Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te silniki lubią olej....konsumować w dużych ilościach

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
te silniki lubią olej....konsumować w dużych ilościach

To też mówię, że tam się nie wymienia, bo na bieżąco dolewasz świeżego.

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?
Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

Jak ja zmieniałem w B6 u znajomego to weszło PnP i zadziałało :naughty:

Wrzucałem dziś rano na Battalion, ktoś w Was kupił?

Zawieszenie gwint WEITEC Audi A4 B6/B7 2001-2007 (3273230911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

Opublikowano
Jakie żarówki w postojówki LEDowe mam wrzucić ?

95% dostępnych na rynku będzie wywalać błąd niestety

Co Ty gadasz:facepalm: Pierwsze lepsze rok temu kupiłem i nie wywalają. Od gościa ledlabs czy jakoś tak:wink:

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

Jak ja zmieniałem w B6 u znajomego to weszło PnP i zadziałało :naughty:

Wrzucałem dziś rano na Battalion, ktoś w Was kupił?

Zawieszenie gwint WEITEC Audi A4 B6/B7 2001-2007 (3273230911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kurfa ktoś zgarnął pewnie na zarobek:facepalm:

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

Jak ja zmieniałem w B6 u znajomego to weszło PnP i zadziałało :naughty:

Wrzucałem dziś rano na Battalion, ktoś w Was kupił?

Zawieszenie gwint WEITEC Audi A4 B6/B7 2001-2007 (3273230911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kurfa ktoś zgarnął pewnie na zarobek:facepalm:

Opublikowano

No ja je chcialem brac dla siebie. Karol mi wyslal linka. Zanim do pracy dojechalem to juz ktos kupil

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

znaczy się miałem tuner tmc ale samego tunera teraz nie mam. więc będzie śmigać ? a możesz podrzucić linkiem jakie przejściówki są mi potrzebne ?

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

i parę browarków dobrych niepasteryzowanych :naughty:

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

znaczy się miałem tuner tmc ale samego tunera teraz nie mam. więc będzie śmigać ? a możesz podrzucić linkiem jakie przejściówki są mi potrzebne ?

Juzia kupił rns? fiu fiu :decayed::decayed::decayed::decayed:

wal do naviserwis oni Ci komplet kabli wyślą

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

i parę browarków dobrych niepasteryzowanych :naughty:

mniam :naughty:

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

znaczy się miałem tuner tmc ale samego tunera teraz nie mam. więc będzie śmigać ? a możesz podrzucić linkiem jakie przejściówki są mi potrzebne ?

chcesz to skompletuje i podeśle:decayed: a skoro miałeś tmc to zmostkuj sobie cany w bagaju , gdzieś turzol opisywał co i jak:wink:

ło tu :decayed:http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/rns-d-zamiana-rns-e-247789/

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

znaczy się miałem tuner tmc ale samego tunera teraz nie mam. więc będzie śmigać ? a możesz podrzucić linkiem jakie przejściówki są mi potrzebne ?

chcesz to skompletuje i podeśle:decayed: a skoro miałeś tmc to zmostkuj sobie cany w bagaju , gdzieś turzol opisywał co i jak:wink:

no to fajnie by było jak byś mi podesłał :wink: a turzol pisał tak :

Kabelki z kostki biegnącej do TMC

PIN 2 i PIN 8 łączysz ze sobą - CAN LO

PIN 1 i PIN 9 łaczysz ze sobą - CAN HI

Opublikowano

spoko mówisz i masz :wink: anteny nie potrzebujesz rozumiem:wink: czyli tylko iso-iso2 i adapter antenowy:wink:

Opublikowano
spoko mówisz i masz :wink: anteny nie potrzebujesz rozumiem:wink: czyli tylko iso-iso2 i adapter antenowy:wink:

wyślij mi potem na PW co i jak :wink:

Opublikowano

Wandej ma rację ja też brałem od ledlabs:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Nikt nie chce nakłakdi RS4 na sprzęgło? Nowa, ori, nie zakładana, leży i się kurzy :wink:. Za dobrą kase puszcze.

Opublikowano
Nikt nie chce nakłakdi RS4 na sprzęgło? Nowa, ori, nie zakładana, leży i się kurzy :wink:. Za dobrą kase puszcze.

Daj na pw jak to wygląda;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Nikt nie chce nakłakdi RS4 na sprzęgło? Nowa, ori, nie zakładana, leży i się kurzy :wink:. Za dobrą kase puszcze.

Daj na pw jak to wygląda;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Poszło :wink:

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

znaczy się miałem tuner tmc ale samego tunera teraz nie mam. więc będzie śmigać ? a możesz podrzucić linkiem jakie przejściówki są mi potrzebne ?

chcesz to skompletuje i podeśle:decayed: a skoro miałeś tmc to zmostkuj sobie cany w bagaju , gdzieś turzol opisywał co i jak:wink:

no to fajnie by było jak byś mi podesłał :wink: a turzol pisał tak :

Kabelki z kostki biegnącej do TMC

PIN 2 i PIN 8 łączysz ze sobą - CAN LO

PIN 1 i PIN 9 łaczysz ze sobą - CAN HI

wsjo sie zgadza. Do tego adapter iso1-iso2 i konektor anteny z wejsciem diversity. Wszystko dostaniesz na alledrogo

Opublikowano
:hi: Panowie co trzeba zeby podlaczyc RNS-E w miejace RNS-D ?

przejściówki musisz zakupić i jesli nie masz tunera tmc to podciągnąć cany z licznika:wink:

znaczy się miałem tuner tmc ale samego tunera teraz nie mam. więc będzie śmigać ? a możesz podrzucić linkiem jakie przejściówki są mi potrzebne ?

chcesz to skompletuje i podeśle:decayed: a skoro miałeś tmc to zmostkuj sobie cany w bagaju , gdzieś turzol opisywał co i jak:wink:

no to fajnie by było jak byś mi podesłał :wink: a turzol pisał tak :

Kabelki z kostki biegnącej do TMC

PIN 2 i PIN 8 łączysz ze sobą - CAN LO

PIN 1 i PIN 9 łaczysz ze sobą - CAN HI

wsjo sie zgadza. Do tego adapter iso1-iso2 i konektor anteny z wejsciem diversity. Wszystko dostaniesz na alledrogo

ok, jeszcze tylko jedno pytanie :decayed:

"we wtyczce 26PIN (duża szara) która zostanie ci po wypięciu z RNS-D na PIN 13 masz CAN HI a na PIN 26 masz CAN LO. Łączysz te kable z adapterem do RNS-E - o ile pamiętam wtyczka D PIN 8 i PIN 9 "

zgadza się ? Bo jak będę to już robił nie chce czegoś popierdzielić. U mnie akurat nie ma szarej kostki jest po prostu czarna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.