Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tego co czytam to faktycznie cięąko :decayed: ja raczej w czwartek nie polecę :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wladi ty masz najdalej mówisz:eusathink::eusathink:

Wladi mnie zaprosił, będę u niego już w środę:grin::grin:

Ty gówniarzu ja Cię nigdzie nie zapraszałem sam się wprosiłeś:polew::polew::polew::polew: dawaj na skype:naughty:
Opublikowano
Panowie ma ktoś może tylne boczki speed pod elektryke w ładnym stanie?

ja mam i chyba już ich w życiu nie założe :facepalm:

jakbyś się zdecydował sprzedać boczki daj znać :wink:

Opublikowano
Wladi ty masz najdalej mówisz:eusathink::eusathink:

Wladi mnie zaprosił, będę u niego już w środę:grin::grin:

Ty gówniarzu ja Cię nigdzie nie zapraszałem sam się wprosiłeś:polew::polew::polew::polew: dawaj na skype:naughty:

:polew::polew::polew::polew::polew:Wiem, cicho, ta wersja z twoim zaproszeniem mi sie bardziej podoba. Dobra foch i c**j, polece sobie od razu w góry samolotem a nie bede sie je*ał 9h w aucie:decayed::decayed:

Opublikowano

Frosty - na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Raz pojedziesz, poznasz ekipę i będziesz błagał żeby następny zimowy zlot zrobili już latem :wink:

Opublikowano
Frosty - na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Raz pojedziesz, poznasz ekipę i będziesz błagał żeby następny zimowy zlot zrobili już latem :wink:

hehe no ja też żyję taką nadzieją :polew:

Opublikowano
Frosty - na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Raz pojedziesz, poznasz ekipę i będziesz błagał żeby następny zimowy zlot zrobili już latem :wink:

hehe no ja też żyję taką nadzieją :polew:

+1 :decayed:

Opublikowano

no oby było grubo, ja juz mam plan przedłużyć pobyt :decayed:

---------- Post dopisany 13-01-2013 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 23:18 ----------

i co już wszyscy śpią?

Opublikowano

A gdzie tam śpią:decayed::decayed: Na skype wpadnij, z wladim siedzim

Opublikowano
no oby było grubo, ja juz mam plan przedłużyć pobyt :decayed:

---------- Post dopisany 13-01-2013 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2013 at 23:18 ----------

i co już wszyscy śpią?

Co Ty pier**lisz my z Młodym nawijmay:decayed:
Opublikowano

nikt nie śpi :decayed: planuje wypad do chorwacji :grin:

Opublikowano
nikt nie śpi :decayed: planuje wypad do chorwacji :grin:
Jak do chorwacji? A kiedy? Pamiętaj że na wódkę Cię zaprosiliśmy:polew:
Opublikowano

a ja do Portugalii :decayed:

Opublikowano
nikt nie śpi :decayed: planuje wypad do chorwacji :grin:
Jak do chorwacji? A kiedy? Pamiętaj że na wódkę Cię zaprosiliśmy:polew:

w wakacje :decayed: mnie ? rozumiem że przed dzień w bukowinie ?:naughty:

Opublikowano

hehe wakacje znowu pewnie bede miał we wrzesniu :wink:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 01:02 ----------

:siema:

wszyscy tak pochlali, ze nikt nie pisze :eusathink:

:decayed:

Opublikowano

Panowie czy to jest A4 B6/B7

$T2eC16h,%21yEE9s5jHQH5BQ5%28eMseSQ%7E%7E60_58.JPG

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

kolega szuka , żeby tempomat sobie zamontować

Opublikowano

Hmm dziwnie wygląda ten tempomat:eusathink:

Opublikowano

:siema:

wszyscy tak pochlali, ze nikt nie pisze :eusathink:

:decayed:

:siema: no właśnie nie było z kim a chęci były:decayed:

Opublikowano

To nie jest A4 b6 ale co to jest to nie wiem:decayed:

Opublikowano
Hmm dziwnie wygląda ten tempomat:eusathink:

No właśnie dlatego się pytam bo ta manetka od tempomatu mi się nie podoba :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.