Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobra trzeba się zawijać w liście jestem zjebany jak pies:facepalm: :hi:

Ja od was wszystkich oczekuje na meldunki w BT

Ja zgłaszam swoją obecność :D ostatnio byłem w 2011 i to bez auta bo poprzednie b5 sprzedałem akurat ale w tym roku zawitam bolidem :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobra trzeba się zawijać w liście jestem zjebany jak pies:facepalm: :hi:

Ja od was wszystkich oczekuje na meldunki w BT

Ja zgłaszam swoją obecność :D ostatnio byłem w 2011 i to bez auta bo poprzednie b5 sprzedałem akurat ale w tym roku zawitam bolidem :naughty:

no obejrzymy to jeżdzące studio hi-fi:decayed:

Opublikowano
Dobra trzeba się zawijać w liście jestem zjebany jak pies:facepalm: :hi:

Ja od was wszystkich oczekuje na meldunki w BT

Ja zgłaszam swoją obecność :D ostatnio byłem w 2011 i to bez auta bo poprzednie b5 sprzedałem akurat ale w tym roku zawitam bolidem :naughty:

no obejrzymy to jeżdzące studio hi-fi:decayed:

Daj spokuj teraz to jest fuszera jakich mało, wzmak wrzucony w koło, niskich tonów brak, wiec szału nie ma ale jak uda sie pożyczyć to chociażna BT wrzuce skrzynie żeby coś pukało :naughty: Teraz tylko przód zrobiony prawie jak trzeba choć do końca nie jestem zadowolony i tyle :kox:

Opublikowano
Dobra trzeba się zawijać w liście jestem zjebany jak pies:facepalm: :hi:

Ja od was wszystkich oczekuje na meldunki w BT

Ja zgłaszam swoją obecność :D ostatnio byłem w 2011 i to bez auta bo poprzednie b5 sprzedałem akurat ale w tym roku zawitam bolidem :naughty:

no obejrzymy to jeżdzące studio hi-fi:decayed:

Daj spokuj teraz to jest fuszera jakich mało, wzmak wrzucony w koło, niskich tonów brak, wiec szału nie ma ale jak uda sie pożyczyć to chociażna BT wrzuce skrzynie żeby coś pukało :naughty: Teraz tylko przód zrobiony prawie jak trzeba choć do końca nie jestem zadowolony i tyle :kox:

e tam Marek nie pitol masaż plecków niejeden będzie chciał (ała):decayed:

Opublikowano
Dobra trzeba się zawijać w liście jestem zjebany jak pies:facepalm: :hi:

Ja od was wszystkich oczekuje na meldunki w BT

Ja zgłaszam swoją obecność :D ostatnio byłem w 2011 i to bez auta bo poprzednie b5 sprzedałem akurat ale w tym roku zawitam bolidem :naughty:

no obejrzymy to jeżdzące studio hi-fi:decayed:

Daj spokuj teraz to jest fuszera jakich mało, wzmak wrzucony w koło, niskich tonów brak, wiec szału nie ma ale jak uda sie pożyczyć to chociażna BT wrzuce skrzynie żeby coś pukało :naughty: Teraz tylko przód zrobiony prawie jak trzeba choć do końca nie jestem zadowolony i tyle :kox:

e tam Marek nie pitol masaż plecków niejeden będzie chciał (ała):decayed:

Hehe to od razu zróbcie liste chetnych co rano pomoga mi odpalic bolid :kox: Kable wezme ze sobą :naughty:

Opublikowano

chce ktoś taka wlepe ? bo ja bym chciał :kox::kox::kox::kox:

59914845561193784308515.jpg

Opublikowano

Dawaj Józek bierzemy:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

I also want to :kox:

Opublikowano

me too :)

Opublikowano

tylko kto Nam to wykona, Artur ? :naughty:

Opublikowano

I ja był bym chętny :wink:

Opublikowano
Opublikowano

wyloty sobie wytniesz :decayed: za tą kasę można poeksperymentować

Opublikowano

wyloty sobie wytniesz :decayed: za tą kasę można poeksperymentować

to i tak nie będzie wyglądać ładnie :thumbdown: u mnie musi być wszystko oryginał, żadnych laminatów, wiochy itd :decayed:

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Pożyczyłem od Bartka fotkę, mam nadzieje że się nie obrazi, tak ma być :jerk::jerk::jerk:

rearmatt.jpg

Opublikowano

Ja do siebie mógłbym łyknąć bo mam zwykły wydech:grin:

Opublikowano
Wandej opróżnij skrzynke:decayed: sprawa jest:naughty:

done:wink:

Jak to by był sedan to był łykał:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.