Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://img15.imageshack.us/img15/7169/img0219sph.jpg

jak ona by w kolorze wyglądała ? :doh:

jżek ty masz LZ5W?? bo coś za jasny i... tylko się nie obraź...

szczerze... to to jak mały kutasik wygląda...

a tutaj to jak beeeeemkki wygląda...

mały ale wariat :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:git: działa

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Michale - masz jeszcze ten soft do zrobienia downgrada w rns-e led? z tego co pamiętam, to coś tam kombinowałeś i jakiś gościu Ci przesłał...

Opublikowano

to mnie teraz załatwiłeś, muszę poszukać , a te linki co kiedyś podawałem w temacie o RNS-E patrzałeś czy jeszcze działają

Opublikowano

bardziej chodzi mi o to, czy rzeczywiście ten downgrade się zrobił. nic się nie zesrało??

Opublikowano

nie no raczej wszystko było ok

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

znalazłem

zasysaj

https://rapidshare.com/#!download|811p2|2456016970|sw150.rar|16907|0|0|1|referer-4283F17FAF02669C044125C57F45A7F3

Opublikowano

Panowie a ta pletwa na tym srebrnym sedanie to jest ori ? Bo tez chce wlasnie sobie zamontowac taka antene tylko nie wiem czy oryginalnie do.sedana takie pletwy byly ori ? Moze ma ktos numer czesci ?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ta pletwa wyglada mi na taka z BMW.. czy się mylę?

Opublikowano

Mi się nie podobie, u nas można je kupić po 15 euro...:facepalm: Każda jedna a4 ją ma

Opublikowano

:siema:

Wsiadam rano do auto odpalam a tam air bag się świeci? co może być przyczyną ??

Opublikowano
:siema:

Wsiadam rano do auto odpalam a tam air bag się świeci? co może być przyczyną ??

psicina może być różna ale stawiam na kostke pod fotlem:wink: wez vagulca i luknij:naughty:

Opublikowano

siema:kox:

dzisiaj sam w robocie w pokoju więc muza od rana gra i forum można spokojnie wertować:decayed:

Opublikowano

Witam!

Szanowni koledzy jedno wazne pytanie a mianowicie jak wiekszosc czytala to jestem swiezo po kompletnej regeneracji glowicy i wszystko bylo i jak narazie jest wporzadku po zlozeniu silnika do kupy po za jednym szczegolem. Wczoraj podczas postoju zaczela sie nagle strasznie telepac buda i zaswiecila sie kontrolka od ESP. Silnik tak pracowal jak by chodzil tylko na trzy gary , proba przegazowania nic nie dala , jedynie dosc ociezale silnik wkrecal sie na wyzsze obroty a po zejsciu na normalne na biegu jalowym wskazowka od obrotow skakala. Dodam tylko , ze silnik nie byl jeszcze rozgrzany do normalnej temperatury 90 stopni.

Dzisiaj rano po odpaleniu wszystko bylo wporzadku zadnych podobnych objawow.

Na 100% pompotryski sa do wymiany gdyz juz wala sadza i to czuc po odpaleniu , czasem az w oczy szczypia spaliny z wydechu i tak tez stwierdzili chlopaki z ECU-Project.

Pytanie Moje to czy juz pada/padaj wtryski kompletnie czy to moze uszczeniacze na wtryskach sa temu winne lub jezeli zapalila sie kontrolka na FIS-ie od ESP to moze winna jest listwa zasilajaca od wtryskow ???

Jak glowica szla do remontu to wiadomo i pompowtryski i cala listwa zostaly zdemontowane przed planowaniem i do montazu wtryskow nie byly zakladane nowe uszczelki bo i tak pompki do wymiany mialy isc tak wiec planowalem zakupic nowy komplet uszczelek do nowych pompowtryskow.

Podpowiedzcie cos czy ktos z Was mial podobny problem ?

:hi:

Opublikowano
:siema:

Wsiadam rano do auto odpalam a tam air bag się świeci? co może być przyczyną ??

odkurzanko pod fotelem?? zapewne pod fotelem styki dały sygnał rozepnij psiknij zepnij ;) no i vagiem go vagiem :D

Opublikowano
Witam!

Szanowni koledzy jedno wazne pytanie a mianowicie jak wiekszosc czytala to jestem swiezo po kompletnej regeneracji glowicy i wszystko bylo i jak narazie jest wporzadku po zlozeniu silnika do kupy po za jednym szczegolem. Wczoraj podczas postoju zaczela sie nagle strasznie telepac buda i zaswiecila sie kontrolka od ESP. Silnik tak pracowal jak by chodzil tylko na trzy gary , proba przegazowania nic nie dala , jedynie dosc ociezale silnik wkrecal sie na wyzsze obroty a po zejsciu na normalne na biegu jalowym wskazowka od obrotow skakala. Dodam tylko , ze silnik nie byl jeszcze rozgrzany do normalnej temperatury 90 stopni.

