Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nmzc :decayed:

oj jest :decayed::wink:

Co tam Rafał ciekawego :grin:

:kox::naughty: wsystko :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nmzc :decayed:

oj jest :decayed::wink:

Co tam Rafał ciekawego :grin:

:kox::naughty: wsystko :grin:

A Ty mądralo :grin:

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

wymieniłeś już tą burdelową gałkę :kox:

burdelowa to ja miałem kierę :kox: kiera i gałka zmienione, jeszcze trochę i będziecie chcieli co bym do DiVIsion wstapił :grin:

Opublikowano
Koniec o cyckach dzisiaj powinna wyjść wycieraczką ala Q5 :grin:

Powiedzcie mi jak jest ze spalanie3.0tdi?? Jak będzie realne?? Użytkownicy mówią oże na trasie da radę zejść nawet do 6.5 a 7 to tak lekko przy normalnej jeździe?! Realne?

Co do 3.0 to u mnie było 6.8 przy 90 km/h ale trzeba przyjąć 9 litrow

Opublikowano

Panowie Siemano :decayed::hi:

Gdzie kupie panel do RNSe ? I ile takowy kosztuje ?

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

Zderzak Audi A4 S-Line 01-04 (3026898252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Coś dla Wladiego

4wuDvm.jpg

Opublikowano

pany czym zmyc klej do szyb z lakieru?

Opublikowano
wrrr:thumbup: powiem Ci że się takie zdarzają rodzynki;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
pany czym zmyc klej do szyb z lakieru?

Ja zmywałem benzyną ekstrakcyjną :wink4:

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Pierdoły które mi zostały nie potrzebuje ktoś czegoś ?

img005ky.jpg

dsccd.jpg

Opublikowano
Panowie Siemano :decayed::hi:

Gdzie kupie panel do RNSe ? I ile takowy kosztuje ?

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

Zderzak Audi A4 S-Line 01-04 (3026898252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak człowiek szukał s-line pod spryski to nawet niebyło bez sprysków a jak już zderzak zamówiony to sie pojawiają :/

Opublikowano
pany czym zmyc klej do szyb z lakieru?

Ja zmywałem benzyną ekstrakcyjną :wink4:

ok dzięki

Opublikowano

55620147859461553514820.jpg

:kox:

Opublikowano

dobra locha

Widzieli nowe allegro? Będzie bluzgów po tej rewolucji :)

Opublikowano

nie widziałem :decayed: daj foto :wink:

Opublikowano

cos tam wisi ze jakas nowa wersja alledrogo :whistling:

Opublikowano
nie widziałem :decayed: daj foto :wink:

se włącz nowy look.

Opublikowano

Ja se na komie walczyłem a teraz wyłączyć nie dam rady :(

Opublikowano

pytanie do mega rezaczy :naughty: czy maty grzejące przednich foteli są takie same dla wszystkich modeli?? tzn czy maty ze zwykłego fotela np b7 podejdą do np fotela recaro??

Opublikowano

pytanie do zwykłych rezaczy :grin: Jak podciągnąć ręczny w naszych gruchotach ? zaczyna mi łapać bardzo wysoko

Opublikowano

z czerwonym jest to samo to z białym z 5 lat temu:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.