Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wladito zapytaj jeszcze Moskalito-on chyba nie ma wycieraczki

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

wycierczka z q5 tez mialem a teraz latam bez :P

też o tym myślałem ale póki szyby cywilne wycieraczka mysi być- jak będzie ściema może wywalę :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oki dzieki:wink:

Opublikowano

Ta druga jest extra tylko jak mam to kupić może ktoś pomoże:naughty:

Opublikowano

pewnie jak napiszesz że chcesz kupić to wyślą Ci bez najmniejszego problemu- jakie rzeczy moja Stara przez www kupuje :doh::doh::doh::doh:

Opublikowano

Ta pierwsza to tandeta. Beznadziejnie wygląda nie Polecam

Opublikowano

Nono ale ja nie szprecham po niemiecku:grin:

Opublikowano

a angielsku?

Opublikowano

Ja tylko po kaszebsku:polew:

Opublikowano

Info - Heckwischerabdeckung, Blindstopfen, Kappe, Glasstopfen, De-wiper, Plug, Grommet, Cap

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

Szrajbnij im zapytanie na FB jak masz czy i za ile wyślą do PL.

ale jak widzę to 4,5E

Opublikowano

Dzięks:wink:

Opublikowano

ja jak po germańsku mam pisać jadę z Tłumacz Google :banan::banan:

Opublikowano

Właśnie dostałem moduł BT z literką Q. (u mnie siedzi jakiś moduł fabrycznie wstawiony w 2004r. )

Wykręcam schowek, podmieniam moduły i co dalej ? Trzeba coś kodować Vagiem ? Bo przeglądam http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/ i nie widzę nic o tym.

Tylko to zmieniam ?

00?xxxx: FUNKCJE

0 - podstawowe (dla RNS-E Basic/Radia)

1 - komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low)

Opublikowano
Ja tylko po kaszebsku:polew:

co ty nie powiesz :grin: to dawaj pogadamy :naughty::polew:

Opublikowano

jak masz julo fabryczny moduł BT to raczej nie jest za schowkiem :wink:

Opublikowano
Właśnie dostałem moduł BT z literką Q. (u mnie siedzi jakiś moduł fabrycznie wstawiony w 2004r. )

Wykręcam schowek, podmieniam moduły i co dalej ? Trzeba coś kodować Vagiem ? Bo przeglądam http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/ i nie widzę nic o tym.

Tylko to zmieniam ?

00?xxxx: FUNKCJE

0 - podstawowe (dla RNS-E Basic/Radia)

1 - komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low)

masz multi kiere:wink: jeśli tak to zakoduj:

0011822

Opublikowano

15.jpg?imgmax=720

Myślałem że za schowkiem patrząc na to zdjęcie.

Kiere mam zwykłą 3-ramienną.

0010722 - tak myśle ustawić.

Dobra to gdzie ten BT siedzi ? :kox:

Opublikowano
Nie, mam drugą na części :whistling::wink:

Tak się kaszle:decayed:

To mam sprawę do Ciebie:whistling:

No to dawaj na PW albo tutaj :wink:

Pany, gdzie trafiały się pompki AL? Jaki jest prawdopodobieństwo, że w AVF 2004 będą takie? Idzie to jakoś sprawdzić po vinie w domowych warunkach czy trzeba zajrzeć pod dekiel?

Jeżeli były by takie pompki w bardzo dobrym stanie to przełożenie ich bez programu da coś na plus?

Opublikowano

ulo fabrycznie BT siedzi pod siedzeniem pasażera w czarnej plastikowej skrzynce

Opublikowano
Nie, mam drugą na części :whistling::wink:

Tak się kaszle:decayed:

To mam sprawę do Ciebie:whistling:

No to dawaj na PW albo tutaj :wink:

Pany, gdzie trafiały się pompki AL? Jaki jest prawdopodobieństwo, że w AVF 2004 będą takie? Idzie to jakoś sprawdzić po vinie w domowych warunkach czy trzeba zajrzeć pod dekiel?

Jeżeli były by takie pompki w bardzo dobrym stanie to przełożenie ich bez programu da coś na plus?

po VINie sprawdzisz,prawdopodobieństwo że takowe masz w AVF znikome,były w kazdej ibizie ASZ ARL BPX :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.