Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to rezamy...:wink:

Z Twoją zdolnością do wynajdywania rzeczy na ebayu raz ciach pach i po bólu...

Najlepiej MCE z b7

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Znalezienie takiego MCE to najmniejszy problem , ale sama myśl o tym kabelkowaniu :doh::decayed:

trzeba było się nie wyprowadzać to domin by Ci w 15 minut ogarnął:decayed:

Jak bym się nie wyprowadził to nie wiem czy było by mnie chyba stać na takie A4 :decayed: i dalej bym jeździł starym Mitsubishi Lancerem :wink:

a z tymi 15 minutami to chyba przesadzasz :kox: , czytałem wątek o MCE i trzeba przy tym trochę posiedzieć

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to rezamy...:wink:

Z Twoją zdolnością do wynajdywania rzeczy na ebayu raz ciach pach i po bólu...

Najlepiej MCE z b7

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Znalezienie takiego MCE to najmniejszy problem , ale sama myśl o tym kabelkowaniu :doh::decayed:

trzeba było się nie wyprowadzać to domin by Ci w 15 minut ogarnął:decayed:

Jak bym się nie wyprowadził to nie wiem czy było by mnie chyba stać na takie A4 :decayed: i dalej bym jeździł starym Mitsubishi Lancerem :wink:

a z tymi 15 minutami to chyba przesadzasz :kox: , czytałem wątek o MCE i trzeba przy tym trochę posiedzieć

i to bardzo troche:decayed:

Opublikowano

Pany od jakiejś skody podchodzi do B6 włacznik świateł?:whistling:

Opublikowano

Od vw polo podchodzi

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano

Dominik miałem iść zmieniać te koła ale odechciało mi się bo jeszcze mam te hamulce na przód zmienić i kupa może jutro bo dziś przekimałem cały dzień :kwasny:

Opublikowano
52690144255778247948868.png
Opublikowano
Dominik miałem iść zmieniać te koła ale odechciało mi się bo jeszcze mam te hamulce na przód zmienić i kupa może jutro bo dziś przekimałem cały dzień :kwasny:

a może wkońcu kuwa fona odemnie odbierzesz:kwasny:

Opublikowano
Dominik miałem iść zmieniać te koła ale odechciało mi się bo jeszcze mam te hamulce na przód zmienić i kupa może jutro bo dziś przekimałem cały dzień :kwasny:

a może wkońcu kuwa fona odemnie odbierzesz:kwasny:

no żal nie dzwoniłeś do mnie :facepalm:
Opublikowano
Od vw polo podchodzi

Sent from Rns-e 2010

Którego polo? Bo jak od polo to i od fabi a mam dostęp do taniej skody:naughty:

Opublikowano

Od Polo 6R pasuje :wink:

Opublikowano
481289_439982226076822_985976027_n.jpg :wink:
Opublikowano

fajnie pasuje, są na allegro 20calowe s-line za 7200 :shock3:

Opublikowano

nie chciałbym przeoczyć śpiącego policjanta na takim setupie :whistling:

Opublikowano

Nawet na podniesionym do gory bedzie mega czuc kazda dziure itp. No ale 20 to juz Bohater.

Opublikowano

19 to chyba max ? Marcin a jak jest na 19 ? duża różnica co do jazdy na 18 ?

Opublikowano

Nie wiem jak wam ale mnie się 20" nie podoba w B6 nie pasuje już do bryły auta trochę jak wóz drabinasty wygląda:decayed:

Opublikowano
19 to chyba max ? Marcin a jak jest na 19 ? duża różnica co do jazdy na 18 ?

Nie duża:decayed:Między 17` a `18 jest sporo w B6 ale już między 18` a 19` jest mniejsza róznica:wink: I tak wszystko napier.dala na dołach a w koleinie 2 ręce na kierze trzeba mieć:decayed:

d610970c11125741946f2d0318a3b1c6.jpg?1363534209

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.