Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byś się mocno zdziwił na zimowkach 230 poszedł:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

ta na 15 a ja na 18:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byś się mocno zdziwił na zimowkach 230 poszedł:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

ta na 15 a ja na 18:decayed:

Ty ale nie porównuje Twojego programu z moim:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Byś się mocno zdziwił na zimowkach 230 poszedł:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

ta na 15 a ja na 18:decayed:

Ty ake nie porównuje Twojego programu z moim:banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Nie pitol u Ciebie Młody nogami zapitalał jak Barni u Freda w skalnej furze :grin:

Opublikowano

Pewnie jak on całą drogę najebany był dzięki Wam:banghead::D:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Nie pitol u Ciebie Młody nogami zapitalał jak Barni u Freda w skalnej furze :grin:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ja tez sie pochwale...mój rekord w mandatach to 20pkt. i 700zł za jednym razem.120 w zabudowanym i wyprzedzanie na podwójnej.........nieoznakowanego radiowozu

Opublikowano

To żeś doj**ał hehe musieli się zdziwić a potem pewnie Ty:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Ja tam juz drugi raz egzamin musialem zdawac.

Mialem 33 pkt.:decayed::decayed:

Opublikowano
To żeś doj**ał hehe musieli się zdziwić a potem pewnie Ty:D:thumbup:memory five-wladi i wszystko jasne:)
no powiem ci że leciałem sobie trasą.zadnego ruchu.dojerzdzam do lasu i wyprzedzam auto i mykam przez las.wyjerzdzam z lasu i coś miga z tyłu na niebiesko.zatrzymuje sie gliniarz prosi do auta.patrze...fura która wyprzedziłem(nie poznałem ich bo ciemno było)a potem to juz jeszcze lepiej heheh filmik i opłata abonament za oglądanie tv-20pkt i 700..pytam ile????no 700.pytam mniej sie nie da.no jakbym ci nałożył 1000zł to by mi nikt głowy nie urwał hehe...dalej z nimi juz nie gadałem bo po co
Opublikowano

230 ty jechałeś tym padłem? Chyba in your dreams jak odleciałeś w czwartek na waleta na podłodze...:doh:

Opublikowano

Panowie, co oznacza błąd 17964 Cisnienie doładowania - nie osiągnięta granica regulacji i wpada na 4 w notlauf. Czyli co to znaczy ? Nie doładowuje ?

Opublikowano

k**wa gdzie wy tak zaper..... u,mnie jak 150 wpadnie to jest,dobrze. Zakręt za zakrętem kury koty psy kur.... I tak,połowę tego dziadów na,chłodnicę biorę.

A mandacik to na szczęście 300+ 6pkt 96/50. Jak wracałem teraz od Dominika przy 130 mnie suszył ale jakoś go ta,prędkość nie ruszyła :kox:

Opublikowano

Odnośnie mandatów , dwa razy leciałem sam furką do Uk i z powrotem bez prawka i prawie dwa lata tu jeździłem też bez prawka .Po prostu nie zdałem za pierwszym razem i już nie podchodziłem a w domu powiedziałem że zdałem :decayed:. Jeździłem na luzie tak jak bym miał i nigdy mnie nikt nie sprawdzał i ja starałem się jeździć tak żeby nie rzucać się w oczy .

Po drugim powrocie z UK, wiozłem szwagra z imprezy jego furką bo on był nawalany jak autobus i zatrzymała mnie drogówka do rutynowej kontroli i się wszystko zakończyło mandatem 500zł za brak uprawnień , do tego szwagier zaczał się stawiać że chcą mu samochód zabrać i go zabrali na wytrzeźwiałke

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

miałem wcześniej audi A4 B5 w Avancie 1.8t anglika i żeby was nie skłamać to przez cztery lata podróżowania UK-PL-UK naliczyłem ze 40 pstryknięć z fotoradarów(Francja, Niemcy,Polska) i do tej pory mi nic nie przyszło :kox:

Opublikowano

oglądacie mecz ? :decayed: Bezcenne jak NIEMCY wykrzykują nazwisko POLAKA !!!

Opublikowano

doproszę się o nr tej listwy ??

Opublikowano
doproszę się o nr tej listwy ??

podany masz kilka postów wcześniej ;)

Opublikowano

Tak spamują że nawet nie zauważyłem dziękuję :decayed:

Opublikowano

:naughty::kox::jerk::slina::shock3:

recarosy.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.