Dzisiaj rano po odpaleniu wszystko bylo wporzadku zadnych podobnych objawow.

Na 100% pompotryski sa do wymiany gdyz juz wala sadza i to czuc po odpaleniu , czasem az w oczy szczypia spaliny z wydechu i tak tez stwierdzili chlopaki z ECU-Project.

Pytanie Moje to czy juz pada/padaj wtryski kompletnie czy to moze uszczeniacze na wtryskach sa temu winne lub jezeli zapalila sie kontrolka na FIS-ie od ESP to moze winna jest listwa zasilajaca od wtryskow ???

Jak glowica szla do remontu to wiadomo i pompowtryski i cala listwa zostaly zdemontowane przed planowaniem i do montazu wtryskow nie byly zakladane nowe uszczelki bo i tak pompki do wymiany mialy isc tak wiec planowalem zakupic nowy komplet uszczelek do nowych pompowtryskow.

Podpowiedzcie cos czy ktos z Was mial podobny problem ?

:hi:

to już sobie sam odpowiedziałeś na pytanie. gdyby były chajowe uszczelniacze to np musiałbyś chwilkę przytrzymać kluczyk przy odpaleniu auta aby zapalił..

ja miałem problem właśnie z odpalaniem... meches wymienił wszystkie uszczelniacze i niestety miał pecha bo po złożeniu przestała pracować jedna pompka i trzęsło strasznie budą... regeneracja na koszt mechesa i jest ok.. :wink:

Opublikowano
Witam!

Szanowni koledzy jedno wazne pytanie a mianowicie jak wiekszosc czytala to jestem swiezo po kompletnej regeneracji glowicy i wszystko bylo i jak narazie jest wporzadku po zlozeniu silnika do kupy po za jednym szczegolem. Wczoraj podczas postoju zaczela sie nagle strasznie telepac buda i zaswiecila sie kontrolka od ESP. Silnik tak pracowal jak by chodzil tylko na trzy gary , proba przegazowania nic nie dala , jedynie dosc ociezale silnik wkrecal sie na wyzsze obroty a po zejsciu na normalne na biegu jalowym wskazowka od obrotow skakala. Dodam tylko , ze silnik nie byl jeszcze rozgrzany do normalnej temperatury 90 stopni.

Dzisiaj rano po odpaleniu wszystko bylo wporzadku zadnych podobnych objawow.

Na 100% pompotryski sa do wymiany gdyz juz wala sadza i to czuc po odpaleniu , czasem az w oczy szczypia spaliny z wydechu i tak tez stwierdzili chlopaki z ECU-Project.

Pytanie Moje to czy juz pada/padaj wtryski kompletnie czy to moze uszczeniacze na wtryskach sa temu winne lub jezeli zapalila sie kontrolka na FIS-ie od ESP to moze winna jest listwa zasilajaca od wtryskow ???

Jak glowica szla do remontu to wiadomo i pompowtryski i cala listwa zostaly zdemontowane przed planowaniem i do montazu wtryskow nie byly zakladane nowe uszczelki bo i tak pompki do wymiany mialy isc tak wiec planowalem zakupic nowy komplet uszczelek do nowych pompowtryskow.

Podpowiedzcie cos czy ktos z Was mial podobny problem ?

:hi:

to już sobie sam odpowiedziałeś na pytanie. gdyby były chajowe uszczelniacze to np musiałbyś chwilkę przytrzymać kluczyk przy odpaleniu auta aby zapalił..

ja miałem problem właśnie z odpalaniem... meches wymienił wszystkie uszczelniacze i niestety miał pecha bo po złożeniu przestała pracować jedna pompka i trzęsło strasznie budą... regeneracja na koszt mechesa i jest ok.. :wink:

Oj to lipa , juz mam dosc :wallbash::suicide_anim: , co do odpalania to jest ok , mozna by rzec ze "odpala na dotyk"

Po remoncie silniczek chodzi naprawde cicho i rowno , zadnych zastrzezen nie mam az tu nagle taki pieprzony babol z tym pompkami , nie ma sily musza jeszcze pochodzic bo tu akurat w UK nie znam nikogo kto by zamienil mi pompki i jeszcze podpisal do nich mapy wtrysku gdyz komplet jaki posiadam to BQ z 2.0 TDi. Trzeba zbierac siano i do polandowa sie kulnac na tydzien czasu i do ECU-Project zawitac na podmiane pompek i korekte softu :wink:

Kuzwa z kad tu kase znow nazbierac juz mi puszek do zbierania brakuje i makulatury :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jeszcze jedno a jak to sie ma do listwy zasilajacej wtryski ? Jezeli ona jest walnieta to VAG pokaze jakis blad? Czy przy wymianie pompek wylozyc te pare groszy wiecej i odrazu zakupic nowa listwe czy dac sobie spokoj i zostawic obecna listwe :eusathink:Jak myslicie Pany ?

