Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no nie widziałem, nie widziałem :wink: nie rezałem nigdy tego więc wiesz

Ależ to jest prostsze niż ciumcianie... Patrzysz na stronę szyby i...

Lusterko z B6:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/MCE/mirrorR.JPG

vs. lusterko z B7:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/MCE/rainsensmir2.JPG

Dzięki Bartek za wytłumaczenie :thumbup1: teraz będę wiedział :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jędrek to jest zw1, moje były zw3:hi:

Opublikowano
Jędrek to jest zw1, moje były zw3:hi:

chyba, że.. ja tam z RH to pewien jestem tylko Turbo i A0 Phoenix, które sprzedawałem :grin:

Opublikowano

pany upcham 10j na tył + dystans 30mm? czy trzeba będzie poszerzać nadkole?

ok juz wiem ze tak :P

Opublikowano

:siema:

Przeżyłem weekend ale lekko nie było :kox:

A teraz pytanie czy to możliwe żeby przy -7C nie dało rady roztopic lodu na szybie w trakcie jazdy i wszystko było ok?? Dmuchawa na.szybę nastawiona na maxa aż się żygac chciało i cały czas szyba zamarzala?? Pod maską komora silnika ciepła i temp silnika też ok?!

Opublikowano

Pilnie potrzebny numer do Józek726 ...proszę o PW jeśli ktoś posiada!!

Opublikowano
:siema:

Przeżyłem weekend ale lekko nie było :kox:

A teraz pytanie czy to możliwe żeby przy -7C nie dało rady roztopic lodu na szybie w trakcie jazdy i wszystko było ok?? Dmuchawa na.szybę nastawiona na maxa aż się żygac chciało i cały czas szyba zamarzala?? Pod maską komora silnika ciepła i temp silnika też ok?!

Nie da rady:decayed: Chyba że 2 centymetry lodu miałeś to cięzko jest:decayed: Wczoraj pierwszy raz w tą zimę skrobałem szybe:bag:

W ogóle to:hi:

Opublikowano
cena zabija :decayed:

Kratki to grosze w porównaniu do halogenów. Wiem bo kupowałem cały osprzęt do zderzaka S4 i cena kratek to pikuś

A to oryginalne halogeny nie pasują :whistling: I jak z cenami pamiętasz może :decayed:

Opublikowano

:hi:

Po przeczytaniu tego artykułu powiem jedno:

Gość w ogóle nie dbał o samochód i nie wiem czym tu się chwalić jak samochód wygląda jak kupa złomu. Ja jak sprzedawałem moją B5 1.9tdi 1997 i też w avancie miała na budziku 350tyś km , jeździłem nią 3 lata i dalej wyglądała prawie jak z fabryki .

Opublikowano

:hi:

Po przeczytaniu tego artykułu powiem jedno:

Gość w ogóle nie dbał o samochód i nie wiem czym tu się chwalić jak samochód wygląda jak kupa złomu. Ja jak sprzedawałem moją B5 1.9tdi 1997 i też w avancie miała na budziku 350tyś km , jeździłem nią 3 lata i dalej wyglądała prawie jak z fabryki .

Ten artykuł to jakiś żart:eusathink::polew:
Opublikowano

To jest blog kolesia, na którym prezentuje swój ironiczny punkt widzenia na motoryzację.

Opublikowano
:hi: Panowie co może być nie tak jak płynu do sprydkiwaczy pod korek a kontrolka się pali ? :facepalm:
Opublikowano
:hi: Panowie co może być nie tak jak płynu do sprydkiwaczy pod korek a kontrolka się pali ? :facepalm:
Może czujnik Ci padł:whistling: albo kostki posprawdzaj
Opublikowano

może gupie pytanie, gdzie są te kostki i ten czujnik ? w zbiorniczku ? na zewnątz gdzieś ?

Opublikowano

albo poprostu coś przymarzło

Opublikowano

mróz Józiu mróz :decayed:

Opublikowano
B5 1.9tdi 1997 i też w avancie miała na budziku 350tyś km

Dokładnie, sprzedawałem swoją 97' na blacie 330 tyś (po poprzednim właścicielu może 100 tyś w pamięci) i wyglądała o nieeeeeeeebo lepiej jak ta z art. fakt, że nadal 150 tyś mnie ale mimo wszystko ten artykuł w d*py...

Jest ogień :jerk:

Opublikowano

toż to na Stifii na zimowym setapie :polew::polew::polew:

ale koleś na bajku musiał się zdołować :kox::kox:

Opublikowano

ale się gość na ścigu musiał zdziwić!! przy 300km/h został wyprzedzony :decayed::decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.