Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
moim skromnym zdaniem ciut za duże te ledy-chodzi o ich wysokość do tej konkretnej lampy,ale to moje zdanie :whistling:

panowie jakiś namiar na takie repliki od lambo 18" na yebayu 19" od groma :kwasny:

http://s11.postimg.org/hkmb2m4z3/fela_ki.jpg

Te Lambo na b6 wyglada mega dobrze:wink:

też tak myślę :decayed:ale 18" brak

A po co Ci 18`??:whistling: Dobrze wyglądają z dobrą glebą czyli trza gwint:kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

19" mnie przeraża :grin:

Opublikowano
19" mnie przeraża :grin:

to załuż 19" i profil opony 45 :grin:

Opublikowano
19" mnie przeraża :grin:

to załuż 19" i profil opony 45 :grin:

:polew: I diaxem błotniki wytnij:decayed: 19` fajne są a drogi u nas coraz lepsze(przynajmniej u mnie:decayed:) Gwint + 19` to jest sztos:jerk:

Opublikowano
19" mnie przeraża :grin:

Mało jeździsz to zakładaj 19" he

Opublikowano
19" mnie przeraża :grin:

to załuż 19" i profil opony 45 :grin:

proszę cię :doh:,te fele z A5 to 8.5 18" ET29?
Opublikowano
19" mnie przeraża :grin:

to załuż 19" i profil opony 45 :grin:

proszę cię :doh:,te fele z A5 to 8.5 18" ET29?

tak 8.5J 18" ET29

czerwony1.jpg

:kox:

Opublikowano

za***iste niebieskie krzaki macie tam w Angli:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

oj tam oj tam , jak samochód się zrobił czerwony to krzaki musiały się zrobić niebieskie :decayed:

Opublikowano

Raczej buraczkowy a nie czerwony :decayed:

Opublikowano

raczej bordowy :wink:

Opublikowano
oj tam oj tam , jak samochód się zrobił czerwony to krzaki musiały się zrobić niebieskie :decayed:

Ale kombinatoryka ale powiem fajnie to wyglada :wink: nie myślałeś nad przemalowaniem :naughty:

Opublikowano

powiem ci jak by ta zmiana koloru była taka prosta jak na komputerze to morze i bym się zdecydował na jakiś bardziej oczopląsny kolor.

ogulnie to zastanawiam się nad odmalowaniem całego auta w ten kolor co mam bo nie jest tak pięknie jak to widać na zdjęciach, zderzak przedni malowałem dwa lata temu a wygląda jak by jeździł od nowości , normalnie ser szwajcarski od kamyczków :doh:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

tak to jest się daje do malowania jakiemuś niby fachowcowi :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

ej elita co tu taka cichota , znowu śniegiem w polandzie sypie i wszyscy na łopatach jadą :grin:

Opublikowano

Bo jak przynudzasz tu o jakimś malowaniu to każdy odpuścił sobie:grin::grin::wink:

Opublikowano

a może to strajk odnośnie no more :boobs:

:wink:

Opublikowano

A widzisz o tym nie pomyślałem:decayed:

Opublikowano
a może to strajk odnośnie no more :boobs:

:wink:

Jest tak smutno teraz. Zawsze człowiek wiedział ze zaraz się będzie uśmiechał- ale cóż regulamin :doh:

Opublikowano

mikaszi odnośnie listewek ja bym malował-na twoim miejscu

odnośnie twoich kół nic nie obciera? zawias masz 1BE?

Opublikowano
a może to strajk odnośnie no more :boobs:

:wink:

Taaa a kto marudził że dzieci patrzą , żona, teściowa, pies :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.