Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro zawitam do Torunia która gadzina na pifko by się umówiła :naughty::wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coming leaving home to.sa te miedzy innymi przyciski w sloneczniku kierowcy ?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

Opublikowano
Coming leaving home to.sa te miedzy innymi przyciski w sloneczniku kierowcy ?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Nie kolego to jest Home Link czyli zdalne otwieranie bramy...
Opublikowano
elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

nio:decayed:

Opublikowano
elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

nio:decayed:

to teraz drugie pytanie i od razu sorry za moją nie wiedzę ale nie siedzę w tym temacie

czy jak założę to lusterko to ściemnianie działa bez podłączenia wiązki :dziura:

Opublikowano
elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

nio:decayed:

to teraz drugie pytanie i od razu sorry za moją nie wiedzę ale nie siedzę w tym temacie

czy jak założę to lusterko to ściemnianie działa bez podłączenia wiązki :dziura:

Ja mam niepodłączone i jest delikatnie zielone i ciut bardziej ciemne od zwykłego. Ale bardzo ciut.

Opublikowano
elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

nio:decayed:

to teraz drugie pytanie i od razu sorry za moją nie wiedzę ale nie siedzę w tym temacie

czy jak założę to lusterko to ściemnianie działa bez podłączenia wiązki :dziura:

dajesz tylko plus i minus:wink:

Opublikowano
elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

nio:decayed:

to teraz drugie pytanie i od razu sorry za moją nie wiedzę ale nie siedzę w tym temacie

czy jak założę to lusterko to ściemnianie działa bez podłączenia wiązki :dziura:

dajesz tylko plus i minus:wink:

czy mogę to pociągnąć z lampki w podsufitce :naughty:

Opublikowano

Niezła beka :grin: pewnie gość nie ma teraz życia tam gdzie jest "ważny" :grin::polew:

No chyba, że to wszystko ustawione ale nie podejrzewam TVN o tak dobre aktorstwo :whistling:

Kozak ze wsi - YouTube

Opublikowano

Mikaszi, si.

Aha, w podsufitce jest chyba za mało volt, po zgaszeniu lampki jest tam kolo +6V, ale nie jestem pewien.

Opublikowano
elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

nio:decayed:

to teraz drugie pytanie i od razu sorry za moją nie wiedzę ale nie siedzę w tym temacie

czy jak założę to lusterko to ściemnianie działa bez podłączenia wiązki :dziura:

dajesz tylko plus i minus:wink:

czy mogę to pociągnąć z lampki w podsufitce :naughty:

niestety tam jest za mały prund , najlepiej z włącznika swiateł podciągni pin 1 plus pin 10 minus:wink:

Opublikowano

ok dzięki , a na jakiej zasadzie działa ten kompas

Opublikowano
ok dzięki , a na jakiej zasadzie działa ten kompas

a świta sie kierunek jazdy np NE:naughty:

Opublikowano
ok dzięki , a na jakiej zasadzie działa ten kompas

a świta sie kierunek jazdy np NE:naughty:

i żeby to działało to wystarczą tylko te podłączone kabelki plusa i minusa czy trzeba jakiś czujnik albo coś

Opublikowano

Pokazuje to samo co FIS, gdy masz włączony kompas w RNSE, tylko, że na lusterku :)

Czujnik światła i kompas masz już w lusterku, do ich działania potrzeba prundu :)

Opublikowano

puscie mnie dam wam pinondze za las

Opublikowano
elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

ja miałem taki kodzik na lusterku :

20130416180405.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
elita czy mógł by ktoś potwierdzić czy lustro o tych numerkach 8E0857511B to fotochrom z kompasem z B6

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/lusterko-fotochrom-kompasem-clh-mce-podswietlenie-kubka-wizytownika-273519/

tutaj masz za 250 ale z b7

Opublikowano

Do kogo moge oddac ranty do polerowania?

3246469950_2

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

Dobrze wyglada?

wp000337.jpg

6353.jpg?t=1272987637

:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.