Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzieki Panowie za pomoc teraz musze szukac ramek albo plastidipem pomalowac:)

ja mam czarną ramkę na sprzedaż do górnego grilla

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/wyprzedaz-garazowa-roznych-zbednych-czesci-b6-268896/

ale cena :shock3:

Opublikowano
ale szukasz z kompasem ?

Szukam ogólnie lustra żony było B to gitara.

Opublikowano

A ma ktos przypadkiem dolna ramke black zwyklego zderzaka? Ale ori zadnych mazidel

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
No to ja też już lato wrzuciłem:wink:

http://s9.postimg.org/mlb1ts9zi/DSC_2233.jpg

Dobra sucz :slina:

DSC_2233.jpg

Czy mi się wydaje czy na tylnym kole z pół kilograma odważników jest naklejonych :shock3:

Felunia coś nie teges czy oponka :eusathink:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

no i dzisiaj przyszły długo oczekiwane listwy S4 :banan::naughty:

Opublikowano
i dzisiaj przyszły długo oczekiwane listwy S4 :banan::naughty:

:thumbup::thumbup:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
No to ja też już lato wrzuciłem:wink:

http://s9.postimg.org/mlb1ts9zi/DSC_2233.jpg

Dobra sucz :slina:

http://s9.postimg.org/a6o9tgih9/DSC_2233.jpg

Czy mi się wydaje czy na tylnym kole z pół kilograma odważników jest naklejonych :shock3:

Felunia coś nie teges czy oponka :eusathink:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

no i dzisiaj przyszły długo oczekiwane listwy S4 :banan::naughty:

No trochę tam jest tych odważników. Przed malowaniem mniej było o wiele:kwasny:

Opublikowano
i dzisiaj przyszły długo oczekiwane listwy S4 :banan::naughty:

:thumbup::thumbup:

Tapnięte z SGS III

dzięki za oferowaną pomoc , będę pamiętał na przyszłość :wink:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

http://s9.postimg.org/a6o9tgih9/DSC_2233.jpg

Czy mi się wydaje czy na tylnym kole z pół kilograma odważników jest naklejonych :shock3:

Felunia coś nie teges czy oponka :eusathink:

No trochę tam jest tych odważników. Przed malowaniem mniej było o wiele:kwasny:

to coś musiało być chyba spaprane przy tym malowaniu :kwasny:

ogólnie ten felunek gniecie suty na twojej furce

Opublikowano
i dzisiaj przyszły długo oczekiwane listwy S4 :banan::naughty:

:thumbup::thumbup:

Tapnięte z SGS III

dzięki za oferowaną pomoc , będę pamiętał na przyszłość :wink:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

http://s9.postimg.org/a6o9tgih9/DSC_2233.jpg

Czy mi się wydaje czy na tylnym kole z pół kilograma odważników jest naklejonych :shock3:

Felunia coś nie teges czy oponka :eusathink:

No trochę tam jest tych odważników. Przed malowaniem mniej było o wiele:kwasny:

to coś musiało być chyba spaprane przy tym malowaniu :kwasny:

ogólnie ten felunek gniecie suty na twojej furce

Możliwe mnie to tam rybka :wink:

Opublikowano
Pany co moze byc z RNSem.

Kupilem od kolegi RNSe. Podlaczylem na chwile po kupnie i dzialala.

Teraz wsadzilem do auta i za drugim razem juz nie odpalila.

Czarny ekran, zero podswietlenia przyciskow, doslownie NIC:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Co to moze byc?

Ori radio gra bez problemu.

W drugim aucie gdzie jest RNSe to samo:kwasny:

Może to głupie ale sprawdzałeś bezpiecznik z tyłu RNS-e

Opublikowano
Pany co moze byc z RNSem.

Kupilem od kolegi RNSe. Podlaczylem na chwile po kupnie i dzialala.

Teraz wsadzilem do auta i za drugim razem juz nie odpalila.

Czarny ekran, zero podswietlenia przyciskow, doslownie NIC:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Co to moze byc?

Ori radio gra bez problemu.

W drugim aucie gdzie jest RNSe to samo:kwasny:

Może to głupie ale sprawdzałeś bezpiecznik z tyłu RNS-e

Niestety sprawdzalem . Jest OK :kwasny:

Zalozylem juz chyba z 10 RNSe i zawsze bylo ok.

Zreszta to zadna filozofia. Nie ma jak tego spieprzyc:doh:

Ktos naprawia u nas na forum nawigacje?

Opublikowano

Ktos naprawia u nas na forum nawigacje?

:naughty:

- tylko że ja mieszkam w Uk :wink:

Opublikowano

Ktos naprawia u nas na forum nawigacje?

:naughty:

- tylko że ja mieszkam w Uk :wink:

Troche daleko.

Powiedz chociaz jakich kosztow moge sie spodziewac?:decayed:

Opublikowano

Ile są warte listwy dolne drzwi zwykłe w kolorze ?

Opublikowano

Ktos naprawia u nas na forum nawigacje?

:naughty:

- tylko że ja mieszkam w Uk :wink:

Troche daleko.

Powiedz chociaz jakich kosztow moge sie spodziewac?:decayed:

tak w ciemno to nie bardzo mogę coś powiedzieć , pisałeś że działała jak pierwszy raz ją sprawdzałeś więc może to być drobnostka , może gdzieś styki nie łączą. Ale mogło też walnąć coś poważniejszego , na przykład układ zasilania lub płyta główna . Części do RNS-E są nadal drogie dla tego sama navi jest też ciągle w cenie. Koszty mogą być miedzy 0zł a nawet do 1000zł z robocizną .

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

Ile są warte listwy dolne drzwi zwykłe w kolorze ?

ostatnio widziałem na ebayu za 50F komplet , zwykłe nie malowane

Opublikowano

Robione na szybko telefonem, dzisiaj odebrałem po malowaniu znajomy Antonia maluje piecowo i naprawdę profi robota:hi:

de489e79.jpg

Opublikowano

Dejawu?! :polew:

Fajnie wyszło :kox:

Opublikowano

czemu taki kolor?? jakoś tak średnio :grin:

Opublikowano

Na żywo robi robotę jak będę miał lepszej jakości zdjęcia wrzucę:wink:

Opublikowano
Na żywo robi robotę jak będę miał lepszej jakości zdjęcia wrzucę:wink:

ja tez jak pokazałem pierwszy raz moje nowe felunie to połowa pisała ze będzie lipa , ale jak pokazałem drugi raz i na lepszych zdjęciach to od razu wszyscy zmienili zdanie :wink:

jest spoko , ważne że tobie się podoba :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.