Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tylko klocki mają 25kkm a płyn dolaliśmy :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: jak wezmę check to to słoneczko pojwia się przy oil :doh::doh::doh:.
To nie olej na bank pewnie kabelek się uwalił miałem to samo ale problem rozwiązany:wink:

to kamień z serca- tak kojarzyłem że to coś z hamulcami ale ten oil mnie zmylił :doh: DZięki :decayed::decayed::decayed:

wpadła dzisiaj tylna wycieraczka ala Q5 - jest mały gniot w tylnym zderzaku- jutro robię foto i ślę do ubezpieczyciela sprawcy :decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::kawa: Siemanko.

Mojej sztuki już nie widać dzisiaj spod śniegu:decayed:

Opublikowano

A ja już po weekendzie będę miał niunie na chodzie :)

Zderzak od S-y już jest czekam na prowadnice do sprysków i zostanie tylko troche blacharki i malowanie ale smigać już można

Opublikowano

Pany, polećcie jakiś kabel z alledrogo + soft tak abym mógł sprawdzić błędy auta i je skasować i co nieco porobić

taki bedzie ok?

KB1 KABEL INTERFEJS VAG-COM 409.1 VW SEAT AUDI USB (3012177434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i ktory program bedzie lepszy

VAG-COM =< 409.1

• Polski Vag 4.9

?? w aukcji jest info

Windows 95, 98, Me, 2000, XP, Vista, 7 32bit/64bit

czytałem gdzieś ze soft działa tylko na systemach 32bitowych

Opublikowano

po pierwsze to nie przez aledro , po drugie tym gównem wiele nie zdziałasz chyba że znajdziesz pełną wersje , a po trzecie pytaj siemiana lub czakiego o kabelek, tymi już ogarniesz wsio:wink:

Opublikowano

a jest kabel który obsługuje Polski VCDS® (wersja 11.11.5)?

Opublikowano

Panowie ma ktoś z Was dokładnie rozmiary dekorów na deskę, boczki, popielniczki prżód i tyl oraz ramkę? Byłbym wdzięczny...

Opublikowano

Jeżeli chodzi o oklejanie folią to kiedyś liczyłem że kawałek 60x120 cm starczy na dekory :-P

Opublikowano
:siema: ale mi się dzień w robocie ciągnie f*ck :thumbdown:
Opublikowano

Aha dzieki kolego a jaka folia oklejales? Mam floka na desce...zastanawiam sie nad bialym karbonem albo na pomaranczowo...

Opublikowano

Mialem zamiar obklejac ale ostatecznie kupilem inne dekory :D

Na wszelki wypadek zmierz jeszcze swoją miarka bo nie chcę Cię wprowadzić w błąd :-)

Opublikowano
Aha dzieki kolego a jaka folia oklejales? Mam floka na desce...zastanawiam sie nad bialym karbonem albo na pomaranczowo...

koledzy a macie jakiegos sprawdzonego sprzedawcę ? czy ktoś może oklejał dekory folią o struktórze zamszu ?

Opublikowano
:hi: Ile warta jest taśma 8e0 953 541 C bo nigdzie na forum nie mogę znaleźć C
Opublikowano
:hi: Ile warta jest taśma 8e0 953 541 C bo nigdzie na forum nie mogę znaleźć C

Rozwaliłeś brykę?:whistling:

Opublikowano

Nie, mam drugą na części :whistling::wink:

Opublikowano
Nie, mam drugą na części :whistling::wink:

Tak się kaszle:decayed:

To mam sprawę do Ciebie:whistling:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Pumcia zaglądasz tutaj jeszcze? Po ile miałeś te gewindy SS?

Bo na allegro TA-technix stoi za niecałe 900zł (wiem że czajna ale ludzie latają) a Fk za 999zł. I tak myślę że na mój zawias na H&R`ach pewnie bym kupca moment znalazł:kox:

Opublikowano

Nie mam Wandej już gwintów. A te co napisałeś lepiej odpuść:wink:

Opublikowano

Edriu posadź ją - to ja będę myślał :whistling::whistling:

Panowie wiecie ile za fukę zderzaka tył na dwa kominy?? moja seria plus ta listwa przez cały zderzak?

DSC_2338.jpg

a tu takie cuś wczoraj wpadło

DSC_2349.jpg

Opublikowano

wycierczka z q5 tez mialem a teraz latam bez :P

Opublikowano
wycierczka z q5 tez mialem a teraz latam bez :P
Łukasz a masz u siebie zaślepkę? Ja szukam masz jakiś namiar:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.