Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki :-P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To znak:grin::whistling:

a widziałeś co się wczoraj działo :doh:, moje zdjęcie wywaliło na pół strony :decayed: i już były podejrzenia że niby ktoś dostał w łapę za takie wyróżnienie :kox:

Opublikowano
To znak:grin::whistling:

a widziałeś co się wczoraj działo :doh:, moje zdjęcie wywaliło na pół strony :decayed: i już były podejrzenia że niby ktoś dostał w łapę za takie wyróżnienie :kox:

juz jest poprawione :decayed:

Opublikowano

Panowie jak by ktoś szukał oryginalnych żarników D1S Osram/Philps to zapraszam na PW:hi:

Opublikowano

Nie działa mi ta ETKA online. Możecie sprawdzić dla mnie nr tunelu z wersji z US? Ciekawe czy można to kupić w naszym ASO.

IMG_1836.jpg

Interere mnie takie coś.

Opublikowano

Świetny tunel też bym taki chętnie przytulił.

Opublikowano

ETKA milczy w tym temacie. Znalazłem tylko takie coś

beztytuuaoy.jpg

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

BUSTED!

DIY: B6 Center Console Removal and B7 Center Console Istall

Jeszcze to (nr części)

B7 center console swap -- the entire parts list, in black

Prawie 600zł w ASO za samą konsole... :facepalm:

Opublikowano

tunel środkowy szary Audi A4 (3190079223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bierz tego i daj do flokowania:decayed:

albo zapytaj gościa czy nie ma przypadkiem czarnego

Opublikowano

W moim przypadku musi być oryginalny kolor "SOUL" to bym zabrał

Opublikowano

Tylko troszkę :) To nawet nie rezanie :decayed:

Opublikowano

:hi:

CO myslicie o sprezynach eibach do seryjnych amorow?? Ile to gdzies sciadzie?? 1.9TDI

Opublikowano

U mnie siadło tyle ile miało. Czyli 3 cm.

20130416at215225.jpg

Zobacz tył. Przód jest na Bilsteinach B6.

Opublikowano

u mnie coś koło 40-50mm (tylko ja włożyłem amory pod 1BE)

Opublikowano

wlasnie zastanawiam sie nad gwintem a nad sprezynami eibacha :kwasny:

Opublikowano
U mnie siadło tyle ile miało. Czyli 3 cm.

http://imageshack.us/a/img17/8120/20130416at215225.jpg

Zobacz tył. Przód jest na Bilsteinach B6.

Tylko czemu d*pa siada zawsze mocniej od przodu:facepalm:

Opublikowano

Wiesz co. U mnie przód ma inne amory. Myślałem że to z tego powodu.

Opublikowano

Co ma czujnik temperatury zasysanego powietrza do klimy?

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Ku*** pierwszy mandat w życiu dostałem :decayed:

Opublikowano

Ahahahahahahahahahahahaha :decayed::decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin:

Chwal się za co :wink:

Opublikowano

74/50 na ul. Szczecińskiej :decayed:

Wracałem z myjki i samochód był mokry to chciałem przegonić, żeby kropelki z BSD uciekły :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.