Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pokazywałem ale wcięło mi posta...za wielką wodą niektórzy robią niezły agrotuning

http://i42.tinypic.com/2zf5ttg.jpg

Opublikowano

Dobra Bijacz

48154_409590622463168_1343640337_n_zpsafb4cf18.jpg

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

czerwony tunel w skórze ktoś wołał

563973_408908945831450_1930013360_n.jpg

Opublikowano

to właśnie końcówka nr 4 :naughty:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

niektóre pakiety mnie osłabiają :facepalm:

62c39abd652870e5med.jpg

Opublikowano

Za gruboooooo :polew:

Opublikowano

tu jest grubo aż mi głupio

57c61519c574b0e2med.jpg b5cf3ad1f84fd4dcmed.jpg

Opublikowano
to właśnie końcówka nr 4 :naughty:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

niektóre pakiety mnie osłabiają :facepalm:

http://images50.fotosik.pl/1846/62c39abd652870e5med.jpg

ten zdarzak to jeszcze ujdzie w tłumie ale ten spojler...to juz lepiej alfe romeo 156 kupić:wink: ona taki miała ori

Opublikowano

i ostatnie z cyklu "czego nie należy robić ze swoją audi"

6712d615027b8379.jpg

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

można by ogólnie taki wątek założyć o podobnej nazwie :decayed:

Opublikowano

dajcie spokój z tym złomem :facepalm:

Opublikowano

no dobra

5a1e4bf6e20a8db5med.jpg

audi rządzi :evil2:

Opublikowano
dajcie spokój z tym złomem :facepalm:

Nie podoba się? :polew:

---------- Post dopisany 09-02-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 23:59 ----------

Nie p... tylko zakładaj wreszcie temat o swojej padlinie :decayed:

Opublikowano

To pewnie tym ugrałeś 209ps!

Opublikowano

bywajcie,rano muszę iść tyrać:wink:

Opublikowano

Nie chce ktoś wizytownika razem z esp ori podświetlenie z chromem :wink:

Opublikowano

nie ma ktoś 2 ładnych 225/40 r 18 letnie ?

Opublikowano
nie ma ktoś 2 ładnych 225/40 r 18 letnie ?

A nówencji nie chcesz? JA też już szukam letnich tylko 19`:kwasny: Tutaj to już w ogóle ceny chore nawet za używki:facepalm:

Nankangi byś miał za 300zl sztuka albo kormoran za nie całe 300:kox:

Barum bravuris za 355zł a Yokohama Advan za 360zł:wink:

Opublikowano
i ostatnie z cyklu "czego nie należy robić ze swoją audi"

http://images40.fotosik.pl/1940/6712d615027b8379.jpg

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

można by ogólnie taki wątek założyć o podobnej nazwie :decayed:

wcale nie głupi pomysł. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.