Opublikowano
Witam!

Szanowni koledzy jedno wazne pytanie a mianowicie jak wiekszosc czytala to jestem swiezo po kompletnej regeneracji glowicy i wszystko bylo i jak narazie jest wporzadku po zlozeniu silnika do kupy po za jednym szczegolem. Wczoraj podczas postoju zaczela sie nagle strasznie telepac buda i zaswiecila sie kontrolka od ESP. Silnik tak pracowal jak by chodzil tylko na trzy gary , proba przegazowania nic nie dala , jedynie dosc ociezale silnik wkrecal sie na wyzsze obroty a po zejsciu na normalne na biegu jalowym wskazowka od obrotow skakala. Dodam tylko , ze silnik nie byl jeszcze rozgrzany do normalnej temperatury 90 stopni.

Dzisiaj rano po odpaleniu wszystko bylo wporzadku zadnych podobnych objawow.

Na 100% pompotryski sa do wymiany gdyz juz wala sadza i to czuc po odpaleniu , czasem az w oczy szczypia spaliny z wydechu i tak tez stwierdzili chlopaki z ECU-Project.

Pytanie Moje to czy juz pada/padaj wtryski kompletnie czy to moze uszczeniacze na wtryskach sa temu winne lub jezeli zapalila sie kontrolka na FIS-ie od ESP to moze winna jest listwa zasilajaca od wtryskow ???

Jak glowica szla do remontu to wiadomo i pompowtryski i cala listwa zostaly zdemontowane przed planowaniem i do montazu wtryskow nie byly zakladane nowe uszczelki bo i tak pompki do wymiany mialy isc tak wiec planowalem zakupic nowy komplet uszczelek do nowych pompowtryskow.

Podpowiedzcie cos czy ktos z Was mial podobny problem ?

:hi:

to już sobie sam odpowiedziałeś na pytanie. gdyby były chajowe uszczelniacze to np musiałbyś chwilkę przytrzymać kluczyk przy odpaleniu auta aby zapalił..

ja miałem problem właśnie z odpalaniem... meches wymienił wszystkie uszczelniacze i niestety miał pecha bo po złożeniu przestała pracować jedna pompka i trzęsło strasznie budą... regeneracja na koszt mechesa i jest ok.. :wink:

Oj to lipa , juz mam dosc :wallbash::suicide_anim: , co do odpalania to jest ok , mozna by rzec ze "odpala na dotyk"

Po remoncie silniczek chodzi naprawde cicho i rowno , zadnych zastrzezen nie mam az tu nagle taki pieprzony babol z tym pompkami , nie ma sily musza jeszcze pochodzic bo tu akurat w UK nie znam nikogo kto by zamienil mi pompki i jeszcze podpisal do nich mapy wtrysku gdyz komplet jaki posiadam to BQ z 2.0 TDi. Trzeba zbierac siano i do polandowa sie kulnac na tydzien czasu i do ECU-Project zawitac na podmiane pompek i korekte softu :wink:

Kuzwa z kad tu kase znow nazbierac juz mi puszek do zbierania brakuje i makulatury :facepalm:

wiesz ja Ci opisałem swój przypadek :wink: mi zaczęło budą rzucać od razu po złożeniu a skoro Tobie na gorącym dobrze pracuje.. :whistling: niech się inni wypowiedzą

Opublikowano

siema wszystkiem

:hi:

marcin6980 ja jestem zdania że twój przypadek prosi się o nowy wątek w dziale o silnikach diesla , myślę że tam szybciej znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

szacun że furka zaczęła już klekotać , nie ma jak to własna satysfakcja z dobrze zrobionej roboty :gicior:

Opublikowano
Witam!

Szanowni koledzy jedno wazne pytanie a mianowicie jak wiekszosc czytala to jestem swiezo po kompletnej regeneracji glowicy i wszystko bylo i jak narazie jest wporzadku po zlozeniu silnika do kupy po za jednym szczegolem. Wczoraj podczas postoju zaczela sie nagle strasznie telepac buda i zaswiecila sie kontrolka od ESP. Silnik tak pracowal jak by chodzil tylko na trzy gary , proba przegazowania nic nie dala , jedynie dosc ociezale silnik wkrecal sie na wyzsze obroty a po zejsciu na normalne na biegu jalowym wskazowka od obrotow skakala. Dodam tylko , ze silnik nie byl jeszcze rozgrzany do normalnej temperatury 90 stopni.

