Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kilkadziesiat zl, wymiana 10 minut

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kilkadziesiat zl, wymiana 10 minut

Czujnik znajduję się na pedale tak?

Opublikowano
kilkadziesiat zl, wymiana 10 minut

Czujnik znajduję się na pedale tak?

ano

pc210002lgwf8mediumia3dw6.jpg

Opublikowano

Dzięki wielkie turzol:good:

Opublikowano
zapnij vag-a, mozliwe ze czujnik świateł stop siada. Miałem to samo , zaświecała się kontrolka esp podczas jazdy, po zeskanowaniu błędów okazało się że walniety jest ten czujnik właśnie

Kurfa pewnie to bo mi czasem po naciśnięciu hamulca pali stop po tym jak puszcze:kwasny: Nie wiedziałbym ale tempomatu nie mogłem raz włączyć i tak wydedukowałem:decayed: Duży to koszt? Pierwsza usterka w Audicy po 3 latach:kwasny:

Pedał hamulca delikatnie opada bo drążek czujnika nie wraca do pozycji końcowej - starczy aby załączyć światła stopu ale nie zacząć hamować. Doraźnie jak widzisz że załączył Ci się stop - pomóż sobie nogą i cofnij pedał hamulca.

Czujnik ma oznaczenie 1K2 945 511 RDW i kosztuje 50-kilka zł. Wymiana - tak jak napisał turzol to pikuś. Odkręcasz osłonę pod kierą - odłączasz wtyczkę od czujnika, wykręcasz go odwrotnie do wskazówek zegara i nowy montujesz w odwrotnej kolejności.

Opublikowano
zapnij vag-a, mozliwe ze czujnik świateł stop siada. Miałem to samo , zaświecała się kontrolka esp podczas jazdy, po zeskanowaniu błędów okazało się że walniety jest ten czujnik właśnie

Kurfa pewnie to bo mi czasem po naciśnięciu hamulca pali stop po tym jak puszcze:kwasny: Nie wiedziałbym ale tempomatu nie mogłem raz włączyć i tak wydedukowałem:decayed: Duży to koszt? Pierwsza usterka w Audicy po 3 latach:kwasny:

Pedał hamulca delikatnie opada bo drążek czujnika nie wraca do pozycji końcowej - starczy aby załączyć światła stopu ale nie zacząć hamować. Doraźnie jak widzisz że załączył Ci się stop - pomóż sobie nogą i cofnij pedał hamulca.

Czujnik ma oznaczenie 1K2 945 511 RDW i kosztuje 50-kilka zł. Wymiana - tak jak napisał turzol to pikuś. Odkręcasz osłonę pod kierą - odłączasz wtyczkę od czujnika, wykręcasz go odwrotnie do wskazówek zegara i nowy montujesz w odwrotnej kolejności.

Bart-S i jak zwykle masz wszystko jasne!! :wink:

Opublikowano

Tacy fachowcy z tego forum powinni pracować w Inglostadt:naughty:

Opublikowano
zapnij vag-a, mozliwe ze czujnik świateł stop siada. Miałem to samo , zaświecała się kontrolka esp podczas jazdy, po zeskanowaniu błędów okazało się że walniety jest ten czujnik właśnie

Kurfa pewnie to bo mi czasem po naciśnięciu hamulca pali stop po tym jak puszcze:kwasny: Nie wiedziałbym ale tempomatu nie mogłem raz włączyć i tak wydedukowałem:decayed: Duży to koszt? Pierwsza usterka w Audicy po 3 latach:kwasny:

Pedał hamulca delikatnie opada bo drążek czujnika nie wraca do pozycji końcowej - starczy aby załączyć światła stopu ale nie zacząć hamować. Doraźnie jak widzisz że załączył Ci się stop - pomóż sobie nogą i cofnij pedał hamulca.

Czujnik ma oznaczenie 1K2 945 511 RDW i kosztuje 50-kilka zł. Wymiana - tak jak napisał turzol to pikuś. Odkręcasz osłonę pod kierą - odłączasz wtyczkę od czujnika, wykręcasz go odwrotnie do wskazówek zegara i nowy montujesz w odwrotnej kolejności.

Bart-S i jak zwykle masz wszystko jasne!! :wink:

Arturo - niedawno wymieniałem u siebie :wink: Ten sensor świruje czasem - pierwsze objawy jakiś rok temu. Potem pół roku był spokój i znów zatakowało. Objawy - brak możliwości włączenia tempomatu, jazda na światłach stop i sporadycznie kontrolka ESP podczas jazdy.

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Tacy fachowcy z tego forum powinni pracować w Inglostadt:naughty:

Powinni nasz cały dywizjon zatrudnić :decayed::wink:

Opublikowano

Każda audica która by zjechała z taśmy miałaby wszystkie moduły w najwyższych wersjach a Nosb by zarządził zakładanie tylko doładowanych benzyniaków z quattro:polew:

Opublikowano

przyznać się kto zwinął te listwy ?

Opublikowano

Poprzedni właściciel mojego A4 kupił je i mieszkał w Ingolstadt ;]

BTW wybieram się do Audi Museum w tym roku, mam już zaliczony Wolfsburg więc polecam taki wypad

Opublikowano

Panowie ma ktoś może tylne boczki speed pod elektryke w ładnym stanie?

Opublikowano

a jemu po co ?

Opublikowano

Arturo - niedawno wymieniałem u siebie :wink: Ten sensor świruje czasem - pierwsze objawy jakiś rok temu. Potem pół roku był spokój i znów zatakowało. Objawy - brak możliwości włączenia tempomatu, jazda na światłach stop i sporadycznie kontrolka ESP podczas jazdy.

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Tacy fachowcy z tego forum powinni pracować w Inglostadt:naughty:

Powinni nasz cały dywizjon zatrudnić :decayed::wink:

o ku...a ale by fury wychodziły z fabryki :banan::dance::dancing:

Opublikowano

już działa :decayed:

Opublikowano
a jemu po co ?

To do mnie? Bo mam korby :bag:

Opublikowano

ogólnie, fajny ma przód :decayed:

Opublikowano
ogólnie, fajny ma przód :decayed:

Byłby dobry do odśnieżania ulic zay.banych śniegiem :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.