Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

etam niema tragedii:decayed: dziś trza zamontować wkońcu grill o esy:banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :decayed:

dowiedziałem się kanałami ciemnymi ile kosztuje wąż od turbo...:facepalm: Gdzie można kupić zamiennik? Jakiś wąż od traktora? :grin:

Opublikowano

Ciekawe co byloby w przypadku zajetego miejsca parkingowego:grin:

Opublikowano
CAR.jpg
Opublikowano
Powitać :decayed:

dowiedziałem się kanałami ciemnymi ile kosztuje wąż od turbo...:facepalm: Gdzie można kupić zamiennik? Jakiś wąż od traktora? :grin:

toć 2 strony wcześniej pisałem co i jak:decayed:

jak zwale swój i założe IC to odsprzedam:decayed:

Opublikowano

Nie mogę znaleść tematu z naklejkami od Divisionu B6. Pomóżcie :grin:

Młody ile cenisz mniej więcej kiere ?

Opublikowano

cześć Rezacze :hi:

Opublikowano

Yokohama-S-drive-AS01.Png

Chciałby ktoś coś takiego za 550szt? Yokohama 235/35R19:kox:

Opublikowano

Siema :hi:

etam niema tragedii:decayed: dziś trza zamontować wkońcu grill o esy:banan:

..który grill będziesz zakładał górny czy dolny , bo ja szukam info jak dociąć tą kratkę od esy do ramki s-line

Opublikowano

Andrzej a 18 masz w dobrej cenie?

Opublikowano
Andrzej a 18 masz w dobrej cenie?

To są ostatnie sztuki z hurtowni różnych:naughty: Te Yokohamy zostały właśnie 2 i mam jeszcze 2 Dunlop Sport Maxx też po 550zł:kox:

jaki rozmiar tych 18` chcesz?

Opublikowano

225/45 taka chyba najlepsza.

Walnij ceny na pw

Opublikowano

225/45/18 :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Siema :hi:
etam niema tragedii:decayed: dziś trza zamontować wkońcu grill o esy:banan:

..który grill będziesz zakładał górny czy dolny , bo ja szukam info jak dociąć tą kratkę od esy do ramki s-line

góra:decayed:

Opublikowano
etam niema tragedii:decayed: dziś trza zamontować wkońcu grill o esy:banan:
klikasz w ikonę LINK i pojawi Ci się okno dialogowe, tam wstawiasz link który ma się otwierać po kliknięciu

Ok , zrobiłem tak , tylko mi chodzi o to żeby nie klikać w link tylko w zdjęcie

no to jeszcze raz...

1.wchodzisz w sygnaturę

2. zaznaczasz obrazek

3. klikasz w menu u góry LINK (ikonka - "globus" z jakąś nieskończonością)

3. otwiera Ci sie nowe okno w które wstawiasz link do swojego auta

:hi:

Dzięki panowie to było takie proste że aż wstyd :doh:, no ale człowiek uczy się całe życie :wink:

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Siema :hi:
etam niema tragedii:decayed: dziś trza zamontować wkońcu grill o esy:banan:

..który grill będziesz zakładał górny czy dolny , bo ja szukam info jak dociąć tą kratkę od esy do ramki s-line

góra:decayed:

Przecież to 5 minut roboty :decayed:

Opublikowano

Przecież to 5 minut roboty :decayed:

przy wekendowej flaszce sie zejdzie:decayed:

Opublikowano

Przecież to 5 minut roboty :decayed:

przy wekendowej flaszce sie zejdzie:decayed:

eee to całkiem inny temat :kox:, raz kumpel do mnie przyjechał żeby pomóc mu zmienić olej i filtry. Tak żeśmy się naoliwili że olej w samochodzie zmieniliśmy dopiero na drugi dzień :doh::polew:

Opublikowano

Kuźwa Domin co Ty tam znowu działasz:naughty:

Opublikowano
Kuźwa Domin co Ty tam znowu działasz:naughty:

takie tam pierdoły:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.