Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ten drugi tym MK w takim razie przyjmuje. Więc nic nie zrobisz bo do siebie takiego modułu mikaszi nie wrzucisz.

Why ? Samochód go nie przyjmie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

machnij :) Ja angielski znam więc sobie podłubie , tylko najpierw kluczyk znajdę ori w ładnym stanie

Opublikowano
Ten drugi tym MK w takim razie przyjmuje. Więc nic nie zrobisz bo do siebie takiego modułu mikaszi nie wrzucisz.

dlaczego nie , jesli kluczyk zmieni to wrzuci:decayed:

Opublikowano

Tak kluczyk zadziała wtedy ale czy centralny:decayed:

Opublikowano
Tak kluczyk zadziała wtedy ale czy centralny:decayed:

jasne , centralny niema tu nic do rzeczy , jest taki sam:wink:

Opublikowano

Aha no to widzisz mój błąd. Znów coś nowego się dowiedziałem.

Opublikowano
Tak kluczyk zadziała wtedy ale czy centralny:decayed:

jasne , centralny niema tu nic do rzeczy , jest taki sam:wink:

No a mi właśnie chodzi o to że centralny zamek nie będzie działał :kwasny: , no cóż nie można mieć wszystkiego :wink:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

kurcze to ja już nie rozumiem , znaczy że jak zmienie moduł na ten po 06.2002 to wszystko będzie działać i ten kluczyk z B7 też

Opublikowano

si:wink:

Opublikowano
si:wink:

Kurcze to ja miałem taki kluczyk z B7 ( wyrwałem na eBayu za 2 funty) i go opyliłem bo myślałem że już nic z tego nie będzie :facepalm:

Opublikowano

Kto ogarnia temat naklejek division b6 ?

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

aaa już widze.... w 1 poście jest.

Opublikowano

Co tu tak cicho , weekend się zaczął :naughty:

:drunk::drinks::drunk::drinks:

Opublikowano
Co tu tak cicho , weekend się zaczął :grin:

ja wszystko siedzi i pije:decayed:

Opublikowano

Jakie żarówki są w kabinie? BA9S? Ile potrzebuje takich? Planuje ledowe kupić, muszą być na canbusie? Bo nie chcę ich co chwilę wymieniać.

Ledy do boczków drzwi brać W5W też bez canbusa?

Opublikowano
Co tu tak cicho , weekend się zaczął :grin:

ja wszystko siedzi i pije:decayed:

Dominik a Ty co post...czy karnawał ?? :grin:

Opublikowano
Jakie żarówki są w kabinie? BA9S? Ile potrzebuje takich? Planuje ledowe kupić, muszą być na canbusie? Bo nie chcę ich co chwilę wymieniać.

Ledy do boczków drzwi brać W5W też bez canbusa?

Bez can busa bierz, nie ma kontroli wewnętrznych żarówek :wink:

Szukaj jakiś mocnych ledów żeby to dobrze świeciło

Opublikowano

Tu masz rozpiske gdzie jakie siedzą

imagedrih.jpg

Opublikowano

A ja dzisiaj na sucho:kwasny: Ale jutro się poprawie:kox:

BTW: dzisiaj miałem dziwną sytuacje. Jadę sobie trasą i mi się ESP zapaliło.. Zatrzymałem się , zgasiłem fure i zgasło:decayed:WTF?:co:

Opublikowano

zapnij vag-a, mozliwe ze czujnik świateł stop siada. Miałem to samo , zaświecała się kontrolka esp podczas jazdy, po zeskanowaniu błędów okazało się że walniety jest ten czujnik właśnie

Opublikowano
zapnij vag-a, mozliwe ze czujnik świateł stop siada. Miałem to samo , zaświecała się kontrolka esp podczas jazdy, po zeskanowaniu błędów okazało się że walniety jest ten czujnik właśnie

Kurfa pewnie to bo mi czasem po naciśnięciu hamulca pali stop po tym jak puszcze:kwasny: Nie wiedziałbym ale tempomatu nie mogłem raz włączyć i tak wydedukowałem:decayed: Duży to koszt? Pierwsza usterka w Audicy po 3 latach:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.