Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie do B6 jest cięzko :kwasny: sam szukam jednej sztuki :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Audi A4 B6 8e0 spryskiwacz reflektora dysza pompka (2936493847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A co tam Ci Artur nie gra? Leci też? U mnie wypadła dysza:decayed:

Tu w linku dobre cena tylko to zamiennik chyba:wink:

Opublikowano

Już się weekend zakończył.

Opublikowano

i właśnie taka sztukę muszę wymienić ? kurde :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

A4 B6

wiecie gdzie klikać ? :decayed:

Opublikowano
i właśnie taka sztukę muszę wymienić ? kurde :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

A4 B6

wiecie gdzie klikać ? :decayed:

LIke:good:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
i dobrze trza do przodu iść :banan::banan::banan:

Pany takie cuśz a6 podejdzie ?

http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/45/55/16/2945551667

Tylko mi nie mów że nie masz tempomatu:facepalm: Koszt całkowity 100zl:decayed: To powinno podejść bo ma normalną manetkę tempo bez tego guzika na górze:wink:

nie mam :decayed::decayed::decayed: w srebrnym miałem i nie używałem. teraz pora na kombiaka i to bardziej pod zmianę kiery mod :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Jak jest ori kiera z B6 trójramienna z przyciskami zmiany biegów to idzie te przyciski zaprzęgnąć do czegoś innego? :decayed:

Opublikowano
Pany wzmocnienie czolowe podejdzie od 2.5 TDi do 1.9 czy szukac tego drugiego?

Czy ten ponizej to od 1.9?

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/46/01/26/2946012683

Wojtek do 1.9 tylko jeszcze od 1.8t pasuje żaden inny ten z foto na 99% przypasi ,głównie chodzi o dół pasa ,przy 1,9 i1.8t jest osłona rury metalowej turbo i inne mocowanie poduchy przedniej silnika

Podziekowal:hi:

Opublikowano

No cena z tych kosmicznych...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Pany wzmocnienie czolowe podejdzie od 2.5 TDi do 1.9 czy szukac tego drugiego?

Czy ten ponizej to od 1.9?

http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/46/01/26/2946012683

Wojtek do 1.9 tylko jeszcze od 1.8t pasuje żaden inny ten z foto na 99% przypasi ,głównie chodzi o dół pasa ,przy 1,9 i1.8t jest osłona rury metalowej turbo i inne mocowanie poduchy przedniej silnika

a mi coś podpada to miejsce gdzie mocowana jest lampa :eusathink:

czemu?

Opublikowano

a nie idzie tego jakoś naprawić ?

Opublikowano

Jak puszcza na o-ringach to raczej tylko wymiana ich na nowe, ale dobrać trzeba samemu bo osobno aso nie sprzedaje

Opublikowano
Jak puszcza na o-ringach to raczej tylko wymiana ich na nowe, ale dobrać trzeba samemu bo osobno aso nie sprzedaje

mówisz o wymianie samych o-ringów ? jak mam sprawdzić że na 100% to są o-ringi ?

Opublikowano

Nie znam budowy cylindra ani dyszy spryskiwaczy reflektorów, ale na pewno krociec cylindra jest wtykany do węża a tam ciśnienie jest bardzo mocne - kilka razy większe niż leci do sprysków szyb. Obstawiam zatem że o-ring przy kroćcu puszcza, albo z sam wąż ma babola na styku z kroćcem

Opublikowano

a dysze jak wyciągnąć ? trzeba wyjąć zaślepkę spryska i odkręcić, wyciągnąć dyszę ?

Opublikowano

W bmw często spryski puszczały na uszczelnieniach... Po prostu nie sluzy im piasek i brud... Oficjalnie są nierozbieralne... oficjalnie ;)

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.