planuję czyszczenie komór zaworów i dolotu.

wymianę DV i myslę że to powinno na kolejne 100.000 zalatwic sprawę :)

ale ja nie lubię przywiązywać się zbytnio do auta. i pewnie sprzedam je za max rok....

Opublikowano

No to w przyszłym roku pogadamy, jeśli nie kupię nic wcześniej. Chyba że nazbieram na B8 do tego czasu :decayed:

Ta w dieselku dla kolegi, mam nadzieję że kupi i go wciągnę w forumowy wir :grin:

Opublikowano

dobra:)

Opublikowano
Tomek to tak jak napisalem. problemów generalnie brak. codziennie odpala i jedzie :)

planuję czyszczenie komór zaworów i dolotu.

wymianę DV i myslę że to powinno na kolejne 100.000 zalatwic sprawę :)

ale ja nie lubię przywiązywać się zbytnio do auta. i pewnie sprzedam je za max rok....

Dobra zaczynam dokładnie śledzić Twój wątek:good: Tylko tam nie katuj jej jak ma na koniec roku do mnie iść:whistling:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

Pany od której tej a6 pasuje grill?? Od polifta?

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

Jak jest z tymi lusterkami np już nie wiem:decayed: Często widzę żę jest szersza i węższa kostka. Czyli jak jest szersza to ile pinów conajmniej?

Opublikowano

CIekawe czy doczeka do konca roku :) jak znajdę C6 ASB to moje A4 poleci w świat. i pewnie będzie okazyjna cena... :)

chyba że znajde Angola RS4 :) b7

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Kurwytyna... JEST

Copart

tylko trochę Ograbiony. i po dokumenty trzeba by się DVLA prosić.

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

haha. nawet mu zaciski wykrecili :) Ciekawe co jeszcze.

ALe mimo wszystko może pójść za grosze :)

Opublikowano

polifta :decayed:

Opublikowano
polifta :decayed:

Telefonu przy d*pie nie masz?:thumbdown: Mam coś chyba dla Ciebie:naughty:

Opublikowano

mam do wymiany czujnik uderzeniowy przod. nr czujnika 8e0 959 651 b.

nie wiecie czy moge wsadzic z takim samym nr ale koncowka a?

Opublikowano
mam do wymiany czujnik uderzeniowy przod. nr czujnika 8e0 959 651 b.

nie wiecie czy moge wsadzic z takim samym nr ale koncowka a?

A to pewnie prawy:wink:

Opublikowano
Panowie jest może gdzieś schemat jak dociąć kratkę z dolnego grilla z S4 do ramki S-line , i może wie ktoś jak to się trzyma ? Właśnie mi kurier przyniósł mi paczkę , 2 grille górny i dolny od S4 nówki sztuki :kox: . Górny pasuje idealnie ale dolny nie bardzo wygląda bo jest za duży do zderzaka S-line . Wiedziałem gdzieś na forum przeróbki z kratką S4 i ramką S-line ale nigdzie nie mogę znaleźć jak to dociąć , żeby niczego nie spartolić .

Ponawiam pytanie :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.