Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ----------

|puma kawał dobrej roboty, serca, kasy itd :slina:

---------- post dopisany at 23:31 ---------- poprzedni post napisany at 23:28 ----------

ogarnie mi ktoś numer tylnej popielniczki carbon s4 ?

8e0 857 961 l 7v7

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pobudka:naughty:

:kox:

Opublikowano
Pobudka:naughty:

:kox:

suabo :tongue4: dalej chce mi się spać... :kwasny::kox:

Opublikowano

+1:wink:

Opublikowano

Coś spią nadal:whistling:

Opublikowano
G7TNpMn.jpg
Opublikowano

-1:lazy:

Opublikowano

Żona i Ojciec za plecami a tu same d*py.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
Żona i Ojciec za plecami a tu same d*py.

:grin::grin::grin:

Opublikowano

k**wa Panowie, mialo nie byc cyckow tu... Ja sobie na uczelni przegladam... Juz raz zaplacilem mandat za cycki na uczelni:facepalm::facepalm::polew:

Opublikowano
k**wa Panowie, mialo nie byc cyckow tu... Ja sobie na uczelni przegladam... Juz raz zaplacilem mandat za cycki na uczelni:facepalm::facepalm::polew:

W jakim kraju Ty żyjesz :decayed:

Opublikowano
k**wa Panowie, mialo nie byc cyckow tu... Ja sobie na uczelni przegladam... Juz raz zaplacilem mandat za cycki na uczelni:facepalm::facepalm::polew:

W jakim kraju Ty żyjesz :decayed:

Dokładnie u nas pochwałę byś dostał jeszcze:decayed:

Opublikowano
k**wa Panowie, mialo nie byc cyckow tu... Ja sobie na uczelni przegladam... Juz raz zaplacilem mandat za cycki na uczelni:facepalm::facepalm::polew:

W jakim kraju Ty żyjesz :decayed:

Dokładnie u nas pochwałę byś dostał jeszcze:decayed:

+1 :decayed:

:hi: Marcin dzięki za numer, jutro pójdzie przelew, a towar już u mnie :wink:

Opublikowano

Koledzy ma z Was ktos jakiegos linka z netu dot.wymiany uszczelniacza na wale od strony rozrzadu w AWX lub AVF ?

Bardzo ladnie prosze :wink: albo wiedze jak to dokladnie zrobic ?

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Kolejne pytanko moze troche glupie i dziwne :facepalm: a mianowicie moze jest ktos z okolic Gorzowa Wlkp kto w lipcu bylby w stanie pozyczyc komplet jakis kol min. 17" do A4 B6 na 3-4 dni za oplata oczywiscie gdyz Moje kola chcial bym oddac do renowacji a nie moge sobie w tym momencie pozwolic aby unieruchomic auto na tak dlugo.

Pisze min. 17 gdyz na przedzie mam hamulce od S4 345mm tak wiec mniejsze kola nie wejda.

Opublikowano
Koledzy ma z Was ktos jakiegos linka z netu dot.wymiany uszczelniacza na wale od strony rozrzadu w AWX lub AVF ?

Bardzo ladnie prosze :wink: albo wiedze jak to dokladnie zrobic ?

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Kolejne pytanko moze troche glupie i dziwne :facepalm: a mianowicie moze jest ktos z okolic Gorzowa Wlkp kto w lipcu bylby w stanie pozyczyc komplet jakis kol min. 17" do A4 B6 na 3-4 dni za oplata oczywiscie gdyz Moje kola chcial bym oddac do renowacji a nie moge sobie w tym momencie pozwolic aby unieruchomic auto na tak dlugo.

Pisze min. 17 gdyz na przedzie mam hamulce od S4 345mm tak wiec mniejsze kola nie wejda.

jak zapłacisz za wysyłkę to możemy się dogadać:wink:

Opublikowano

A z kad jestes kolego P-U-M-A ??? Moze jak nie daleko od Gorzowa to sam bym po nie wpadl a jak dalej to ok bede myslal na jakims kurierem , bede mial to na uwadze i blizej lipca odezwe sie do Ciebie jezeli dalej bedziesz zainteresowany.

Opublikowano
:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.