Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u nas piasta ma 57,1mm a b8 66,6mm

-------------------

także w tą strone nie nada :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
u nas piasta ma 57,1mm a b8 66,6mm

-------------------

także w tą strone nie nada :whistling:

Ależ się zakręciłem - racja :facepalm:

Opublikowano
u nas piasta ma 57,1mm a b8 66,6mm

-------------------

także w tą strone nie nada :whistling:

Wrzuci na tokarkę i rozwierta na 66.6mm

Opublikowano

dzięki panowie :wink:

Opublikowano

w B8 był taki sam wzór jak DTM (tylko srebrne). jak szukałem dla siebie auta to parę sztuk na takim kole widziałem

Opublikowano

no były tylko Łukasza DTM TO 57,1 czyli b6 i b7 oblatuje,chodzi zapewne o sprzedaż tych fel i o to pytał Łukasza kupujący :whistling:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Łukasz czyżby te fele chodziły ci po głowie? :naughty:

14b6koh.jpg

Opublikowano

najprawdopodobniej by wpadły avusy, chyba że nie znajdę chętnego na moje to zostanie bez zmian :decayed:

Opublikowano

pójdą pójdą każdy towar ma swojego kupca

Opublikowano

:hi:

czyli wystarczą mi te 2 zaślepki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??? czy jeszcze jakiś kołek do węża aby zaślepić musze kupić ?

mam pytanie jeszcze z innej beczki.... w moim renault thalia rozkleiłem halogeny i udało mi się fajnie włozyć ringi LED (tak aby działało to jako światła dzienne) kwestia tylko podłączenia... może znacie panowie jakiś dobry przekaźnik albo włącznik świateł LED tak aby zdało to wszystko egzamin :decayed: ?

:hi:

Opublikowano

.... w moim renault thalia rozkleiłem halogeny i udało mi się fajnie włozyć ringi

:hi:

z Renówki to raczej BMW nie zrobisz :grin:

Opublikowano
:hi:

czyli wystarczą mi te 2 zaślepki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??? czy jeszcze jakiś kołek do węża aby zaślepić musze kupić ?

mam pytanie jeszcze z innej beczki.... w moim renault thalia rozkleiłem halogeny i udało mi się fajnie włozyć ringi LED (tak aby działało to jako światła dzienne) kwestia tylko podłączenia... może znacie panowie jakiś dobry przekaźnik albo włącznik świateł LED tak aby zdało to wszystko egzamin :decayed: ?

:hi:

mój kolega chciał mieć jak ori to daliśmy u niego tylko jedną podkładę od spodu EGRa czyli między EGRa a tą rurkę metalową :wink:
Opublikowano

Poda mi ktoś nr przycisków chrom multifunkcji do B7:whistling:

Opublikowano

:wink:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

nie ja :decayed:

Opublikowano

Ty lepiej montuj te relingi , będzie git :kox:

Opublikowano
:decayed::kox:
Opublikowano
Ty lepiej montuj te relingi , będzie git :kox:
No właśnie zabieraj moje i montuj:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
:hi:

czyli wystarczą mi te 2 zaślepki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??? czy jeszcze jakiś kołek do węża aby zaślepić musze kupić ?

mam pytanie jeszcze z innej beczki.... w moim renault thalia rozkleiłem halogeny i udało mi się fajnie włozyć ringi LED (tak aby działało to jako światła dzienne) kwestia tylko podłączenia... może znacie panowie jakiś dobry przekaźnik albo włącznik świateł LED tak aby zdało to wszystko egzamin :decayed: ?

:hi:

mój kolega chciał mieć jak ori to daliśmy u niego tylko jedną podkładę od spodu EGRa czyli między EGRa a tą rurkę metalową :wink:

czyli co.. zamawiać te 2 podkładki czy jedną ? (jak jedną to którą bo są 2 ) ?

.... w moim renault thalia rozkleiłem halogeny i udało mi się fajnie włozyć ringi

:hi:

z Renówki to raczej BMW nie zrobisz :grin:

a to to ja wiem... ale zobaczysz jak będzie wyglądać :decayed: zresztą u paru klubowiczów widziałem tak wyrezane w a4 .. ale wiadomo thalia to nie a4 :grin:

znacie może jakieś sprawdzone przekaźniki na allegro albo automaty to LED;ów tak żebym te ledy podłączył ? na zasadzie ze włączam zapłon i sa LEDy a jak włączam pozycyjne to LEDY off ...

Opublikowano

znacie może jakieś sprawdzone przekaźniki na allegro albo automaty to LED;ów tak żebym te ledy podłączył ? na zasadzie ze włączam zapłon i sa LEDy a jak włączam pozycyjne to LEDY off ...

Moduł Automat Przełącznik Światła Dzienne DRL RL00 (3243245664) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

dzięki ucho :hi:

Opublikowano
dzięki ucho :hi:

ewentualnie tańsza opcja, tylko że trzeba sie pobawić z lutownicą, przekaźnik JZC-21F 10ADC12V kupisz go w sklepie elektronicznym :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.