Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzięki:hi:

No problemo:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
W tym linku jest ETKA online

KLIKAMY "CarProg2", WYBIERAMY AUTO I DALEJ JUŻ Z GÓRKI :wink:

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

Kurfa zapomnialem, linka wkleic:facepalm:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

Dobra jest link

IFI :: Free services

elegancko fajnie hula widzę

Opublikowano

19511519910791382897211.jpg

54801010151171458837210.jpg

62222710151181676177210.jpg

:kox:

Opublikowano
Marcin dawaj dawaj bo ja muszę coś ze swoim zrobić bo miałem spotaknie z krawężnikiem i trz coś na wiosnę przrezać :decayed:

od razu żeby nie było :jerk::jerk::jerk: mowa o tej gazecie :grin:

audioc.jpg

Troche słabo widać :kwasny:

img0120bl.jpg

img0119hy.jpg

Opublikowano

szukam dmuchawki BRD, ma ktoś jakieś namiary ? :)

Opublikowano
Marcin dawaj dawaj bo ja muszę coś ze swoim zrobić bo miałem spotaknie z krawężnikiem i trz coś na wiosnę przrezać :decayed:

od razu żeby nie było :jerk::jerk::jerk: mowa o tej gazecie :grin:

http://imageshack.us/a/img40/8555/audioc.jpg

Troche słabo widać :kwasny:

http://imageshack.us/a/img713/3906/img0120bl.jpg

http://imageshack.us/a/img805/6933/img0119hy.jpg

Czyli co? Kleimy, kilo szpachlu nowy lakier i cheja :eusathink::decayed:

Opublikowano
Marcin dawaj dawaj bo ja muszę coś ze swoim zrobić bo miałem spotaknie z krawężnikiem i trz coś na wiosnę przrezać :decayed:

od razu żeby nie było :jerk::jerk::jerk: mowa o tej gazecie :grin:

http://imageshack.us/a/img40/8555/audioc.jpg

Troche słabo widać :kwasny:

http://imageshack.us/a/img713/3906/img0120bl.jpg

http://imageshack.us/a/img805/6933/img0119hy.jpg

Czyli co? Kleimy, kilo szpachlu nowy lakier i cheja :eusathink::decayed:

Bartku jak dla mnie jest naprawdę fajnie i gdybym to widział wcześniej na pewno bym tak zrobił jeżeli ktoś ma zderzak do malowania to za***isty temat zaraz dorzucę fotę jak on to robił :wink:

img0121bv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
szukam dmuchawki BRD, ma ktoś jakieś namiary ? :)

srb38vx napisz do niego :wink:

Opublikowano

joo dzięki, jakoś się z nim może dogodum :D

Opublikowano
Marcin dawaj dawaj bo ja muszę coś ze swoim zrobić bo miałem spotaknie z krawężnikiem i trz coś na wiosnę przrezać :decayed:

od razu żeby nie było :jerk::jerk::jerk: mowa o tej gazecie :grin:

http://imageshack.us/a/img40/8555/audioc.jpg

Troche słabo widać :kwasny:

http://imageshack.us/a/img713/3906/img0120bl.jpg

http://imageshack.us/a/img805/6933/img0119hy.jpg

Czyli co? Kleimy, kilo szpachlu nowy lakier i cheja :eusathink::decayed:

Bartku jak dla mnie jest naprawdę fajnie i gdybym to widział wcześniej na pewno bym tak zrobił jeżeli ktoś ma zderzak do malowania to za***isty temat zaraz dorzucę fotę jak on to robił :wink:

http://img692.imageshack.us/img692/5127/img0121bv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Marcin no nie rób jaj przecież tu nic nie widać:grin:
Opublikowano

k**wa gazete mam u kolegi i on mi nie wiem czym te foty podsyła najwyżej jak wezmę gazetę to porobię wam lepsze foty :decayed:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kompletna-lodowka-schowek-258568/

nie mam kasy:facepalm: za dużo bym wydał na auto ale można się pokusić :decayed:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

k**wa gazete mam u kolegi i on mi nie wiem czym te foty podsyła najwyżej jak wezmę gazetę to porobię wam lepsze foty :decayed:

skana zrób :decayed:

Opublikowano
k**wa gazete mam u kolegi i on mi nie wiem czym te foty podsyła najwyżej jak wezmę gazetę to porobię wam lepsze foty :decayed:

W takim razie tył też przydałoby się tak samo zrobić.

Opublikowano
k**wa gazete mam u kolegi i on mi nie wiem czym te foty podsyła najwyżej jak wezmę gazetę to porobię wam lepsze foty :decayed:

W takim razie tył też przydałoby się tak samo zrobić.

Tył też tak jest zrobiony w tej gazecie porobie scany i wrzucę :decayed:

Opublikowano
40974955136672489180077.jpg
Opublikowano

Nie da się z tym jeździć na glebie:thumbdown: A z 1BA i małym kołem to wiadomo jak wygląda:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.