Dzisiaj rano po odpaleniu wszystko bylo wporzadku zadnych podobnych objawow.

Na 100% pompotryski sa do wymiany gdyz juz wala sadza i to czuc po odpaleniu , czasem az w oczy szczypia spaliny z wydechu i tak tez stwierdzili chlopaki z ECU-Project.

Pytanie Moje to czy juz pada/padaj wtryski kompletnie czy to moze uszczeniacze na wtryskach sa temu winne lub jezeli zapalila sie kontrolka na FIS-ie od ESP to moze winna jest listwa zasilajaca od wtryskow ???

Jak glowica szla do remontu to wiadomo i pompowtryski i cala listwa zostaly zdemontowane przed planowaniem i do montazu wtryskow nie byly zakladane nowe uszczelki bo i tak pompki do wymiany mialy isc tak wiec planowalem zakupic nowy komplet uszczelek do nowych pompowtryskow.

Podpowiedzcie cos czy ktos z Was mial podobny problem ?

:hi:

to już sobie sam odpowiedziałeś na pytanie. gdyby były chajowe uszczelniacze to np musiałbyś chwilkę przytrzymać kluczyk przy odpaleniu auta aby zapalił..

ja miałem problem właśnie z odpalaniem... meches wymienił wszystkie uszczelniacze i niestety miał pecha bo po złożeniu przestała pracować jedna pompka i trzęsło strasznie budą... regeneracja na koszt mechesa i jest ok.. :wink:

Oj to lipa , juz mam dosc :wallbash::suicide_anim: , co do odpalania to jest ok , mozna by rzec ze "odpala na dotyk"

Po remoncie silniczek chodzi naprawde cicho i rowno , zadnych zastrzezen nie mam az tu nagle taki pieprzony babol z tym pompkami , nie ma sily musza jeszcze pochodzic bo tu akurat w UK nie znam nikogo kto by zamienil mi pompki i jeszcze podpisal do nich mapy wtrysku gdyz komplet jaki posiadam to BQ z 2.0 TDi. Trzeba zbierac siano i do polandowa sie kulnac na tydzien czasu i do ECU-Project zawitac na podmiane pompek i korekte softu :wink:

Kuzwa z kad tu kase znow nazbierac juz mi puszek do zbierania brakuje i makulatury :facepalm:

wiesz ja Ci opisałem swój przypadek :wink: mi zaczęło budą rzucać od razu po złożeniu a skoro Tobie na gorącym dobrze pracuje.. :whistling: niech się inni wypowiedzą

Rowzumiem kolego i serdeczne dzieki , kazda uwaga czy spostrzezenie jest przydatne :wink: a co do telepania w Moim aucie to jak pisalem wczesniej to telepanie sie zaczelo gdy silnik nie byl jeszcze rozgrzany bo dopiero co wyjechale z domu do pracy a do pracy mam az 10 minut piechota a 3 minuty jadac autem tak wiec silnik nie zdolal sie nagrzac. Dzisiaj rano po skonczonej pracy odpalilem autko i cisza jak makiem zasial tylko klekot diesla bylo slychac. Wrzucilem pierwszy bieg i jazda i odziwo nic zlego sie nie dzialo , zadnego szarpania czy tez skakania na obrotach :eusathink:

No nic pojezdze troche i zobacze co sie bedzie dzialo , kupie jeszcze ten specjalny srodek do plukania pompowtryskow , ktory sie uzywa gdy czysci sie pompki specjalnym urzadzeniem , wypadlo mi z glowy jak sie on nazywa :facepalm: jest o tym watek na forum.

:hi:

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ----------

siema wszystkiem

:hi:

marcin6980 ja jestem zdania że twój przypadek prosi się o nowy wątek w dziale o silnikach diesla , myślę że tam szybciej znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

szacun że furka zaczęła już klekotać , nie ma jak to własna satysfakcja z dobrze zrobionej roboty :gicior:

Ok dzieki serdeczne i masz racje mikaszi satysfakcja jest z pracy jaka sie wlozylo w uruchomienie silniczka ale jak sobie przypomne kto spier.... silniczek to juz mi przechodzi chec na gratulacje i fanfary :facepalm:

Ok zaloze jeszcze watek w innym dziale moze ktos sie trafi kto mial taki przypadek z pompkami.

Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.